Україна
Донецький окружний адміністративний суд
13 січня 2026 року Справа№200/8633/25
Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Лазарєва В.В., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН-ЕНЕРГО» до Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, -
У листопаді 2025 року товариство з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН-ЕНЕРГО» звернулося до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС), в якому просить:
1) визнати протиправною бездіяльність Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) щодо непроведення перереєстрації транспортного засобу VOLKSWAGEN тип CR/ACDPYC1/QA8QA8D5019G1BKVR64BIB1B модель TOUAREG ідентифікаційний номер WVGZZZCRZND007028, реєстраційний номер НОМЕР_1 2001 року випуску;
2) зобов'язати Територіальний сервісний центр №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) здійснити перереєстрацію транспортного засобу VOLKSWAGEN тип CR/ACDPYC1/QA8QA8D5019G1BKVR64BIB1B модель TOUAREG ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , реєстраційний номер НОМЕР_1 2001 року випуску.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що товариство звернулося до Територіального сервісного центру № 1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) із заявою про перереєстрацію транспортного засобу. Однак листом №31/27/14-1452-8828-2025 від 29.10.2025 позивачу було відмовлено у перереєстрації транспортного засобу.
Позивач вважає таку відмову протиправно, оскільки до заяви про перереєстрацію транспортного засобу було додано всі необхідні документи. У зв'язку з чим, позивач звернулася до суду із даним позовом.
10 листопада 2025 року відкрито провадження у справі, керуючись статті 12, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, вирішено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження, без проведення судового засідання та виклику (повідомлення) учасників справи, про що постановлена відповідна ухвала. В ухвалі було запропоновано відповідачу надати суду відзив на позовну заяву зі всіма доказами на його підтвердження.
Вказану ухвалу було доставлено в електронний кабінет Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) 10.11.2025 року.
У відповідності до частини 4 статті 159 Кодексу адміністративного судочинства України, неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.
Частиною 6 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи (частина 2 статті 175 КАС України).
Враховуючи, що ухвала про відкриття провадження із визначенням п'ятнадцятиденного строку для подання відзиву, було доставлено в електронний кабінет відповідача 10.11.2025 року, станом на 13.01.2026 року відзив з боку відповідача не надійшов, суд кваліфікує це, як визнання позову.
За приписами частини 5 статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Враховуючи відсутність клопотань сторін щодо розгляду справи у судовому засіданні, справа розглядається за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та повідомлення сторін.
Розглянувши наявні заяви по суті справи, всебічно і повно з'ясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується вимоги, дослідивши докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, суд встановив наступне.
13 січня 2022 року між ТОВ «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН-ЕНЕРГО» та АТ Комерційний банк «Приватбанк» було укладено договір фінансового лізингу № KTSOFLOWWHE4K-1.
Відповідно до пункту 4.1, протягом усього строку цього договору майно є власністю банка. Майно переходить у власність лізингоодержувача після сплати Банку всієї суми лізингових та інших платежів за цим договором.
18.09.2025 між позивачем та АТ Комерційний банк «Приватбанк» було укладено договір купівлі-продажу предмету лізингу.
Згідно пункту 1.1 Договору купівлі-продажу, у зв'язку з повним розрахунком між покупцем і продавцем за предмет лізингу до дати укладення договору купівлі-продажу шляхом виплати покупцем усієї вартості предмету лізингу за договором лізингу, продавець зобов'язується передати у власність покупця товар, що вказаний в таблиці 1, а покупець зобов'язується прийняти товар на умовах, визначених цим договором.
У таблиці 1, в якості предмета договору купівлі-продажу, зазначено той самий транспортний засіб, що і в договорі лізингу, а саме, автомобіль VOLKSWAGEN, модель TOUAREG ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , реєстраційний номер НОМЕР_1 .
