Справа № 522/23269/25
Провадження №1-кс/522/512/26
13 січня 2026 року місто Одеса
Слідчий суддя Приморського районного суду міста Одеси ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання прокурора Приморської окружної прокуратури м. Одеси ОСОБА_3 , поданого в рамках кримінального провадження №12025162510001221 відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 17.09.2025, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.364 КК України, про арешт майна,
Прокурор Приморської окружної прокуратури м. Одеси ОСОБА_3 звернулась до суду з клопотанням про арешт майна, яке було вилучене у кримінальному провадженні № 12025162510001221 від 17.09.2025, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.364 КК України під час проведення обшуку, проведено 23.12.2025 у період часу з 10 години 46 хвилин по 15 годину 59 хвилину на підставі ухвали слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси від 17.12.2025 року в приміщенні Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради код за ЄДРПОУ 22446340.
В обґрунтування доводів клопотання прокурор посилається на наступне.
У провадженні слідчого відділення відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 ГУНП України в Одеській області перебувають матеріали досудового розслідування №12025162510001221 відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 17.09.2025, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.364 КК України, процесуальне керівництво у якому здійснює група прокурорів Приморської окружної прокуратури міста Одеси.
Так, 17.09.2025 до чергової частини ВП № 2 Одеського районного управління поліції № 1 ГУНП в Одеській області надійшов рапорт оперуповноваженого СКП ВП № 2 ОРУП № 1 ГУНП в Одеській області ОСОБА_4 , в якому повідомлено про виявлені підстави для перевірки відомостей, що надійшли до ІТС ІПНП за № 30415 від 10.09.2025 (звернення громадянина). У цих матеріалах зафіксовано відомості про можливу організацію службовими особами окремих комунальних установ систематичної схеми незаконного привласнення бюджетних коштів шляхом включення до штатного розпису осіб, які фактично не виконували трудових обов'язків (так звані «мертві душі»), та перерахунку/виплати заробітної плати з подальшим зняттям готівки невстановленими особами.
18.09.2025 старшим слідчим слідчого відділення ВП № 2 ОРУП № 1 ГУНП в Одеській області капітаном поліції ОСОБА_5 надано доручення у порядку ст. 40, 41 КПК України на проведення перевірочних заходів для встановлення кола осіб, джерел походження і руху грошових коштів, а також документального підтвердження факту працевлаштування та фактичного виконання трудових функцій «працівниками», включеними до штатних розписів комунальних закладів Приморського району м. Одеси.
У рамках слідчих (розшукових) заходів 18.09.2025 надіслано запит до ПАТ «Банк Восток» (АТ «ВСТ Банк»), щодо операційного руху і відео-фіксації зняття готівки за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Філатова, 1-А. У відповіді банку від 26.09.2025 підтверджено, що відео-фіксацією зафіксовано систематичне зняття готівки однією особою з великого числа карткових рахунків клієнтів за вказаною адресою; при цьому особа, зафіксована на відео, не є власником жодного з використаних карткових рахунків та не перебуває в реєстрі клієнтів банку. З матеріалів рапортів оперуповноваженого від 25.09.2025 та 30.09.2025 випливає, що невстановлена особа систематично знімає кошти з карток працівників Одеських ЗДО, які формально значаться працевлаштованими в комунальних установах Приморського району м. Одеси, але фактично не виконують роботу; окремі службові особи, згідно з наявними даними, володіють картками інших працівників та здійснюють їхнє використання.
Описані факти свідчать про наявність ймовірних даних на вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки або привласнення майна), а також про наявність речей і документів, які можуть бути важливими доказами у кримінальному провадженні (штатні розписи, накази, платіжні відомості, банківські виписки, картки, електронні носії, чорнові записи тощо). Отримані від банку дані (операційні виписки та відеозаписи) вказують на наявність конкретного місця здійснення готівкових операцій (вул. Академіка Філатова, 1-А) та конкретних осіб/дій, які підлягають перевірці і документальному фіксуванню.
Тобто під час досудового розслідування встановлено, що службові особи окремих комунальних закладів дошкільної освіти міста Одеси, зокрема розташованих у Приморському районі м. Одеси, діючи за попередньою змовою групою осіб, організували стійку злочинну схему систематичного привласнення бюджетних коштів, виділених на оплату праці працівників дитячих садків.
Зібрані матеріали свідчать, що посадові особи використовували своє службове становище для незаконного збагачення, створивши механізм фіктивного нарахування заробітної плати неіснуючим працівникам.
