Постанова від 13.12.2010 по справі 42338/09/2070

Харківський окружний адміністративний суд

61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Харків

13 грудня 2010 р. № 2-а- 42338/09/2070

Харківський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого -судді Волошина Д.А.,

за участю секретаря судового засідання - Боклаг А.С.,

за участю представників : позивача -Гайдар І.О., відповідача -Макієнка М.Ю., третя особа -Кукушкіній Д.Г., третя особа -не прибув,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові справу за адміністративним позовом Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради до Контрольно-ревізійного відділу у Лозівському районі Харківської області; 3-ті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Управління капітального будівництва Харківської облдержадміністрації, Приватне підприємство "Авігея СТ" про часткове скасування вимоги,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач, звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовною заявою, в якій з урахуванням наданих уточнень позовних вимог, просив суд частково скасувати вимогу Контрольно-ревізійного відділу у Лозівському районі від 30.04.2009 р. № 117-10/455, а саме в частині 1: "терміново вжити заходи щодо відшкодування зайво перерахованої оплати завищеного обсягу та вартості капітального ремонту в сумі 644205 грн.".

В обґрунтування заявлених позовних вимог зазначено, що Контрольно-ревізійним відділом в Лозівському районі 13 квітня 2009 року проведено планову ревізію фінансово-господарської діяльності та стану збереження комунального майна в Управлінні житлово- комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради за період з 01.06.2007 року по 28.02.2009 року. За результатами перевірки складено акт від 13.04.2010 року №117-15/039. Ревізія правильності використання коштів державного бюджету проводилась по двом підрядним організаціям ПП «Авігея-СТ» та ТОВ «Стальконструкція».

Управління не згодне з порушеннями які відображені у п.11 Акту ревізії від 13.04.2009р. № 117-15/039 та вважає, що порушень з боку сторін договорів підряду немає, ресурсні елементні кошторисні норми застосовано без порушень, відповідно до акту виконаних робіт та вартості застосованих матеріалів, що підтверджується Актами виконаних робіт та Актами контрольного обміру в ході проведення ревізії. Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт здійснювало Управління капітального будівництва Харківської облдержадміністрації на підставі відповідних договорів від 25.12.2008р. № 178 та № 168 укладених з Управлінням. Позивач зазначає, що пунктом 3 Положення про Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2007 р. № 750 передбачено, що саме на Мінрегіонбуд покладаються обов'язки щодо організації та здійснення контролю за реалізацією законодавчих актів у галузі будівництва. Таким чином Державна контрольно-ревізійна служба, згідно з Законом України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» таких повноважень не має.

Начальнику управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради на підставі п. 7 ст. 10 Закону України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” пред'явлено вимогу від 30.04.2009 року за №117-10\455 про усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання бюджетних коштів та матеріальних цінностей. Позивач не згоден з позицією у вимозі "терміново вжити заходи щодо відшкодування зайво перерахованої оплати завищеного обсягу та вартості капітального ремонту в сумі 644205 грн.", оскільки згідно змісту констатуючої частини Акту по питанню №11 Програми ревізії, затвердженої заступником начальника КРВ у Лозівському районі 27.02.2009р., на підставі якого КРВ було складено вимогу, матеріальна шкода 644205 грн. не була пов'язана з завищенням обсягу капітального ремонту. Навпаки, завищення обсягів виконаних робіт не встановлено, що підтверджується змістом стор. 19-24 Акту.

Представником відповідача в ході судового розгляду справи, були надані письмові заперечення на позов, відповідно до яких відповідач вважає позовні вимоги необґрунтованими , безпідставними та таким, що суперечать чинному законодавству. Посилається на те, що ревізією достовірності та законності використання бюджетних коштів, виділених для проведення заходів з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалась на території 61-го арсеналу Південного оперативного командування Збройних сил України, згідно розпорядження Кабінету Міністр України від 10.12.2008 №1528-р. проведена вибірковим способом у двох підрядних організаціях ПП „Авігея СТ" та ТОВ "Стальконструкція." Загальна сума договорів, укладених з ПП „Авігея СТ" на виконання робіт з капітального ремонту будинків м. Лозова складає 2884306,80 грн.

В порушення п. 1.4 державних будівельних норм "Правила визначення вартості будівництва" (ДБН Д. 1.1 -1-2000), затверджених наказом Держбуду України від 27.08.2000 №174 (зі змінами та доповненнями) завищення вартості виконаних робіт ПП "Авігея СТ" з капітального ремонту житлового будинку №1 по вулиці Інженерній, м. Лозова та житлових будинків м-н №3 ж/б №№ 1, 2,3,4,6,8,9, 10, 11,13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 21, 21а, 216, 21г, 21д, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 31а, 33а, ЗЗв, 36, 38 м-н 9 ж/б №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5 м. Лозова, складає 644205,00 грн. Таким чином, оплата Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради завищеної вартості робіт з капітального ремонту (внаслідок завищення регіональних цін на матеріали та невірно застосованих розцінок збоку підрядника ПП "Авігея СТ", яким безпідставно отримано 644205 грн.) призвела до матеріальної шкоди (збитків) на суму 644205 грн. Відповідачу була надіслана вимога про усунення порушень, однак на даний час Приватне підприємство "Авігея СТ" не відшкодувало зайво перераховані оплати завищеного обсягу та вартості капітального ремонту в сумі 644205 грн.

Представник позивача в судовому засіданні уточнені позовні вимоги підтримав, просив задовольнити з підстав, зазначених у позовній заяві.

Представник відповідача в судовому засіданні заперечував проти позову з підстав викладених у запереченні на позов.

Третя особа - Управління капітального будівництва Харківської облдержадміністрації-в судовому засіданні позовні вимоги підтримав, просив задовольнити, зазначивши, що порушень вимог нормативних документів у сфері будівництва про проведенні капітального ремонту будинків мікрорайону 3 та будинку по вул. Інженерна, 1 з боку управління не було допущено. Згідно з п.п. 2.2.1,2.2.2.,2.2.3,2.2.4,2.2.5 договорів від 25.12.2008 р. № 178 та №168 Управління капітального будівництва Харківської облдержадміністрації здійснювало систематичний технічний нагляд за ходом ремонтних робіт. Контролювало обсяги виконаних робіт, їх якість, відповідність виконанню кошторису, а також нормам їх виконання. Узгоджувало періодичну договірну ціну Генпідряднику. Перевіряло надані до оплати документи підрядних організації щодо виконання робіт, поставки продукції та надання послуг, згідно листа Держбуду України від 14.12.2000 р. №7/7-1247.Контролювало додержання підрядними організаціями регіонального рівня цін на застосовані будівельні матеріали. Здійснювало перевірку виконаних обсягів робіт, актів прийому підрядної організації, візувало їх та передавало на оплату.

Третя особа- Приватне підприємство "Авігея СТ" - в судове засідання свого представника не направив, про час, дату та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, причини неявки суду не повідомив, заперечень та клопотань не надав.

Суд, заслухавши представників сторін, дослідивши матеріали справи, встановив такі обставини.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 2 Закону України “Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” від 26 січня 1993 року N 2939-XII (надалі за текстом Закон №2939-ХІІ від 26.01.1993 року), з наступними змінами та доповненнями, головним завданням державної контрольно-ревізійної служби є здійснення державного фінансового контролю за використанням і збереженням державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, правильністю визначення потреби в бюджетних коштах та взяття зобов'язань, ефективним використанням коштів і майна, станом і достовірністю бухгалтерського обліку і фінансової звітності в міністерствах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах, у бюджетних установах і у суб'єктів господарювання державного сектору економіки, а також на підприємствах і в організаціях, які отримують (отримували в періоді, який перевіряється) кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують (використовували у періоді, який перевіряється) державне чи комунальне майно (далі - підконтрольні установи), виконанням місцевих бюджетів, розроблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків і порушень та запобігання їм у подальшому. Державний фінансовий контроль реалізується державною контрольно-ревізійною службою через проведення державного фінансового аудита, перевірки державних закупівель та інспектування.

Згідно ч. 5 ст. 2 Закону №2939-ХІІ від 26.01.1993 року, інспектування здійснюється у формі ревізії та полягає у документальній і фактичній перевірці певного комплексу або окремих питань фінансово-господарської діяльності підконтрольної установи, яка повинна забезпечувати виявлення наявних фактів порушення законодавства, встановлення винних у їх допущенні посадових і матеріально відповідальних осіб. Результати ревізії викладаються в акті.

Абзацом 1 п. 3 Порядку проведення інспектування державною контрольно-ревізійною службою, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2006 р. № 550 (далі - Порядок), з наступними змінами та доповненнями, визначено, що акт ревізії - це документ, який складається особами, що проводили ревізію, який фіксує факт її проведення та результати.

Відповідно до п. 1.4.4.1 плану роботи Контрольно-ревізійним відділом в Лозівському районі Харківської області та на підставі направлень від 02.03.2009 р. №043, від 16.03.2009 р. №049, від 23.03.2009 р. №058 була проведена планова ревізія фінансово-господарської діяльності та стану збереження комунального майна в Управлінні житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради за період з 01.06.2007 року по 28.02.2009 року, про що було складено акт від 13.04.2010 року №117-15/039, який підписано з запереченнями.

Як вбачається з позовної заяви та заперечень до акту планової ревізії від 13.04.2010 року №117-15/039 позивач не згоден з висновками пункту 11 зазначеного акту згідно якого в порушення п. 1.4 державних будівельних норм "Правила визначення вартості будівництва" (ДБН Д. 1.1 -1-2000), затверджених наказом Держбуду України від 27.08.2000 №174 (зі змінами та доповненнями) завищення вартості виконаних робіт ПП "Авігея СТ" з капітального ремонту житлового будинку №1 по вулиці Інженерній, м. Лозова та житлових будинків м-н №3 ж/б №№ 1, 2,3,4,6,8,9, 10, 11,13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 21, 21а, 216, 21г, 21д, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 31а, 33а, 33в, 36, 38 м-н 9 ж/б №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5 м. Лозова, складає 644205,00 грн.

Відповідно до п. 7 ст. 10 Закону від 26.01.1993 р. № 2940-ХІІ, Головному контрольно-ревізійному управлінню України, контрольно-ревізійним управлінням в Республіці Крим, областях, містах Києві і Севастополі, контрольно-ревізійним підрозділам (відділам, групам) у районах, містах і районах у містах надається право пред'являти керівникам та іншим службовим особам підконтрольних установ, що ревізуються, вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства з питань збереження і використання державної власності та фінансів, вилучати в судовому порядку до бюджету виявлені ревізіями приховані і занижені валютні та інші платежі, ставити перед відповідними органами питання про припинення бюджетного фінансування і кредитування, якщо отримані підприємствами, установами та організаціями кошти і позички використовуються з порушенням чинного законодавства.

Згідно п.46. Порядку якщо вжитими в період ревізії заходами не забезпечено повне усунення виявлених порушень, органом служби у строк не пізніше ніж 10 робочих днів після реєстрації акта ревізії, а у разі надходження заперечень (зауважень) до нього - не пізніше ніж 3 робочих дні після надіслання висновків на такі заперечення (зауваження) надсилається об'єкту контролю письмова вимога щодо усунення виявлених ревізією порушень законодавства із зазначенням строку зворотного інформування.

За результатами ревізії, на підставі п. 7 ст. 10 Закону України “Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” начальнику Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради пред'явлено вимогу від 30.04.2009 року за №117-10\455 про усунення виявлених ревізією порушень законодавства з питань збереження і використання бюджетних коштів та матеріальних цінностей.

З уточненої позовної заяви вбачається та підтверджено в судовому засіданні позивачем , що зазначена вимога оскаржена позивачем в частині 1: "терміново вжити заходи щодо відшкодування зайво перерахованої оплати завищеного обсягу та вартості капітального ремонту в сумі 644205 грн.".