Відповідно до пункту 2.3 договору купівлі-продажу, приймання-передача товару здійснюється уповноваженими представниками сторін шляхом підписання угоди (акту) про перехід права власності на транспортний засіб, який підтверджує належні якість, комплектність та кількість товару на момент його приймання-передачі.
Покупець зобов'язаний у десятиденний строк з дня підписання цього договору здійснити перереєстрацію товару на своє ім'я.
18 вересня 2025 року між позивачем та АТ КБ «Приватбанк» було підписано акт звірки взаєморозрахунків та переходу права власності по фінансовому лізингу від 18.09.2025 року № KTSOFLOWWHE4K-1, відповідно до якого сторони засвідчили, що всі зобов'язання сторін відповідно до договору лізингу було належним чином виконано. Лізингоодержувач повністю сплатив Лізингодавцю всі належні до сплати платежі за Договором. Предмет лізингу - автомобіль Volkswagen Touareg номер кузова НОМЕР_2 разом з відповідними документами передано у власність лізингоодержувачу.
18 вересня 2025 року між ТОВ «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН-ЕНЕРГО» та АТ КБ «Приватбанк» підписано акт приймання-передачі транспортного засобу, відповідно до якого предмет лізингу - автомобіль Volkswagen Touareg номер кузова НОМЕР_2 разом з відповідними документами передано у власність лізингоодержувачу.
Позивач звернувся до Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) із заявою, в якій просив здійснити перереєстрацію транспортного засобу, що був предметом лізингу, а саме: автомобіля - VOLKSWAGEN, модель TOUAREG ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , реєстраційний номер НОМЕР_1 .
Листом Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) від 29.10.2025 року, позивачу відмовлено в перереєстрації транспортного засобу, у зв'язку з фактом знаходження АТ КБ «Приватбанк», який є власником транспортного засобу, в Єдиному державному реєстрі боржників.
Надаючи правову оцінку встановленим обставинам справи, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
Закон України «Про дорожній рух» від 30.06.1993 №3353-ХІІ (далі - Закон №3353-ХІІ), регулює суспільні відносини у сфері дорожнього руху та його безпеки, визначає права, обов'язки і відповідальність суб'єктів - учасників дорожнього руху, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, об'єднань, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та господарювання (далі - міністерств, інших центральних органів виконавчої влади та об'єднань).
Відповідно до норм статті 34 Закону №3353-ХІІ, державна реєстрація транспортного засобу полягає у здійсненні комплексу заходів, пов'язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, а також відсутності будь-яких обтяжень, у тому числі за даними Державного реєстру обтяжень рухомого майна, звіркою і, за необхідності, дослідженням ідентифікаційних номерів складових частин та оглядом транспортного засобу, присвоєнням буквено-числової комбінації номерних знаків з їх видачею або без такої, оформленням і видачею реєстраційних документів та/або їх формуванням в електронному вигляді.
Державний облік зареєстрованих транспортних засобів включає в себе процес реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників.
Державній реєстрації та обліку підлягають призначені для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортні засоби усіх типів: автомобілі, автобуси, мотоцикли всіх типів, марок і моделей, самохідні машини, причепи та напівпричепи до них, мотоколяски, інші прирівняні до них транспортні засоби та мопеди, що використовуються на автомобільних дорогах державного значення.
Державна реєстрація та облік автомобілів, автобусів, мотоциклів та мопедів усіх типів, марок і моделей, самохідних машин, причепів та напівпричепів до них, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів здійснюються територіальними органами Міністерства внутрішніх справ України.
Порядком державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 № 1388, встановлюється єдина на території України процедура державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів (далі - транспортні засоби), присвоєння буквено-цифрової комбінації номерних знаків з їх видачею або без такої, оформлення і видачі реєстраційних документів та/або їх формування в електронній формі.