Суть схеми полягала в тому, що до штатних розписів та табелів обліку робочого часу комунальних дошкільних закладів вносилися відомості про осіб, які фактично не працювали у закладі, не перебували на робочих місцях та не виконували жодних посадових обов'язків. Такі особи формально значилися вихователями, помічниками вихователів, сторожами, прибиральницями, технічними працівниками тощо. При цьому у наявних документах відсутні будь-які підтвердження фактичного виконання ними трудових функцій - зокрема, відсутні акти виконаних робіт, табелі з підписами, службові записки, звіти про виконання завдань, а також будь-які інші документи внутрішнього обігу, які могли б свідчити про реальну трудову діяльність.
Після фіктивного внесення таких осіб до штатного розпису, бухгалтерами та іншими службовими особами ЗДО здійснювалося нарахування заробітної плати від імені зазначених «працівників». Кошти перераховувалися на банківські рахунки, відкриті на імена цих формальних працівників або на рахунки підконтрольних осіб - родичів, знайомих чи довірених осіб керівництва закладів.
Отримана готівка, за попередніми даними, передавалася службовим особам комунальних ЗДО, у тому числі директорам, бухгалтерам та особам, які відповідали за кадрову документацію. Вказані особи розподіляли між собою незаконно отримані кошти, що фактично становило розкрадання бюджетних ресурсів, виділених на оплату праці реальних працівників освітніх установ.
Таким чином, в ході проведення досудового розслідування та здійснення оперативно-розшукових заходів встановлено, що до вчинення даного кримінального правопорушення причетні: директор Одеського ЗДО № 29 в м.Одесі код ЄДРПОУ 26343944, юридична адреса: 65026, Одеська область, м. Одеса, вулиця Миколи Савича, 2 - ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна №2018634651101; та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_2 , реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна №12018966, та використовує автомобіль MERCEDES-BENZ VITO 116 CDI, чорного кольору, д.н. з НОМЕР_2 та використовує численні банківські картки вказаного закладу, Директор Одеського ЗДО № 258 ОМР код ЄДРПОУ 26389900, юридична адреса: 65045, Одеська область, м. Одеса, вул. Муратової Кіри, 7 - ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_3 , реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна № 3016351951100; та використовує автомобіль VOLKWAGEN PASSAT, синього кольору, д.н. з НОМЕР_3 ; Директор Одеського ЗДО № 47 в м. Одесі код ЄДРПОУ 22446370, юридична адреса: 65026, Одеська область, м. Одеса, вул. Грецька, 12- ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ІПН НОМЕР_4 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_4 , свідоцтво про право власності № 63 від 04.12.2002 року; Директор Одеського ЗДО № 63 в м. Одесі код ЄДРПОУ 26390211, юридична адреса: 65023, Одеська область, м. Одеса, вул. Пастера, 21 - ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІПН НОМЕР_5 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_5 , реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна № 2277609351101, директор Одеського СЗДО № 50 ОМР код ЄДРПОУ 22446340, юридична адреса: 65082, Одеська обл., місто Одеса, вулиця Гоголя, будинок 15 - ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_6 , реєстраційний номер об'єкту нерухомого майна № 49242251101.
Під час проведення досудового розслідування, 23.12.2025 слідчим слідчого відділення відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 Головного управління Національної поліції в Одеській області ОСОБА_11 , згідно вимог ст. ст. 223, 233, 234, 235, 236, 237 КПК України в період часу з 10 години 46 хвилин по 15 годину 59 хвилину на підставі ухвали слідчого судді Приморського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 від 17.12.2025 року знаходячись в приміщенні Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради код за ЄДРПОУ 22446340 проведено обшук будинку в ході якого було виявлено та вилучено, а саме:
1) Папка жовтого кольору з оригіналами документів, у якій знаходяться табелі обліку робочого часу працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради за 2025 рік, в одному екземплярі які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 2067563;
2) Папка червоного кольору з оригіналами та копіями документів, у якій знаходяться табелі обліку робочого часу працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради за 2024 рік, в одному екземплярі які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 2067563;
3) Папка чорного кольору з документами «01-10 Особові справи працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради (прізвища з літери А по літеру К) в одному екземплярі, яку було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 5598952;
4) Папка чорного кольору з документами «01-10 Особові справи працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради (прізвища з літери М по літеру Я) в одному екземплярі, яку було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 5598952;
5) Папка чорного кольору з документами «01-10 Особові справи педпрацівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради (прізвища з літери А по літеру З) в одному екземплярі, яку було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія PSP № 4022702;
