19.01.2026 Справа № 756/8526/25
Унікальний №756/8526/25
Провадження №1-кп/756/807/26
19 січня 2026 року м. Київ
Оболонський районний суд міста Києва у складі:
головуючого судді - ОСОБА_1 ,
за участю секретаря - ОСОБА_2 ,
прокурора - ОСОБА_3 ,
захисника - ОСОБА_4 (у режимі відео конференції),
під час проведення відкритого засідання у кримінальному провадженні №12025100050000656 від 17.03.2025 року за обвинуваченням:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Києва, громадянина України, не одруженого, з середньою освітою, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , раніше судимого:
- 07.06.2023 р. Оболонським районним судом м. Києва за ч. 1 ст. 296 КК України до 2 років обмеження волі, звільнений з іспитовим строком на 2 роки,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 350 КК України,
Ухвалою суду від 06.08.2025 року у даному кримінальному провадженні призначено судовий розгляд.
У судовому засіданні захисник заявив клопотання про зупинення провадження через те, що обвинувачений призваний на військову службу за мобілізацією.
Прокурор у судовому засіданні не заперечував щодо клопотання захисника.
Потерпілий у судове засідання не з'явився, повідомлений про дату, час і місце розгляду справи належним чином, будь-яких заяв на адресу суду не направляв.
Суд, вислухавши думку учасників справи, вважає, що клопотання підлягає задоволенню.
Відповідно до ст. 335 КПК України, у разі якщо обвинувачений ухилився від явки до суду або захворів на психічну чи іншу тяжку тривалу хворобу, яка виключає його участь у судовому провадженні, або був призваний для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, суд зупиняє судове провадження стосовно такого обвинуваченого до його розшуку, видужання або звільнення з військової служби і продовжує судове провадження стосовно інших обвинувачених, якщо воно здійснюється щодо декількох осіб.
Відповідно до наданої суду копії військового квитка та довідки Військової частини НОМЕР_1 №4842/26 від 22.11.2025 р., солдат ОСОБА_5 перебуває на військовій службі з 28.10.2025 року у вказаній військовій частині.
У зв'язку з наведеним, є підстави для зупинення провадження у справі.
Керуючись ст. 335 КПК України, суд,-
Зупинити провадження у кримінальній справі за обвинуваченням ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 350 КК України, до його звільнення з військової служби.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1