Постанова від 15.01.2026 по справі 510/2367/25

РЕНІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПОСТАНОВА

Провадження № 3/510/445/26

Справа № 510/2367/25

15 січня 2026 року м. Рені Одеської області

Суддя Ренійського районного суду Одеської області Гончарова-Парфьонова О.О., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, який проживає у АДРЕСА_1 ,

за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 126 КУпАП, -

встановив:

До Ренійського районного суду Одеської області надійшов протокол про адміністративне правопорушення про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 5 ст. 126 КУпАП.

Однак, документи, які наявні у матеріалах справи позбавляють суд можливості повно, всебічно та об'єктивно розглянути справу про адміністративне правопорушення.

Так, санкція ч. 5 ст. 126 КУпАП передбачає покарання у вигляді накладення штрафу в розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортним засобом на строк від п'яти до семи років та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Проте, у матеріалах справи відсутні будь-які відомості стосовно місця знаходження та належності автомобіля ВАЗ 2105, державний номер НОМЕР_1 , яким, 09 листопада 2025 року, керував ОСОБА_1 .

Таким чином, протокол про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 та додані до нього документи не відповідають вимогам ст. 256 КУпАП і підлягають поверненню для усунення недоліків.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 256, 278 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 126 КУпАП повернути до ВП № 2 Ізмаїльського РВП ГУНП в Одеській області для усунення недоліків.

Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя О.О. Гончарова-Парфьонова

Попередній документ
133309135
Наступний документ
133309137
Інформація про рішення:
№ рішення: 133309136
№ справи: 510/2367/25
Дата рішення: 15.01.2026
Дата публікації: 16.01.2026
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Ренійський районний суд Одеської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (16.02.2026)
Дата надходження: 13.02.2026
Предмет позову: ст.126 ч.5 КУпАП