Справа № 369/10215/25
2/212/624/26
06 січня 2026 року м. Кривий Ріг
Покровського районного суду міста Кривого Рогу у складі: головуючого судді - Пустовіт О.Г., секретаря судового засідання Мєхтієвої А.Е., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Кривий Ріг , в порядку ч.2 ст. 247 ЦПК України, за відсутності осіб, які беруть участь у справі та без фіксації судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу, цивільну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «споживчий центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
02.09.2025 за підсудністю надійшла вищезазначена позовна заява.
23.09.2025 ухвалою суду відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
В судове засідання представник позивача не з'явилась, в позовні заяві просить суд розгляд даної проводити за відсутності представника ТОВ "Споживчий центр".
Відповідач ОСОБА_1 скористалась правом надання відзиву, який направила до суду 30.09.2025, .позов визнала частково, не погоджується з вимогами у частині стягнення відсотків, штрафів та пені, визнає борг в межах тіла кредиту 20000,00 грн з врахуванням здійснених платежів в розмірі 8000,00 грн та 6000,00 грн.
Згідного позовної заяви та відповіді на відзив представником зазначено, що відповідач в рахунок погашення заборгованості сплатила 10000,00 грн, хоча згідно наданого розрахунку заборгованості зазначено, що відповідачем погашено 26000,00 гр.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку, у разі якщо суд визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники.
Відповідно до п. 3 ч. 2ст. 43 ЦПК України учасники справи зобов'язані з'являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов'язковою.
Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про забезпечення обов'язкової явки в судовому засіданні представника позивача та відповідача для надання особистих пояснень та з'ясування думки про витребування вказаних документів.
Керуючись ст .ст.43,223 ЦПК України, суд, -
Судовий розгляд цивільної справи за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «споживчий центр» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором відкласти на 10:30 годину 10 лютого 2026 року.
Визнати обов'язковою явку представника позивача та відповідача в судове засідання у вказаній цивільній справі для надання ними особистих пояснень.
У випадку не виконання учасником справи його обов'язків суд застосовує до такого учасника справи заходи процесуального примусу, передбачені ЦПК України.
Відповідно до ч.3 ст.131 ЦПК України учасники судового процесу зобов'язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання.
У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що учасники судового процесу не з'явилися в судове засідання без поважних причин.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Відповідно до ч.6 ст.259 ЦПК України повний текст ухвали складено 12 січня 2026 року та підписано без проголошення.
Суддя О. Г. Пустовіт