Державна реєстрація транспортних засобів проводиться територіальними органами з надання сервісних послуг МВС (далі - сервісні центри МВС) з метою здійснення контролю за відповідністю конструкції транспортних засобів установленим вимогам правил і нормативів, дотриманням законодавства, що визначає порядок сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), використанням транспортних засобів в умовах воєнного і надзвичайного стану, а також для ведення їх обліку та запобіганню вчиненню щодо них протиправних дій. (пункт 3 Порядку № 1388).
Відповідно до положень пункту 8 Порядку № 1388, державна реєстрація (перереєстрація) транспортних засобів проводиться на підставі заяв власників, поданих особисто або уповноваженим представником, і документів, що посвідчують їх особу, підтверджують повноваження представника (для фізичних осіб - нотаріально посвідчена довіреність, для юридичних осіб - організаційно-розпорядчий документ про проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів та видана юридичною особою довіреність), а також правомірність придбання, отримання, ввезення, митного оформлення (далі - правомірність придбання) транспортних засобів, відповідність конструкції транспортних засобів установленим вимогам безпеки дорожнього руху, а також вимогам, які є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.
Документами, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, є оформлені в установленому порядку, зокрема: договір фінансового лізингу або зазначений у такому договорі окремий договір купівлі-продажу (викупу) предмета лізингу, або інший договір, визначений договором фінансового лізингу.
Отже, відповідно до пункту 8 Порядку № 1388, одним із документів, що підтверджує придбання транспортного засобу, є договір фінансового лізингу.
Відповідно пункту 27 Порядку № 1388, транспортні засоби, що придбаваються юридичною особою - лізингодавцем з метою подальшої передачі їх лізингоодержувачу на підставі договору фінансового лізингу, реєструються за лізингодавцем.
Після виконання договору фінансового лізингу транспортні засоби перереєстровуються за лізингоодержувачем на підставі зазначеного договору після повного розрахунку або зазначеного в договорі фінансового лізингу окремого договору купівлі-продажу (викупу) предмета лізингу або іншого договору, визначеного договором фінансового лізингу.
Згідно приписів ст. 1 Закону України «Про фінансовий лізинг», фінансовий лізинг - вид правових відносин, за якими лізингодавець зобов'язується відповідно до договору фінансового лізингу на строк та за плату, визначені таким договором, передати лізингоодержувачу у володіння та користування як об'єкт фінансового лізингу майно, що належить лізингодавцю на праві власності та набуте ним без попередньої домовленості із лізингоодержувачем, або майно, спеціально придбане лізингодавцем у продавця (постачальника) відповідно до встановлених лізингоодержувачем специфікацій та умов, а також які передбачають при цьому додержання принаймні однієї з ознак (умов) фінансового лізингу, передбачених пунктами 1-4 частини першої статті 5 цього Закону.
Частиною 4 статті 6 Закону України «Про фінансовий лізинг», визначено, що об'єкт фінансового лізингу підлягає реєстрації у випадках та порядку, передбачених законодавством.
Як вже зазначалось судом, 18 вересня 2025 року між позивачем та АТ КБ «Приватбанк» було підписано акт звірки взаєморозрахунків та переходу права власності по фінансовому лізингу від 18.09.2025 року № KTSOFLOWWHE4K-1, відповідно до якого сторони засвідчили, що всі зобов'язання сторін відповідно до договору лізингу було належним чином виконано. Лізингоодержувач повністю сплатив Лізингодавцю всі належні до сплати платежі за Договором. Предмет лізингу - автомобіль Volkswagen Touareg номер кузова НОМЕР_2 разом з відповідними документами передано у власність лізингоодержувачу.
Водночас, згідно ст. 34 Закону №3353-ХІІ, у разі звернення особи, яка внесена до Єдиного реєстру боржників, для здійснення перереєстрації, зняття з обліку транспортного засобу з метою його відчуження територіальні органи Міністерства внутрішніх справ України зобов'язані відмовити у вчиненні реєстраційної дії, про що не пізніше наступного робочого дня повідомити зазначений у Єдиному реєстрі боржників орган державної виконавчої служби або приватного виконавця із зазначенням відомостей про такий транспортний засіб.
