Ухвала від 16.01.2026 по справі 279/219/26

Справа № 279/219/26

УХВАЛА

"16" січня 2026 р.

Суддя Коростенського міськрайонного суду Житомирської області в складі судді Недашківської Л.А., розглянувши з власної ініціативи питання про виправлення описки в ухвалі суду про відкриття провадження від 15.01.2026 по справі за заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Васянович Марія Іванівна, заінтересована особа: Борозенська сільська рада Херсонської області про встановлення юридичного факту, -

ВСТАНОВИВ:

13.01.2026 до суду надійшла заява ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Васянович Марія Іванівна, заінтересована особа: Борозенська сільська рада Херсонської області про встановлення юридичного факту.

Ухвалою суду від 15.01.2026 провадження у справі відкрито за правилами окремого провадження.

Проте, при виготовлені тесту ухвали помилково зазначено прізвище заявниці " ОСОБА_2 ", по батькові " ОСОБА_3 " замість вірного прізвище " ОСОБА_4 " та по батькові " ОСОБА_5 ".

Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

Згідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України, питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Суд вважає за можливе виправлення описки провести без виклику сторін.

На підставі викладеного, суд приходить до висновку про необхідність виправити допущену описку.

Керуючись ст. 269 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Виправити допущену в ухвалі про відкриття провадження у справі від 15.01.2026 по справі №279/219/26 за заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Васянович Марія Іванівна, заінтересована особа: Борозенська сільська рада Херсонської області про встановлення юридичного факту описку та вважати в усьому тексті ухвали вважати вірним прізвище ім'я по батькові заявника " ОСОБА_1 ".

Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання суддею.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку в 15-денний строк, який обчислюється з дня складання ухвали. Учасник справи, якому ухвала не була вручено у день її складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.

Суддя Леся НЕДАШКІВСЬКА

Копія згідно з оригіналом

Попередній документ
133363811
Наступний документ
133363813
Інформація про рішення:
№ рішення: 133363812
№ справи: 279/219/26
Дата рішення: 16.01.2026
Дата публікації: 19.01.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:; інших фактів, з них:.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (15.06.2026)
Дата надходження: 13.01.2026
Предмет позову: встановлення юридичного факту
Розклад засідань:
24.02.2026 09:30 Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
30.03.2026 09:30 Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
06.04.2026 15:00 Коростенський міськрайонний суд Житомирської області