6) Папка чорного кольору з документами «01-10 Особові справи педпрацівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради (прізвища з літери И по літеру О) в одному екземплярі, яку було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія PSP № 4022702;
7) Папка чорного кольору з документами «01-10 Особові справи педпрацівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради (прізвища з літери П по літеру Я) в одному екземплярі, яку було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія PSP № 4022702;
8) Рукописні записи, виконані на 4-х (чотирьої) аркушах з зошиту з прізвищами іменами та по-батькові, число місяць та рік народження, РНОКПП, посадами, число місяць та рік прийняття на роботу та звільнення з займаної посади працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради, які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 2067563;
9) Папка жовтого кольору з оригіналами особових карток працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради у кількості 12 одиниць, які були звільнені за період з 2024 по 2025 роки в одному екземплярі, яку було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 2067563;
10) Журнал обліку відпусток працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради (розпочато: 01.01.2025, завершено: ---) в одному екземплярі, папка рожевого кольору з оригіналами документів у які знаходяться накази про надання відпусток працівникам Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради в одному екземплярі, які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 2067563;
11) Журнал обліку (реєстрації) наказів з кадрових питань щодо працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради (розпочато: 01.01.2024, завершено: ---) в одному екземплярі, папка жовтого кольору з оригіналами документів у які знаходяться накази з кадрових питань щодо працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради в одному екземплярі, які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 2067563;
12) Копія паспорту ОСОБА_10 на 2 арк., копії трудової книжки ОСОБА_10 на 4 арк., план асигнувань загального фонду бюджету на 1 арк., кошторис за 2025 рік на 1 арк., штатний розпис на 1 вересня 2025 року на 1 арк., які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 2067564;
13) Трудові книжки на працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради, а саме: ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , ОСОБА_25 , ОСОБА_26 , ОСОБА_27 , ОСОБА_28 , ОСОБА_29 , ОСОБА_30 , кожна в 1-му екземплярі, які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 5294601;
14) Особисті медичні книжки на працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради, а саме: ОСОБА_16 , ОСОБА_31 , ОСОБА_20 , ОСОБА_24 , ОСОБА_21 , ОСОБА_15 , ОСОБА_32 , ОСОБА_27 , ОСОБА_22 , ОСОБА_10 , ОСОБА_17 , ОСОБА_33 , ОСОБА_25 , ОСОБА_19 , ОСОБА_34 , ОСОБА_23 , ОСОБА_30 , ОСОБА_26 , ОСОБА_28 , ОСОБА_35 , ОСОБА_29 , кожна в 1-му екземплярі, які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 5294601;
15) Різнокольорові папки з особовими справами працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради, які були звільнені за період з 2024-2025 років, а саме: ОСОБА_36 , ОСОБА_37 , ОСОБА_38 , ОСОБА_39 , ОСОБА_40 , ОСОБА_41 , ОСОБА_42 , ОСОБА_43 , ОСОБА_44 , які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 2067564;
16) Жорсткий диск марки «HITACHI», серійний номер: 120114J2140054E7X1RA який було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 5075840;
17) 4 (чотири) флеш-носії інформації з різними файлами (файлами різних типів) зокрема, щодо мобілізації, службова документація, табеля обліку робочого часу працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради, посадові інструкції на працівників Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради, які було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 5075840;
18) Ноутбук марки «HP», моделі «НР 245 G9» у корпусі сірого кольору, серійний номер: 5CG330272R, із зарядним пристроєм чорного кольору до нього, який було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія PSP № 4022691;
19) Ноутбук марки «LENOVO», моделі «B 590» у корпусі чорного кольору, серійний номер: WB14042553, із зарядним пристроєм чорного кольору до нього, який було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія PSP № 4022691;
20) Печатка Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради (код за ЄДРПОУ: 22446340) у жовтому корпусі в працюючому стані в одному екземплярі, яку було поміщено до прозорого полімерного сейф пакету Національної поліції України серія NPU № 5075839.
Постановою старшого слідчого слідчого відділення відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1 ГУНП в Одеській області ОСОБА_5 від 24.12.2025 року вищевказані речі, предмети, документи, та матеріальні цінності які виявлені та вилучені в ході здійснення обшуку визнані речовими доказами у кримінальному провадженні № 12025162510001221 відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 17.09.2025, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.364 КК України.
