Ухвала від 24.12.2025 по справі 554/8224/21

Дата документу 24.12.2025Справа № 554/8224/21

Провадження № 1-кп/554/272/2025

УХВАЛА

24 грудня 2025 року м. Полтава

Колегія суддів Шевченківського районного суду міста Полтави в складі:

головуючого судді - ОСОБА_1 ,

суддів - ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,

з участю: секретаря - ОСОБА_4 ,

прокурора - ОСОБА_5 ,

обвинувачених - ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 ,

ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 ,

захисників - ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції кримінальне провадження за обвинуваченням:

ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Полтави, громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 ,

у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.307, ч.3 ст.307, ч.3 ст.311, ч.2 ст.313, ч.3 ст.27 ч.3 ст.307, ч.2 ст.306, ч. 1 ст. 263 КК України,

ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця м. Полтави, громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_3 , фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_4 ,

у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 27 ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 306 КК України,

ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , уродженця м. Полтави, громадянина України, фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_5 ,

у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 27 ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 306 КК України,

ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , уродженка смт. Диканька, Полтавської області, громадянка України, фактично проживаюча за адресою: АДРЕСА_5 ,

у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 27 ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 306 КК України,

ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , уродженець м. Полтави, громадянин України, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_6 , фактично проживаючий за адресою: АДРЕСА_7 ,

у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 2 ст. 313 КК України,

ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , уродженця м. Полтави, громадянина України, фактично проживаючого за адресою: АДРЕСА_8 ,

у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 2 ст. 313 КК України,

ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , уродженця м. Полтави, проживаючого за адресою: АДРЕСА_9 ,

у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 306 КК України,

ВСТАНОВИЛА:

Відповідно до обвинувальних актів, органами досудового розслідування ОСОБА_10 обвинувачуються у незаконному виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні та пересиланні з метою збуту психотропних речовин та наркотичних засобів у особливо великих розмірах та їх незаконному збуті, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб, організованою групою (ч. 2 ст. 27 ч. 3 ст. 307 КК України); у незаконному виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні та пересиланні з метою збуту психотропних речовин та наркотичних засобів у особливо великих розмірах та їх незаконному збуті, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України); у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та пересиланні прекурсорів в особливо великих розмірах з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин, вчинених повторно, за попередньою групою осіб (ч. 3 ст. 311 КК України); у незаконному придбанні (виготовленні) та зберіганні обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 313 КК України); у використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, з метою продовження незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 306 КК України).

ОСОБА_6 обвинувачується у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та пересиланні з метою збуту психотропних речовин та наркотичних засобів у особливо великих розмірах та їх незаконному збуті, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб ( ч. 2 ст. 307, ч.2 ст. 27 ч. 3 ст. 307 КК України); використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, з метою продовження незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 306 КК України).

ОСОБА_7 обвинувачується в незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та пересиланні з метою збуту психотропних речовин та наркотичних засобів у особливо великих розмірах та їх незаконному збуті, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст.307, ч. 2 ст. 27 ч. 3 ст. 307 КК України); використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, з метою продовження незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 306 КК України).

ОСОБА_9 обвинувачується у незаконному виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту психотропних речовин та наркотичних засобів у особливо великих розмірах та їх незаконному збуті, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України); у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні прекурсорів у особливо великих розмірах з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 311 КК України); у незаконному придбанні (виготовленні) та зберіганні обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст. 313 КК України).

ОСОБА_12 обвинувачується у незаконному виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту психотропних речовин та наркотичних засобів у особливо великих розмірах та їх незаконному збуті, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України); у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні прекурсорів у особливо великих розмірах з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 311 КК України); у незаконному придбанні (виготовленні) та зберіганні обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 313 КК України).

ОСОБА_8 обвинувачується у незаконному виготовленні, придбанні, зберіганні, перевезенні та пересиланні з метою збуту психотропних речовин та наркотичних засобів у особливо великих розмірах та їх незаконному збуті, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб, організованою групою (ч. 2 ст.27 ч. 3 ст.307 КК України); у незаконному виготовленні , придбанні, зберіганні, перевезенні та пересиланні з метою збуту психотропних речовин у особливо великих розмірах та в їх незаконному збуті, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України); у використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, з метою продовження незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 306 КК України).

ОСОБА_11 обвинувачується у вчиненні 5 епізодів незаконного придбання, зберігання з метою збуту психотропної речовини, наркотичних засобів та їх незаконному збуті за попередньою змовою групою осіб із ОСОБА_10 , в тому числі повторно, за ч. 2 ст. 307 КК України, у період з 06.03.2024 року по 13.08.2024 року та обвинувачується у використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин з метою продовження незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин за попередньою змовою групою осіб із ОСОБА_10 за ч. 2 ст. 306 КК України, у період часу з січня по серпень 2024 року, на території м. Полтави.