Суд звертає увагу на тому, що пунктом 15 Порядку № 1388, визначено, що у разі надходження до сервісного центру МВС звернення щодо транспортного засобу, відомості про власника якого містяться в Єдиному реєстрі боржників, перереєстрація транспортного засобу не здійснюється, крім випадків, коли: перереєстрація транспортного засобу не пов'язана з його відчуженням; транспортний засіб придбано на електронному аукціоні в порядку, установленому статтею 61 Закону України «Про виконавче провадження»; транспортний засіб отримано в рахунок погашення боргу в порядку, установленому статтею 61 Закону України «Про виконавче провадження»; транспортний засіб придбано в порядку, установленому статтею 30 Закону України «Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень»; транспортний засіб безоплатно отримано відповідно до пункту 14 Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. №985.
Тож, встановлена Законом України «Про дорожній рух» та Порядком № 1388 заборона на здійснення перереєстрації та зняття з обліку транспортного засобу, зареєстрованого за особою, яка є боржником та перебуває в Єдиному реєстрі боржників, покликана убезпечити вибуття майна такої особи боржника, що є основною метою вказаної норми.
Відповідно до пункту 2.3 Договору купівлі-продажу від 18.09.2025, укладеного між позивачем та АТ Комерційний банк «Приватбанк», приймання-передача товару здійснюється уповноваженими представниками сторін шляхом підписання угоди (акту) про перехід права власності на транспортний засіб, який підтверджує належні якість, комплектність та кількість товару на момент його приймання-передачі.
Статтею 328 Цивільного кодексу України, установлено, що право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів. Право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності чи необґрунтованість активів, які перебувають у власності, не встановлені судом.
Частиною 1 статті 334 Цивільного кодексу України, передбачено, що право власності у набувача майна за договором виникає з моменту передання майна, якщо інше не встановлено договором або законом.
З наведених положень закону слідує, що за загальним правилом, право власності на рухому річ, яким є автомобіль, виникає з моменту передання майна. Винятком із загального правила про те, що право власності на рухому річ виникає з моменту передання майна, є вказівка в нормі закону чи в положеннях договору. За допомогою такого універсального регулятора приватних відносин, як договір, його сторони можуть у договорі самі визначити момент виникнення права власності на рухому річ (аналогічні висновки наведено у постанові Верховного Суду у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суд від 26.04.2023 у справі 569/20334/21).
Отже, після підписання акту приймання-передачі транспортного засобу, предмет лізингу - автомобіль Volkswagen Touareg номер кузова НОМЕР_2 передано у власність позивача.
Статтею 328 Цивільного кодексу України, установлено, що право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів. Право власності вважається набутим правомірно, якщо інше прямо не випливає із закону або незаконність набуття права власності чи необґрунтованість активів, які перебувають у власності, не встановлені судом.
Частиною 1 статті 334 Цивільного кодексу України, передбачено, що право власності у набувача майна за договором виникає з моменту передання майна, якщо інше не встановлено договором або законом.
Суд звертає увагу, що право власності на рухоме майно переходить до набувача, відповідно до умов укладеного договору, що узгоджується з принципом свободи договору, відповідно до статей 6, 627, 628 ЦК України. Якщо договором не передбачено особливостей переходу права власності у конкретному випадку шляхом вчинення певних дій, воно переходить з моменту передання транспортного засобу. З огляду на вказане, позивач є новим власником транспортного засобу, ідентифікаційні ознаки якого вказані у наданих ним документах, що підтверджують правові підстави набуття права власності.
Крім того, варто звернути увагу, що після виконання договору фінансового лізингу транспортні засоби перереєстровуються за лізингоодержувачем на підставі договору після повного розрахунку або зазначеного в договорі фінансового лізингу окремого договору купівлі-продажу (викупу) предмета лізингу або іншого договору, визначеного договором фінансового лізингу.
