Ухвала від 09.01.2026 по справі 340/6542/25

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

09 січня 2026 року м. Кропивницький Справа № 340/6542/25

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Кармазина Т.М., розглянувши адміністративну справу

ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до

ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_2 , ЄДРПОУ НОМЕР_2 )

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Головне Управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області (25009, м. Кропивницький, вул. Соборна, 7 а, ЄДРПОУ: 20632802).

про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача звернулася з позовом до суду, у якому просить:

- визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 , які виразились у зменшенні у грошовому виразі розмірів щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії, вказаних в довідці №9542/1 від 07.08.2025 року про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 рік;

- зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_2 оформити довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 станом на 01.01.2023 року, відповідно до вимог положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», Положення про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.1994 року № 414 та Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністра оборони України від 07.06.2018 року № 260, із зазначенням відомостей про розміри надбавки за особливості проходження служби, надбавки за кваліфікацію та премії у грошовому виразі, обчисленому виходячи з розмірів посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років, вказаних в довідці №9542/1 ОСОБА_1 від 07.08.2025 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2023 року, з урахуванням прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 01.01.2023 у розмірі 2684,00 грн. і надати цю оновлену довідку до Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області для перерахунку пенсії з 01.02.2023 року.

Ухвалою судді Кіровоградського окружного адміністративного суду ОСОБА_2 від 29.09.2025 року відкрито провадження у справі, вирішено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи. 9а.с.13-14)

Згідно розпорядження керівника апарату Кіровоградського окружного адміністративного суду від 24 грудня 2025 року №357 «Щодо призначення повторного автоматизованого розподілу справ та додаткових матеріалів справи» призначено проведення повторного автоматизованого розподілу справи №340/6542/25 у зв'язку із звільненням судді ОСОБА_2 .

Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями адміністративну справу розподілено на суддю Кармазину Т.М.

За таких обставин справа повинна бути прийнята до свого провадження.

З огляду не те, що зазначена справа була відкрита за правилами спрощеного провадження без виклику сторін, тому необхідно продовжити розгляд за правилами спрощеного провадження, без виклику учасників справи (у письмовому провадженні).

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.12, 257, 258, 260, 262 КАС України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Прийняти до провадження справу №340/6542/25 за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії.

Справа розглядатиметься суддею Кармазиною Т.М. одноособово за правилами спрощеного провадження, без виклику учасників справи (у письмовому провадженні).

Зобов'язати третю особу, протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали, подати до суду належним чином завірену копію пенсійної справи ОСОБА_1 .

Інформацію щодо стану розгляду даної справи сторони можуть отримати в мережі Інтернет за мережевим шляхом: http://adm.kr.court.gov.ua/sud1170/.

Копію ухвали невідкладно надіслати учасникам справи.

Ухвала суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст.256 КАС України, та оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду Т.М. КАРМАЗИНА

Попередній документ
133193604
Наступний документ
133193606
Інформація про рішення:
№ рішення: 133193605
№ справи: 340/6542/25
Дата рішення: 09.01.2026
Дата публікації: 12.01.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіровоградський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (13.04.2026)
Дата надходження: 13.03.2026
Учасники справи:
головуючий суддя:
ШЛАЙ А В
суддя-доповідач:
ДЕГТЯРЬОВА С В
КАРМАЗИНА Т М
ШЛАЙ А В
суддя-учасник колегії:
КРУГОВИЙ О О
МАЛИШ Н І