Судом встановлено, що ревізія достовірності та законності використання бюджетних коштів, виділених для проведення заходів з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалась на території 61-го арсеналу Південного оперативного командування Збройних сил України, згідно розпорядження Кабінету Міністр України від 10.12.2008 №1528-р. проведена вибірковим способом у двох підрядних організаціях ПП „Авігея СТ" та ТОВ "Стальконструкція."

Для виконання робіт з метою першочергових заходів по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на території 61-го арсеналу Південного оперативного командування Збройних Сил України з капітального ремонту житлового фонду між УЖКГБ Лозівської міської ради і ПП «Авігея СТ» були укладені 3 договори підряду та додаткові угоди до них на загальну суму 2 884306,80грн., а саме:

- договір підряду №9 від 25.12.2008р. на проведення капітального ремонту житлового будинку №1 по вулиці Інженерній м. Лозова на суму402907,20грн. (з ПДВ);

- договір підряду №8 від 25.12.2008р. на проведення капітального ремонту житлових будинків комунальної власності мікрорайонів 3 та 9 КП «ДЄЗ» Лозівської міської ради на суму 876469,20грн. (з ПДВ);

- договір підряду №2 від 14.10.2008р. на виконання робіт по капітальному ремонту приватних житлових будинків приватного сектору Авіловської та центральної частин в м. Лозова на суму 1 539085,20грн. (з ПДВ) та додаткові угоди: №1 від 21.11.2008р. з внесенням переліку об'єктів приватного сектору та №2 від 19.12.2008р. про збільшення обсягів робіт та на збільшення суми; остаточна сума складає 1 604930,40грн. (з ПДВ).

Вищезазначені договори підписано та скріплено відбитками печаток від імені обох сторін.

В листі начальника управління капітального будівництва від 27.01.2010 року №5/51 зазначено, що згідно з п.п. 2.2.1,2.2.2.,2.2.3,2.2.4,2.2.5 договорів від 25.12.2008 р. № 178 та №168 Управління капітального будівництва Харківської облдержадміністрації здійснювало систематичний технічний нагляд за ходом ремонтних робіт. Контролювало обсяги виконаних робіт, їх якість, відповідність виконанню кошторису, а також нормам їх виконання. Узгоджувало періодичну договірну ціну Генпідряднику. Перевіряло надані до оплати документи підрядних організації щодо виконання робіт, поставки продукції та надання послуг, згідно листа Держбуду України від 14.12.2000 р. №7/7-1247.Контролювало додержання підрядними організаціями регіонального рівня цін на застосовані будівельні матеріали. Здійснювало перевірку виконаних обсягів робіт, актів прийому підрядної організації, візує їх та передає на оплату.

Після виконання ПП „Авігея СТ" робіт передбачених договорами підряду №8 та №9 від 25.12.2008 року сторонами було підписано акт приймання виконаних підрядних робіт у відповідності до затвердженого Мінрегіонбудом України кошторису та у відповідності Державних будівельних норм «Правила визначення вартості будівництва» ДБН Д.1.1-1-2000.

З наданого до суду акту вбачається, що завищення обсягу та вартості капітального ремонту в сумі 644205 грн., складається в результаті завищення робіт за договором підряду № 8 від 25.12.08р. на суму 506948 грн. та договору підряду № 9 від 25.12.08р. на суму 137257 грн. Згідно акту встановлено, що візуальним оглядом виконаних ремонтно-будівельних робіт, вивченням і співставленням кошторисної документації, акта виконаних робіт за договором № 9 від 25.12.2008 р. та договором №8 від 25.12.2008 встановлені розбіжності в порядку застосування РЕКН (ресурсні елементні кошторисні норми).

За результатами проведеної ревізії та складання акту УБОЗ ГУМВС України в Харківській області порушено кримінальну справу №18090060 за обвинуваченням по ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України. В межах розслідування кримінальної справи проведено дві експертизи, а саме: судово-будівельно-технічну експертизу та судово-економічну експертизу.