Накладення арешту на вилучені під час обшуку речі та документи є необхідним заходом для забезпечення їх збереження як доказів у кримінальному провадженні. Вказані предмети мають істотне доказове значення для встановлення обставин вчинення злочину, підтвердження факту підроблення та подальшого незаконного відчуження майна, а також для ідентифікації кола осіб, причетних до правопорушення. У разі відсутності арешту існує реальна загроза їх знищення, пошкодження, підміни або незаконного повернення особам, зацікавленим у приховуванні доказів, що призведе до втрати можливості проведення експертних досліджень та використання цих предметів як належних і допустимих доказів у суді. Арешт вилученого майна унеможливить будь-які маніпуляції з ним, гарантує його збереження у тому вигляді, в якому воно було виявлено, та забезпечить досягнення цілей кримінального провадження. Вилучені в ході обшуку об'єкти можуть містити на собі сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.
Підставами для тимчасового вилучення майна стало те, що вони є предметом вчинення злочину та зберегли на собі його сліди. Незастосування заходу забезпечення кримінального провадження накладення арешту на майно, може призвести до його можливого приховування, пошкодження, зникнення, втрати або настання інших наслідків, які можуть перешкоджати кримінальному провадженню.
На підставі наведеного, з метою запобігання можливого приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження вилученого майна, оскільки існує сукупність підстав вважати, що воно в подальшому може мати доказове значення під час досудового розслідування та могло зберегти на собі сліди злочину або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а також потреби проведення низки слідчих дій та ряду експертних досліджень із вказаним майном враховуючи є необхідність накладення арешту на тимчасово вилучене майно.
Таким чином вищевказані вилучені в ході проведення обшуки речі є об'єктом кримінально протиправних дій, які зберігають сліди та інші відомості що можуть бути використані як доказ факту чи обставин що встановлюються під час кримінального провадження.
В судове засідання прокурор не з'явився, надавши заяву, відповідно до якої просить розглянути клопотання за її відсутності.
Власник майна в судове засідання не з'явився, про день та час судового засідання був повідомлений належним чином, причину неявки суде не сповістив.
Розглянувши клопотання, дослідивши матеріали, які обґрунтовують доводи клопотання, приходжу до висновку, що клопотання не підлягає задоволенню, з наступних підстав.
Відповідно до ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.
Арешт майна допускається з метою забезпечення:
1) збереження речових доказів;
2) спеціальної конфіскації;
3) конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи;
4) відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.
Згідно ч. 1 ст. 173 КУпАП, слідчий суддя, суд відмовляють у задоволенні клопотання про арешт майна, якщо особа, що його подала, не доведе необхідність такого арешту, а також наявність ризиків, передбачених абзацом другим частини першої статті 170 цього Кодексу.
Зокрема, при вирішенні питання про арешт майна для прийняття законного та обґрунтованого рішення слідчий суддя згідно зі ст.94, 132, 173 КПК України повинен врахувати: існування обґрунтованої підозри щодо вчинення злочину та достатність доказів, що вказують на вчинення злочину; правову підставу для арешту майна; можливий розмір шкоди, завданої злочином; наслідки арешту майна для третіх осіб; розумність і співмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження.
Відповідні дані мають міститися і у клопотанні слідчого чи прокурора, який звертається з проханням арештувати майно, оскільки, згідно ст.1 Першого протоколу Конвенції про захист прав та основоположних свобод, будь-яке обмеження права власності повинно здійснюватися відповідно до закону, а отже суб'єкт, який ініціює таке обмеження, повинен обґрунтувати свою ініціативу з посиланням на норми закону.
У кожному конкретному кримінальному провадженні слідчий суддя, застосовуючи вид обтяження, в даному випадку арешт майна, має неухильно дотримуватись вимог закону. При накладенні арешту на майно слідчий суддя має обов'язково переконатися в наявності доказів на підтвердження вчинення кримінального правопорушення. При цьому закон не вимагає аби вони були повними та достатніми на даній стадії кримінального провадження, однак вони мають бути такими, щоб слідчий суддя був впевнений у тому, що дані докази можуть дати підстави для пред'явлення обґрунтованої підозри у вчиненні того чи іншого злочину. Крім того, наявність доказів у кримінальному провадженні має давати слідчому судді впевненість в тому, що в даному кримінальному провадженні необхідно накласти вид обмеження з метою уникнення негативних наслідків.
Враховуючи вищевикладене, слідчий суддя не вбачає правових підстав для накладення арешту на майно, яке було вилучене під час проведення обшуку, проведеного 23.12.2025 в приміщенні Одеського закладу дошкільної освіти «Ясла-садок № 50» компенсуючого типу Одеської міської ради, а отже клопотання прокурора задоволенню не підлягає.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.131-132, 170-173, 376 КПК України,
У задоволенні клопотання прокурора Приморської окружної прокуратури м. Одеси ОСОБА_3 , поданого в рамках кримінального провадження № 12025162510001221 відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 17.09.2025, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.364 КК України, про арешт майна - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Одеського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя