Справа № 240/24513/23
Головуючий у 1-й інстанції: Гурін Дмитро Миколайович
Суддя-доповідач: Залімський І. Г.
12 січня 2026 року
м. Вінниця
Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді: Залімського І. Г.
суддів: Мацького Є.М. Сушка О.О.
розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків на рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 03 березня 2025 року у справі за адміністративним позовом Приватного підприємства "Укрпалетсистем" до Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
До Житомирського окружного адміністративного суду звернулося Приватне підприємство "Укрпалетсистем" із позовом до Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, в якому просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків від 24.07.2023 за №537/33000703 в розмірі 6000,00 грн штрафної санкції.
Рішенням Житомирського окружного адміністративного суду від 03.03.2025 позов задоволено.
Не погоджуючись із вказаним судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати таке рішення, прийняти нове рішення про відмову в задоволенні позовних вимог в повному обсязі, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм права, невідповідність висновків суду обставинам справи, що призвело до неповного з'ясування обставин справи і, як наслідок, невірного вирішення справи та прийняття необґрунтованого рішення.
В обґрунтування апеляційної скарги зазначено, що перевіркою встановлено факти несвоєчасного подання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального за добу, а тому штрафні санкції застосовано правомірно. Вказує, що законодавство не надає права платнику виконати щоденний обов'язок добової звітності, довше одного дня.
Позивач не подав відзиву або письмових пояснень на апеляційну скаргу.
Ухвалою Сьомого апеляційного адміністративного суду від 07.07.2025, з урахуванням п.3 ч.1 ст.311 КАС України, суд вирішив розглядати дану справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів дійшла наступних висновків.
Встановлено, що Пна підставі наказу Головного управління ДПС у Рівненській області від 19.06.2023 №974-п “Про проведення фактичної перевірки» та направлень на проведення перевірки від 19.06.2023 №1409/ІНЗ/17-00-07-05-15, №1410/ІНЗ/17-00-07-05-15 Головним управлінням ДПС у Рівненській області проведена фактична перевірка ПП “Укрпалетсистем» господарської одиниці АЗК (магазин, кафе) та АГЗП №113 (Рівненська область, Рівненський р-н, с. Корнин, вул. Об'їзна, 4) з метою перевірки дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, у тому числі порядку ведення обліку товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації, ведення касових операцій, наявності свідоцтв, ліцензій, у тому числі про виробництво, обіг та зберігання підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками з 20.06.2023 по дату закінчення перевірки, за період діяльності визначений статтею 102 Податкового кодексу України.
На підставі наказу Головного управління ДПС у Рівненській області від 29.06.2023 №1066-п було продовжено термін проведення фактичної перевірки АЗК (магазин, кафе) та АГЗП №113 за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с. Корнин, вул. Об'їздна, 4, де здійснює господарську діяльність ПП "Укрпалетсистем" на 5 діб з 30.06.2023.
За результатами фактичної перевірки Головним управлінням ДПС у Рівненській області складено акт перевірки від 04.07.2023 №6330/ж5/17-00-07-05-17/32285225, у якому зафіксовано порушення ПП "Укрпалетсистем" вимог п.п.230.1.3 п.230.1 ст.230 Податкового кодексу України, а саме: ПП “Укрпалетсистем», як розпорядником акцизного складу, уніфікований №1012242 (АЗК та АГЗП №113) за 18.12.2020, 01.01.2021, 02.01.2021, 05.06.2021, 25.08.2021, 17.12.2021, не забезпечено своєчасне подання до територіального органу ДПС електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг пального.
На підставі акта перевірки, Західним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків винесено податкове повідомлення-рішення від 24.07.2023 №537/33000703 про застосування штрафних (фінансових) санкцій (штрафу) на суму 6000,00 грн.
Позивач не погодився із вказаним податковим повідомленням-рішенням та звернувся до суду.
Задовольняючи позов, суд першої інстанції виходив з того, що наявні у матеріалах справи докази свідчать, що відомості про фактичні залишки пального та про обсяг обігу пального за 18.12.2020, 01.01.2021, 02.01.2021, 05.06.2021, 17.12.2021, 25.08.2021 направлялись ПП "Укрпалетсистем" вчасно та з дотриманням вимог Податкового кодексу України та Порядку №891, а саме не пізніше 23 години 59 хвилин доби, що настає за звітною добою. При цьому, квитанція є підтвердженням дати прийняття/неприйняття а, не підтвердженням дати подання електронної звітності.
Крім того, за неподання або несвоєчасне подання до ДПС розпорядником акцизного складу довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального у зв'язку з неможливістю вчасно відправити документ до ДПС внаслідок тимчасового обмеження роботи електронних сервісів та інформаційно-телекомунікаційних систем ДПС відповідальність до такого розпорядника акцизного складу не застосовується.
Колегія суддів не погоджується із вказаним висновком суду першої інстанції та враховує наступне.
У статті 44 Податкового кодексу України визначено, що для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.
Платники податків зобов'язані забезпечити зберігання документів, визначених у пункті 44.1 цієї статті, а також документів, пов'язаних із виконанням вимог законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а у разі її неподання - з передбаченого цим Кодексом граничного терміну подання такої звітності.
Згідно із пунктом 85.2 статті 85 ПК України, платник податків зобов'язаний надати посадовим (службовим) особам контролюючих органів у повному обсязі всі документи, що належать або пов'язані з предметом перевірки. Такий обов'язок виникає у платника податків після початку перевірки.
Відповідно до вимог п.230.1.3 п.230.1 ст.230 ПК України розпорядники акцизних складів зобов'язані на кожному акцизному складі щоденно (крім днів, в які акцизний склад не працює) формувати дані про фактичні залишки пального на початок та кінець звітної доби та про добові фактичні обсяги отриманого та реалізованого пального (далі у цьому розділі - обсяг обігу пального) у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15° С.
Дані про фактичні залишки пального та про обсяг обігу пального формуються після проведення останньої операції з обігу пального у звітній добі, але не пізніше 23 години 59 хвилин цієї доби, до початку здійснення операцій з обігу пального у добу, що настає за звітною добою, та подаються до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, не пізніше 23 години 59 хвилин доби, що настає за звітною добою.
На кожному акцизному складі за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД формуються показники про:
- обсяги залишків пального на початок та кінець звітної доби, що визначаються шляхом підсумовування обсягів залишків пального в кожному резервуарі на підставі показників рівнемірів-лічильників, встановлених на таких резервуарах, розташованих на такому акцизному складі;
- добовий обсяг реалізованого пального, що визначається шляхом підсумовування обсягів реалізованого за звітну добу пального через кожне місце відпуску пального наливом з акцизного складу на підставі показників витратомірів-лічильників, встановлених на кожному місці відпуску пального наливом з акцизного складу, розташованому на такому акцизному складі;
- добовий обсяг отриманого пального, що визначається шляхом віднімання від обсягу залишків пального на кінець звітної доби обсягу залишків пального на початок звітної доби та додавання добового обсягу реалізованого пального з такого акцизного складу з додаванням обсягу втраченого пального, зазначеного в акцизних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі акцизних накладних, та з відніманням додаткового обсягу пального, зазначеного в заявках на поповнення обсягу залишку пального або спирту етилового, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.
Фактичні показники витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників щодо обсягів залишків пального та добового обсягу реалізованого пального перераховуються у літри, приведені до температури 15°С, крім показників паливороздавальних колонок та/або оливороздавальних колонок, які виконують функції витратомірів-лічильників.
Під час виходу з ладу, проведення повірки або калібрування рівнеміра-лічильника або витратоміра-лічильника визначення даних про обсяги залишків пального та обсяги обігу пального здійснюється у мірах повної місткості, які мають позитивний результат повірки, проведеної відповідно до законодавства, та/або за допомогою рулетки та метроштока або переносного (портативного) рівнеміра-аналізатора, які мають позитивний результат повірки, проведеної відповідно до законодавства. Застосування такого способу вимірювання може здійснюватися не більше 20 календарних днів поспіль (для акцизних складів, які є місцями роздрібної торгівлі пальним, на які отримано ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, - не більше 15 календарних днів поспіль) та не більше чотирьох разів протягом календарного року.
Дані про залишки пального та про обсяг обігу пального подаються електронними засобами зв'язку у формі електронних документів, яка затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Електронні документи заповнюються автоматично шляхом передачі до них даних з витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників (під час виходу з ладу, проведення повірки або калібрування рівнеміра-лічильника або витратоміра-лічильника - заповнюються відповідальною особою розпорядника акцизного складу).