Згідно з висновками судової будівельно-технічної експертизи №9755 складеної 30 листопада 2009 року встановлено: - фактично виконані роботи, які виконані ПП «Авігея СТ» згідно з договором підряду №9 від 25.12.2008 року з ремонту житлового будинку №1 по вул. Інженерній в м. Лозова Харківської області, частково не відповідають роботам і ресурсним елементам кошторисних норм, які утримуються в акті приймання виконаних підрядних робіт за грудень 2008 року проміж ПП «Авігея ТГ» і Управлінням житлово-комунального господарства і будівництва Лозівської міської ра ди;

- вірогідна вартість виконаних ПП «Авігея СТ» робіт з ремонту житлового будинку по вул. Інженерній, 1 в м. Лозова Харківської області по договору підряду№9 від 25.12.2008 року, згідно з вимогами ДБН Д.1.1-1-200 «Правила визначення вартості будівництва» з урахуванням фактично виконаних робіт, їх обсягів, вартості виконаних будівельних матеріалів, виробів і конструкцій складає - 185 881,00 грн.

- вірогідна вартість виконаних ПП «Авігея СТ» робіт з ремонту міжпанельних швів житлових будинків комунальної власності (КП «ДЕЗ») м-н №3 ж/б №№1, 4, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21-а, 21-6, 26, 28, 33-а, 33-в, 36, 38 м. Лозова Харківської обл.. по договору підряду №8 від 25.12.2008, яка відображена в акті №4 прийому виконаних робіт за грудень 2008 року між ПП «Авігея СТ» і Управлінням житлово-комунального господарства і будівництва Лозівської міської ради складає - 715 564 грн. 36 коп.;

- фактично виконані ремонтно-будівельні роботи, які виконані ПП «Авігея СТ» у відповідності до договору підряду №8 від 25.12.2008 з ремонту між панельних швів житлових будинків комунальної власності КП «ДЕЗ» м-н №3 ж/б №№1, 4, 13, 14, 15,16, 17, 19, 21-а, 21-6, 26, 28, 33-а, 33-в, 36, 38 м. Лозова Харківської області не відповідають роботам та ресурсним елементам кошторисних норм, які відображені в акті №4 приймання

виконаних підрядних робіт за грудень 2008 року між ПП «Авігея СТ» та Управлінням жит-

лово-комунального господарства і будівництва Лозівської міської ради ;

- вірогідна вартість виконаних ПП «Авігея СТ» робіт з ремонту панельних швів житлових будинків комунальної власності (КП «ДЕЗ») м-н №3 ж/б №№ 1, 4, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21-а, 21-6, 26, 28, 33-а, 33-в, 36, 38 м. Лозова Харківської області по договору підряду №8 від 25.12.2008. яка відображена в акті №4 прийому виконаних робіт за грудень 2008 року у відповідності з вимогами ДБН Д.1.1-1-200 «Правила визначення вартості будівництва», з урахуванням фактично виконаних робіт, їх обсягів, вартості використання будівельних матеріалів, виробів і конструкцій складає - 86 592,00 грн.

Відповідно до висновків судово-економічної експертизи №39/1 від 24.05.2010 року встановлено, що на проведення робіт по капітальному ремонту житлових приміщень Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради на адресу ПП «Авігея СТ», було перераховано грошових коштів на загальну суму 2 884306,80грн. в обсязі наданих на дослідження документів, висновки акту №117-15/039 від 13.04.2008р. встановлено:

- щодо завищення вартості виконаних робіт ПП «Авігея СТ» з капітального ремонту житлового будинку №1 по вулиці Інженерній, м. Лозова та житлових будинків м-н №3 ж/б №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21а, 216, 21г, 21д, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 31а, 33а, 33в, 36, 38 м-н 9 ж/б №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5 м. Лозова підтверджуються у сумі 436765,04 грн.

- щодо завищення вартості виконаних робіт ПП «Авігея СТ» по договору підряду №2 від 14.10.2008р. підтверджуються у сумі 534754,00грн.

- що технічний нагляд за виконанням робіт по договору підряду №9 від 25.12.2008р., договору підряду №8 від 25.12.2008р. та договору підряду №2 від 14.10.2008р. здійснювався Управлінням капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації на підставі договорів №178 від 25.12.2008р. та №60 від 24.11.2008р., укладених між УЖКГБ Лозівської міської ради та Управлінням капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації. Згідно виписки з поточного рахунку ПП «Авігея СТ» за період 17.11.2005р. по 26.06.2009р., ПП «Авігея СТ» було перераховано на поточний рахунок ТОВ «БК Проектбудіндустрія» грошових коштів на загальну суму 1026400,00грн. Призначення платежу: сплата згідно акту виконаних робіт від 29.12.2008р.

Таким чином висновком судово-економічної експертизи №39/1 було встановлено часткову обґрунтованість завищення вартості виконаних робіт ПП "Авігея СТ" з капітального ремонту житлового будинку №1 по вулиці Інженерній, м. Лозова та житлових будинків м-н №3 ж/б №№ 1, 2,3,4,6,8,9, 10, 11,13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 21, 21а, 216, 21г, 21д, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 31а, 33а, 33 в, 36, 38 м-н 9 ж/б №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5 м. Лозова, на суму яка складає 436765,04 грн.

Висновок судової будівельно-технічної експертизи №9755 від 30.11.09 року та судово-економічної експертизи №39/1 від 24.05.2010 року є належим та допустим доказом у даній справі, норми законоавдства свідчать про наявність повноважень у відповідача, щодо проведення таких перевірок.

Частиною 1 статті 71 КАС України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

За таких підстав суд вважає, що позовні вимоги Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради до Контрольно-ревізійного відділу у Лозівському районі Харківської області про часткове скасування вимоги від 30.04.2009 р. № 117-10/455 а саме в частині 1: "терміново вжити заходи щодо відшкодування зайво перерахованої оплати завищеного обсягу та вартості капітального ремонту в сумі 644205 грн." підлягають частковому задоволенню. Скасуванню підлягає вимога Контрольно-ревізійного відділу у Лозівському районі від 30.04.2009 р. № 117-10/455 в частині 1: "терміново вжити заходи щодо відшкодування зайво перерахованої оплати завищеного обсягу та вартості капітального ремонту в сумі 207439,96 грн." в іншій частині позову, щодо термінового відшкодування зайво перерахованої оплати завищеного обсягу та вартості капітального ремонту в сумі 436765,04 грн., яка підтверджена висновками експертиз, відмовити.

Згідно з ч. 1 ст. 11 КАС України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Судові витрати підлягають розподілу відповідно ст. 94 КАС України.

На підставі вищевикладеного, керуючись Законом України “Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” від 26.01.1993 р. № 2939-XII, ст. ст. 8-14, 71, 159, 160-164, 167, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради до Контрольно-ревізійного відділу у Лозівському районі Харківської області; 3-ті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору: Управління капітального будівництва Харківської облдержадміністрації, Приватне підприємство "Авігея СТ" про часткове скасування вимоги - задовольнити частково.

Скасувати вимогу Контрольно-ревізійного відділу у Лозівському районі від 30.04.2009 р. № 117-10/455, а саме в частині 1: "терміново вжити заходи щодо відшкодування зайво перерахованої оплати завищеного обсягу та вартості капітального ремонту в сумі 207439,96 грн.".

В іншій частині позову відмовити.

Стягнути з Державного бюджету України на користь Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради (64600, Харківська область м. Лозова вул. Орджонікідзе 1, код -22682313) витрати по сплаті судового збору у розмірі 1,70 грн. (одна грн. 70 коп.)

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення протягом десяти днів з дня її проголошення, у разі застосування судом частини третьої статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного проваджені або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складено 17 грудня 2010 року.

Суддя Волошин Д.А.