Обвинувачений ОСОБА_10 та його захисник ОСОБА_15 у судовому засіданні прохали змінити запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт з електронним засобом контролю, оскільки з моменту обрання (продовження) обвинуваченому запобіжного заходу у виді тримання під вартою та до моменту вирішення вказаного клопотання, змінилися обставини, які стали підставою для обрання такого запобіжного заходу та змінилася обстановка, яка дає суду підстави вважати, що належну процесуальну поведінку обвинуваченого може забезпечити і більш м'який запобіжний захід.

Наразі, обвинувачний є особою з інвалідністю ІІІ групи з діагнозом: посттравматична парціальна епілепсія з фокальними скроневими когнітивними нападами. Також він має і супутні захворювання, а саме вторинний відкритий перелом нижньої частини правої великогомілкової кістки зі зміщенням уламків.

Захисник ОСОБА_15 вважає, що застосування запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту з електронним засобом контролю за адресою: АДРЕСА_1 , буде цілком достатнім заходом для забезпечення виконання обвинуваченим покладених на нього обов'язків.

Також застосування запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту з електронним засобом контролю надасть можливість обвинуваченому повноцінно та якісно отримувати медичну допомогу, лікуватися.

Прокурор у судовому засіданні заперечував проти клопотання про зміну запобіжного заходу у виді тримання під вартою на запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту з електронним засобом контролю відносно обвинуваченого ОСОБА_10 .

Адвокат ОСОБА_13 не заперечував проти клопотання, інші учасники процесу поклались на розсуд суду.

Заслухавши клопотання, думку учасників процесу, вивчивши матеріали справи, колегія суддів приходить до такого висновку.

Ухвалою Октябрського районного суду м. Полтави від 11.11.2021 року обвинуваченому ОСОБА_10 було продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно обвинуваченого ОСОБА_10 на 60 діб, а саме по 09 січня 2022 року, із застосуванням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 237 900 грн.

Цією ухвалою на ОСОБА_10 в разі внесення застави було покладено такі обов'язки: 1) прибувати до суду за телефонним або письмовим викликом; 2) повідомляти суд про зміну свого місця проживання, роботи; 3) не виїжджати за межі Полтавської області без дозволу суду; 4) утриматися від спілкування зі свідками та іншими обвинуваченими (окрім близьких родичів та членів сім'ї), зазначеними в реєстрі матеріалів досудового розслідування в даному кримінальному провадженні.

Суд зазначає, що метою запобіжного заходу, в тому числі раніше застосованого до ОСОБА_10 у виді застави, було забезпечення виконання покладених на нього обов'язків а також запобігання спробам вчинення інших кримінальних правопорушень чи продовження кримінального правопорушення, у якому він обвинувачується, підозрюється (п. 5 ч. 1 ст. 177 КПК України).

В той же час підставою застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді, суду вважати, що підозрюваний, обвинувачений, засуджений може здійснити дії, передбачені частиною першою цієї статті.

З клопотання прокурора, перевіреного судом, убачається, що ОСОБА_10 обвинувачується у вчиненні в період з 01.01.2024 року по 08.04.2024 року кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 306, ч. 2 ст. 307 КК України, за попередньою змовою групою осіб із ОСОБА_11 , про що внесені відомості до ЄРДР за №12024170000000079 від 16.01.2024 року.

13.08.2024 року ОСОБА_10 повідомлено про підозру у вчиненні цих кримінальних правопорушень, а 06.09.2024 року йому обрано запобіжний захід тримання під вартою з визначенням альтернативного запобіжного заходу застави в сумі 614684 грн, яку не внесено, цей запобіжний захід продовжувався.

Наразі ОСОБА_10 перебуває під вартою за матеріалами наведеного кримінального провадження.

При обранні та продовженні йому запобіжного заходу встановлювалось відсутність у нього роботи, законних джерел доходів, достатніх для існування, обґрунтованість підозри у вчиненні систематичних кримінальних правопорушень, за які передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років, в період воєнного стану.