В електронних документах також зазначаються відповідальною особою розпорядника акцизного складу дані про обсяги залишків пального, що знаходяться на акцизному складі в тарі, балонах, упаковці, про добовий обсяг реалізованого пального в тарі, балонах, упаковці, а також інформація про дні, в які акцизний склад не працює.
Згідно із п.1, 5 Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів лічильників рівня пального у резервуарі, передачі облікових даних з них електронними засобами зв'язку до контролюючих органів затверджений постановою Кабінету міністрів України від 22.11.2017 №891 (Порядок №891), цей Порядок визначає процедуру створення та ведення Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів лічильників рівня пального у резервуарі (далі Реєстр), а також порядок передачі облікових даних (обсягу обігу та залишку пального) з них електронними засобами зв'язку до контролюючих органів.
Електронні документи для наповнення Реєстру, які формуються розпорядниками акцизних складів та надсилаються до Реєстру за кожним місцем розташування акцизного складу, містять, зокрема, зведені за добу підсумкові облікові дані щодо: обсягів фактичних залишків пального на початок та кінець звітної доби та добового обсягу обігу пального за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15°С, у розрізі всіх наявних у розпорядника акцизного складу акцизних складів з уніфікованою нумерацією для усіх розпорядників акцизних складів, крім зазначених в абзаці третьому цього підпункту; добового фактичного обсягу реалізованого пального у розрізі кодів товарних підкатегорій згідно з УКТ ЗЕД у літрах, приведених до температури 15°С, для розпорядників акцизних складів, на акцизних складах яких провадиться діяльність з переробки нафти, газового конденсату, природного газу та їх суміші, з метою вилучення цільових компонентів (сировини), що передбачає повний технологічний цикл їх переробки в готову підакцизну продукцію (пальне).
Відповідно до п.6 Порядку №891 електронні документи для наповнення Реєстру, що містять інформацію, зазначену у підпунктах 1-4 пункту 5 цього Порядку, формуються та надсилаються розпорядниками акцизних складів одноразово до початку введення в дію Реєстру та в разі зміни такої інформації. Інформація про витратоміри та рівнеміри вноситься до Реєстру після настання строків їх встановлення, визначених Податковим кодексом України. Електронні документи для наповнення Реєстру, що містять інформацію, зазначену в підпунктах 5 і 6 пункту 5 цього Порядку, формуються та надсилаються розпорядниками акцизних складів щодня (крім днів, у які акцизний склад не працює). Дані про фактичні залишки пального та про обсяг обігу (обсяг реалізованого та обсяг отриманого) пального, зазначені в підпунктів5 пункту 5 цього Порядку, формуються після проведення останньої операції з обігу пального за звітну добу, але не пізніше 23 години 59 хвилин такої доби, до початку проведення операцій з обігу пального за добу, що настає за звітною добою, та подаються до ДФС не пізніше 23 години 59 хвилин доби, що настає за звітною добою.
На кожному акцизному складі за кожним кодом товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД формуються показники про: обсяги залишків пального на початок та кінець звітної доби, що визначаються шляхом підсумовування обсягів залишків пального в кожному резервуарі на підставі показань рівнемірів, установлених на таких резервуарах; добовий обсяг реалізованого пального, що визначається шляхом підсумовування обсягів реалізованого за звітну добу пального через кожне місце відпуску пального шляхом наливу з акцизного складу на підставі показань витратомірів, установлених у кожному місці відпуску пального шляхом наливу з акцизного складу; добовий обсяг отриманого пального, що визначається шляхом віднімання від обсягу залишків пального на кінець звітної доби обсягу залишків пального на початок звітної доби та додавання добового обсягу реалізованого пального з такого акцизного складу з додаванням обсягу втраченого пального, зазначеного в акцизних накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі акцизних накладних, та з відніманням додаткового обсягу пального, зазначеного в заявках на поповнення обсягу залишку пального, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.
Підтвердженням розпоряднику акцизного складу прийняття/неприйняття його електронного документа для наповнення Реєстру/коригуючого електронного документа для наповнення Реєстру є квитанції в електронному вигляді у текстовому форматі, які надсилаються йому держателем Реєстру протягом операційного дня. Датою та часом надсилання електронного документа для наповнення Реєстру/коригуючого електронного документа для наповнення Реєстру держателю Реєстру є дата та час, зафіксовані у квитанції. Якщо протягом операційного дня держателем Реєстру не надіслано квитанції про прийняття/неприйняття електронного документа для наповнення Реєстру/коригуючого електронного документа для наповнення Реєстру, такий електронний документ вважається прийнятим. Держатель Реєстру не приймає електронних документів для наповнення Реєстру/коригуючих електронних документів для наповнення Реєстру у випадках порушення вимог щодо формування, заповнення та надсилання таких електронних документів, передбачених цим Порядком.
