Справа № 2-177/09
Провадження № 6/522/319/25
30 грудня 2025 року Приморський районний суд м. Одеси в складі:
головуючого - судді Шенцевої О.П.,
за участю секретаря Сафтюк-Панько Б.Д.,
розглянувши у відритому судовому засіданні в залі засідань суду в місті Одесі справу за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс» про заміну сторони виконавчого провадження по цивільній справі № 2-177/09, стягувачі: Акціонерне товариство «Райффайзен Банк», Акціонерне товариство «Оксі Банк», боржники: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Кракан Руслан Олегович, -
Представник заявника ТОВ «ЦИКЛ ФІНАНС» звернулася до суду із заявою, в якіи? просить постановити ухвалу, якою замінити стягувача з АТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК», Код ЄДРПОУ 14305909 на ТОВ «ЦИКЛ ФІНАНС», Код ЄДРПОУ 43453613 у виконавчому провадженні, відкритому на підставі виконавчого листа № 2-177/2009 виданого Приморським районним судом міста Одеси про стягнення з ОСОБА_2 на користь ПАТ «РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ» заборгованість за кредитним договором № 014/0027/81/73153 від 13 квітня 2007 року в сумі 145 062,13 доларів США, що в еквіваленті за курсом НБУ на 08 липня 2009 року складає 1 107 941,03 гривень, та судові витрати в сумі 1 952,00 гривень.
26 грудня 2025 року на електронну адресу суду надійшло клопотання представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс» Жабченко Т.М. про залишення заяви про заміну сторони виконавчого провадження без розгляду.
Згідно п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення його позову без розгляду.
Стаття 4 ЦПК України гарантує кожній особі право на звернення до суду за захистом.
Позивач таке своє право реалізував. Проте наразі висловив бажання щодо залишення заяви без розгляду, що також є його гарантованим правом.
Таким чином клопотання щодо залишення заяви без розгляду є цілком законним та обґрунтованим.
Враховуючи принцип диспозитивності судового розгляду цивільних справ та звернення позивача до суду з заявою про залишення заяви без розгляду, відсутність інших заяв станом на день розгляду справи, суд вважає необхідним задовольнити заяву представника ТОВ «ЦИКЛ ФІНАНС».
Керуючись п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України, суд
Заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс» про залишення заяви без розгляду - задовольнити.
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Цикл Фінанс» про заміну сторони виконавчого провадження по цивільній справі № 2-177/09, стягувачі: Акціонерне товариство «Райффайзен Банк», Акціонерне товариство «Оксі Банк», боржники: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , приватний виконавець виконавчого округу Одеської області Кракан Руслан Олегович - залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Одеського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня складення ухвали.
Суддя: