Справа № 504/174/26
Номер провадження 1-кп/504/437/26
08.01.2026 рокус-ще Доброслав
Доброславський районний суд Одеської області:
у складі головуючого судді - ОСОБА_1 , розглянувши обвинувальний акт у кримінальному провадженні, що внесене до ЄРДР за №12025161200000276 від 18.05.2025 за обвинуваченням ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Волгодонська Російської Федерації, фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України,-
до Доброславського районного суду Одеської області надійшов обвинувальний акт по кримінальному провадженню за обвинуваченням ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України.
У відповідності до положень ч. 1 ст. 314 Розділу ІV “Судове провадження у першій інстанції» КПК України, після отримання обвинувального акта суд не пізніше 5 днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.
Таким чином, слід призначити по даному кримінальному провадженню відкрите підготовче судове засідання, з викликом прокурора Доброславської окружної прокуратури Одеської області, потерпілого, обвинуваченого та захисника.
На підставі наведеного, керуючись ч.1 ст. 31, ч. 1 ст. 314 КПК України, суддя, -
прийняти в провадження обвинувальний акт у кримінальному провадженні, що внесене до ЄРДР за №12025161200000276 від 18.05.2025 за обвинуваченням ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України.
Підготовче судове засідання призначити на 12.01.2026 року об 10.00 год. у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Доброславського районного суду Одеської області (Одеська область, Одеський район, селище Доброслав, вул. Захисників Маріуполя, 51).
Доручити ДУ «Миколаївський слідчий ізолятор» забезпечити проведення судового засідання у судовому провадженні, що призначене на 12.01.2026 року об 10.00 год. у приміщенні Доброславського районного суду Одеської області (Одеська область с-ще Доброслав вул. Захисників Маріуполя, 51 зала судових засідань №3), за участю обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в режимі відеоконференцзвязку, виконати дії передбачені ч. 4 ст. 336 КПК України, вручити учасникам кримінального провадження, які з'явилися в судове засідання пам'ятки про права та обов'язки, зокрема пам'ятку про права та обов'язки обвинуваченого, перевірити документи, що засвідчують їх особу, та перебувати поряд з ними до закінчення судового засідання. Хід та результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.
Викликати до участі у підготовчому судовому засіданні прокурора Доброславської окружної прокуратури Одеської області, потерпілого, обвинуваченого та захисника.
Копію ухвали надіслати/вручити учасникам судового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1