Справа № 646/12312/25
№ провадження 2/646/322/2026
19 січня 2026 року м.Харків
Основ'янський районний суд міста Харкова у складі: головуючого - судді Демченко І.М., за участю секретаря Разєнкової Т.О., розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у місті Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , представник позивача - адвокат Закоморна Катерина Олександрівна до Куп'янського відділу державної виконавчої служби у Куп'янському районі Харківської області, третя особа: приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Харківської області Черняєва Алла Олександрівна про зняття арешту з майна,
за участю позивача ОСОБА_1 , представника позивача - адвоката Закоморної К.О.
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом про зняття арешту з нерухомого майна, а саме: житлового будинку АДРЕСА_1 та квартири АДРЕСА_2 .
Ухвалою суду від 01.12.2025 провадження у справі відкрито та її призначено до розгляду за правилами загального позовного провадження.
23.12.2025 до суду надійшла заява приватного нотаріуса Черняєвої А.О. про розгляд справи у її відсутність, при вирішення спору покладається на розсуд суду та не має заперечень по суті позовних вимог.
16.01.2026 відповідачем подано відзив.
При проведенні підготовчого засідання судом з'ясовано та встановлено, що сторони укласти мирову угоду, передати справу на розгляд третейського суду або звернутися до суду для проведення врегулювання спору за участю судді не бажають; вони повідомили про всі обставини справи, які їм відомі та сторони надали всі докази, на які вони посилаються.
Керуючись ст. ст. 197, 200 ЦПК України, суд
Закрити підготовче провадження та призначити цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , представник позивача - адвокат Закоморна Катерина Олександрівна до Куп'янського відділу державної виконавчої служби у Куп'янському районі Харківської області, третя особа: приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу Харківської області Черняєва Алла Олександрівна про зняття арешту з майна до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні, яке відбудеться о 09 год 20 хв 05 лютого 2026 року.
Визначити позивачу п'ятиденний строк з дня постановлення цієї ухвали для подання відповіді на відзив.
У судове засідання викликати сторони.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
Головуючий І.М.Демченко