Тож, втручання у право особи може бути виправданим, якщо воно не тільки «встановлено законом» та здійснено «згідно із законом», але й передбачається «якісним» законом. Оскільки власники транспортних засобів та особи, які використовують їх на законних підставах, зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) належні їм транспортні засоби, а надані документи не дають підстав вважати, що позивач не є власником транспортного засобу, то такий транспортний засіб за його заявою підлягає реєстрації (перереєстрації), а позивачем надано документи, які підтверджують правомірність придбання ним (на підставах, не заборонених законом) вказаного транспортного засобу (умова, за якої транспортний засіб підлягає реєстрації на нового власника). Доказів зворотного відповідачем не надано.
До того ж, приписи ст. 34 Закону № 3353-XII, передбачають здійснення процедури перевірки на предмет внесення до Єдиного реєстру боржників саме особи, що звертається за перереєстрацією транспортного засобу. При цьому в даному випадку, звернення за перереєстрацією здійснювалося шляхом подання відповідної заяви від імені власника транспортного засобу автомобіля а, отже, згідно положень статті 34 Закону № 3353-XII перевірка мала здійснюватися відносно особи позивача, а не АТ КБ «Приватбанк», який не був суб'єктом такого звернення.
Згідно положень частини 2 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, в межах позовних вимог. Суд може вийти за межі позовних вимог, якщо це необхідно для ефективного захисту прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
Як вбачається з матеріалів справи, спірний транспортний засіб реєстраційний номер НОМЕР_1 , саме 2021 року випуску.
З урахуванням наведеного, суд вважає, що для повного та ефективного захисту прав та інтересів позивача необхідно вийти за межі позовних вимог, а саме зобов'язати відповідача здійснити перереєстрацію транспортного засобу VOLKSWAGEN тип CR/ACDPYC1/QA8QA8D5019G1BKVR64BIB1B модель TOUAREG ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , реєстраційний номер НОМЕР_1 2021 року випуску за товариством з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН-ЕНЕРГО».
Приймаючи до уваги наведене в сукупності, проаналізувавши матеріали справи та надані сторонами докази, суд дійшов висновку про задоволення позову товариства з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН-ЕНЕРГО» до Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
На підставі викладеного, керуючись нормами Конституції України та Кодексу адміністративного судочинства, суд, -
Позов товариства з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН-ЕНЕРГО» (місцезнаходження: вул. Анатолія Солов'яненка, буд. 2-А, м. Слов'янськ, Донецька область, 84110, код ЄДРПОУ 39481173) до Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) (місцезнаходження: вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 5, м. Краматорськ, Донецька область, 84333, код ЄДРПОУ 45297659) про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити повністю.
Визнати протиправною бездіяльність Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) щодо нездійснення транспортного засобу VOLKSWAGEN, тип CR/ACDPYC1/QA8QA8D5019G1BKVR64BIB1B, модель TOUAREG, ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , реєстраційний номер НОМЕР_1 2021 року випуску за товариством з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН- ЕНЕРГО».
Зобов'язати Територіальний сервісний центр №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) здійснити перереєстрацію транспортного засобу VOLKSWAGEN тип CR/ACDPYC1/QA8QA8D5019G1BKVR64BIB1B модель TOUAREG ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , реєстраційний номер НОМЕР_1 2021 року випуску за товариством з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН-ЕНЕРГО».
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Територіального сервісного центру №1452 Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Донецькій, Луганській областях, Автономній республіці Крим та м. Севастополі (Філія ГСЦ МВС) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ ЛЕГІОН-ЕНЕРГО» понесені судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 2422 (дві тисячі чотириста двадцять дві) грн. 40 коп.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Першого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено скорочене (вступну та резолютивну частини) рішення суду або якщо розгляд справи здійснювався в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя В.В. Лазарєв