Форма довідки про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального, а також формат даних та структура Єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників і рівнемірів - лічильників рівня пального у резервуарі затверджені наказом Міністерства фінансів України від 27.11.2018 №944.
Відповідно до п.128-1.3 ст.128-1 ПК України незабезпечення з вини розпорядника акцизного складу своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1000 гривень за кожний неподаний електронний документ.
За висновками перевірки, позивачем порушено вимоги п.п.230.1.3 п.230.1 ст.230 ПК України в частині незабезпечення з вини розпорядника акцизного складу своєчасного подання суб'єктом господарювання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику довідок про зведені за добу підсумковооблікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального за звітні періоди, у кількості 6 штук, що підтверджується інформацією щодо обсягів залишків пального в резервуарах з інформаційних ресурсів ДПС України:
1) Звіт №9339300234. Термін подання: 18.12.2020. Фактично подано: 20.12.2020.
2) Звіт №9000040082. Термін подання: 02.01.2021. Фактично подано: 04.01.2021.
3) Звіт №9147879518. Термін подання: 06.06.2021. Фактично подано: 07.06.2021.
4) Звіт №9245373284. Термін подання: 25.08.2021. Фактично подано: 27.08.2021.
5) Звіт №9387035034. Термін подання: 17.12.2021. Фактично подано: 19.12.2021.
6) Звіт №9000023961. Термін подання: 01.01.2021. Фактично подано: 04.01.2021.
З матеріалів справи встановлено, що:
- відповідно до квитанції №1 Звіт №9339300234 доставлено до ДПС України 20.12.2020 у межах операційного дня, квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документа надійшла 20.12.2020;
- відповідно до квитанції №1 Звіт №9000040082 доставлено до ДПС України 04.01.2021 у межах операційного дня, квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документа надійшла 04.01.2021;
- відповідно до квитанції №1 Звіт №9147879518 доставлено до ДПС України 07.06.2021 у межах операційного дня, квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документа надійшла 07.06.2021;
- відповідно до квитанції №1 Звіт №9245373284 доставлено до ДПС України 27.08.2021 у межах операційного дня, квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документа надійшла 27.08.2021;
- відповідно до квитанції №1 Звіт №9387035034 доставлено до ДПС України 19.12.2021 у межах операційного дня, квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документа надійшла 19.12.2021;
- відповідно до квитанції №1 Звіт №9000023961 доставлено до ДПС України 04.01.2021 у межах операційного дня, квитанція №2 про прийняття (реєстрацію) електронного документа надійшла 04.01.2021.
При цьому, суд першої інстанції не врахував дати вказані у зазначених квитанціях № 1 та № 2, а встановлював дати подання вказаних звітів за наданими позивачем даними з програми M.E.Doc.
Апеляційний суд зауважує, що закон не надає права платнику виконати щоденний обов'язок добової звітності довше одного дня. Норми, яка передбачає продовження таких дій у часі, відстрочення виконання обов'язку тощо, ПК України чи будь-який інший нормативно-правовий акт не передбачає.
З приводу взаємодії комерційного продукту М.Е.Dос з базами ДПС та можливості використання даних програми M.E.Doc як доказ реєстрації електронних документів, слід зауважити, що згідно даних відкритого інформаційного сайту, програма M.E.Doc - ІТ-продукт, який підключено до платформи МІSР-UА та виконує функцію інформаційного щита в режимі реального часу. Надає послуги юридичним, фізичним особами та бюджетним установам щодо подання звітності.
Програма M.E.Doc - комерційний продукт, який не супроводжується органами ДПС.
Інформація щодо дати та часу відправлення електронного звіту залежить від системних налаштувань дати та часу на комп'ютері, з якого проводиться відправлення документу та фіксується в Протоколі подій. Після отримання документа контролюючим органом, формується повідомлення про доставку, в якому зазначається дата, ім'я файлу та час доставки електронного звіту на поштову скриньку ДПС. Дана інформація зазначається у вкладці «Доставлено в ДПС» на панелі стану документа.
Підтвердженням дати та часу подання електронної звітності є дата та час, зазначені у квитанціях про їх прийняття.
Верховний Суд у постанові від 19.08.2021 у справи №520/11447/19 дослідив функціонування систем платників податків, якими скеровуються податкові накладні на реєстрацію, та вказав, що товариство з обмеженою відповідальністю "М.Е.DOC" у листі від 01.11.2019 №0111/1 також повідомило, що надати підтвердження направлення податкової накладної в електронному вигляді на реєстрацію до ЄДРПН за допомогою КП "М.Е.DOC" не виявляється можливим, оскільки, розробник КП "М.Е.DOC" не має доступу до баз даних позивача. Зазначивши при цьому, що вся інформація щодо формування та підписання електронного звіту фіксується в протоколі подій відповідного документа КП "М.Е.DOC". Дата та час відправлення, що фіксується КП "М.Е.DOC", залежить від системних налаштувань дати і часу на комп'ютері, з якого проводиться відправлення документу, та зазначається у вкладці "Очікується доставка".
Отже, дата та час зазначені у витягах, наданих позивачем, можуть відрізнятися від фактичних, оскільки такі залежать від системних налаштувань комп'ютерної системи позивача, у зв'язку з чим такі не є належними та допустимими доказами виконання позивачем обов'язку щодо своєчасної реєстрації довідок про зведені дані про залишки пального.
Крім того, як доречно зауважив відповідач, позивач до позовної заяви, серед іншого, долучив квитанцію № 2 від 18.12.2021, яка стосується звіту №9386974156, щодо якого не встановлено порушень у ході перевірки.
Суд першої інстанції не врахував даної обставини та у оскаржуваному рішенні помилково надав оцінку обставинам, які не належать до предмету спору.
Таким чином, у ході апеляційного розгляду даної справи підтверджено допущення позивачем вказаних шести порушень п.п.230.1.3 п.230.1 ст.230 ПК України.
До того ж, ПП «Укрпалетсистем» не подавалась заява про відсутність можливості своєчасного виконання свого податкового обов'язку до контролюючого органу.
З урахуванням наведеного колегія суддів вважає правомірним застосування до позивача штрафу згідно оскаржуваного рішення та не знаходить підстав для задоволення позовних вимог.
У відповідності із ст. 242 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.
Відповідно до п.2 ч. 1 ст. 315 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на судове рішення суд апеляційної інстанції має право скасувати судове рішення повністю або частково і ухвалити нове судове рішення у відповідній частині або змінити судове рішення.
Згідно ч. 1 ст. 317 КАС України, підставами для скасування судового рішення суду першої інстанції повністю або частково та ухвалення нового рішення у відповідній частині або зміни рішення є: неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи; недоведеність обставин, що мають значення для справи, які суд першої інстанції визнав встановленими; невідповідність висновків, викладених у рішенні суду першої інстанції, обставинам справи; неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права.
Зважаючи на те, що рішення суду першої інстанції є незаконним та необґрунтованим, що призвело до неправильного вирішення справи, рішення суду першої інстанції належить скасувати і ухвалити нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити.
Відповідно до ч.6 ст.139 КАС України якщо суд апеляційної чи касаційної інстанції, не повертаючи адміністративної справи на новий розгляд, змінить судове рішення або ухвалить нове, він відповідно змінює розподіл судових витрат.
За приписами ч.2 ст.139 КАС України при задоволенні позову суб'єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб'єкта владних повноважень, пов'язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Вирішуючи питання про розподіл між сторонами судових витрат, суд, керуючись вказаними положеннями статті 139 КАС України, виходить з того, що судове рішення ухвалено на користь суб'єкта владних повноважень, яким не понесено витрат, пов'язаних із залученням свідків та проведенням експертизи, у зв'язку із чим судові витрати розподілу не підлягають.
Керуючись ст.ст. 243, 250, 308, 310, 315, 317, 321, 322, 325, 329 КАС України, суд
апеляційну скаргу Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків задовольнити.
Рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 03 березня 2025 року скасувати.
Ухвалити нове рішення.
У задоволенні позову відмовити.
Постанова суду набирає законної сили з дати її прийняття та оскарженню не підлягає.
Головуючий Залімський І. Г.
Судді Мацький Є.М. Сушко О.О.