Згідно з ст. 178 КПК України, при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу, крім наявності ризиків, зазначених у статті 177 цього Кодексу, слідчий суддя, суд на підставі наданих сторонами кримінального провадження матеріалів зобов'язаний оцінити в сукупності всі обставини, у тому числі: 1) вагомість наявних доказів про вчинення підозрюваним, обвинуваченим кримінального правопорушення; 2) тяжкість покарання, що загрожує відповідній особі у разі визнання підозрюваного, обвинуваченого винуватим у кримінальному правопорушенні, у вчиненні якого він підозрюється, обвинувачується; 3) вік та стан здоров'я підозрюваного, обвинуваченого; 4) міцність соціальних зв'язків підозрюваного, обвинуваченого в місці його постійного проживання, у тому числі наявність в нього родини й утриманців; 5) наявність у підозрюваного, обвинуваченого постійного місця роботи або навчання; 6) репутацію підозрюваного, обвинуваченого; 7) майновий стан підозрюваного, обвинуваченого; 8) наявність судимостей у підозрюваного, обвинуваченого; 9) дотримання підозрюваним, обвинуваченим умов застосованих запобіжних заходів, якщо вони застосовувалися до нього раніше; 10) наявність повідомлення особі про підозру у вчиненні іншого кримінального правопорушення; 11) розмір майнової шкоди, у завданні якої підозрюється, обвинувачується особа, або розмір доходу, в отриманні якого внаслідок вчинення кримінального правопорушення підозрюється, обвинувачується особа, а також вагомість наявних доказів, якими обґрунтовуються відповідні обставини; 12) ризик продовження чи повторення протиправної поведінки, зокрема ризик летальності, що його створює підозрюваний, обвинувачений, у тому числі у зв'язку з його доступом до зброї.

Згідно з пунктами 3, 5 ч. 4 ст. 183 КПК України, при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, суд, враховуючи підстави та обставини, передбачені статтями 177 та 178 цього Кодексу, має право не визначити розмір застави у кримінальному провадженні щодо особи, стосовно якої у цьому провадженні вже обирався запобіжний захід у вигляді застави, проте був порушений нею, а також щодо особливо тяжкого злочину у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.

Відповідно до ст. 201 КПК України, підозрюваний, обвинувачений, до якого застосовано запобіжний захід, його захисник, має право подати до місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, а в кримінальних провадженнях щодо кримінальних правопорушень, віднесених до підсудності Вищого антикорупційного суду, - до Вищого антикорупційного суду, клопотання про зміну запобіжного заходу, в тому числі про скасування чи зміну додаткових обов'язків, передбачених частиною п'ятою статті 194 цього Кодексу та покладених на нього слідчим суддею, судом, чи про зміну способу їх виконання. Копія клопотання та матеріалів, якими воно обґрунтовується, надається прокурору не пізніше ніж за три години до початку розгляду клопотання. До клопотання мають бути додані: 1) копії матеріалів, якими підозрюваний, обвинувачений обґрунтовує доводи клопотання; 2) перелік свідків, яких підозрюваний, обвинувачений вважає за необхідне допитати під час розгляду клопотання, із зазначенням відомостей, які вони можуть надати, та обґрунтуванням значення цих відомостей для вирішення питання; 3) підтвердження того, що прокурору надіслана копія клопотання та копії матеріалів, що обґрунтовують клопотання. Слідчий суддя, суд зобов'язаний розглянути клопотання підозрюваного, обвинуваченого протягом трьох днів з дня його одержання згідно з правилами, передбаченими для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу. Слідчий суддя, суд має право залишити без розгляду клопотання про зміну запобіжного заходу, подане раніше тридцяти днів з дня постановлення попередньої ухвали про застосування, зміну або відмову у зміні запобіжного заходу, якщо у ньому не зазначені нові обставини, які не розглядалися слідчим суддею, судом.

З огляду на те, що ОСОБА_10 обвинувачується у вчиненні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів протягом тривалого періоду, пов'язаних із незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин, в тому числі використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів (психотропних речовин) та знову обвинувачується у вчиненні ряду аналогічних тяжких та особливо тяжкого злочинів під час перебування під заставою, у період воєнного стану, відомості про його місце роботи та достатні легальні джерела доходів відсутні, враховуючи збільшення за новим обвинуваченням кількості та тяжкості інкримінованих злочинів, а відтак суттєве збільшення ризиків ухилення його від суду й продовження злочинної діяльності, колегія суддів приходить до переконання, що у клопотанні захисника ОСОБА_15 про зміну запобіжного заходу у виді тримання під вартою на запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту з електронним засобом контролю відносно обвинуваченого ОСОБА_10 необхідно відмовити.

Керуючись ст. ст. 201, 331, 372 КПК України, колегія суддів,

ПОСТАНОВИЛА:

У задоволенні клопотання захисника ОСОБА_15 про зміну запобіжного заходу у виді тримання під вартою на запобіжний захід у виді цілодобового домашнього арешту з електронним засобом контролю відносно обвинуваченого ОСОБА_10 - відмовити.

Ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів до Полтавського апеляційного суду.

Судді: ОСОБА_17 ОСОБА_18 ОСОБА_19

Попередній документ
133028010
Наступний документ
133028012
Інформація про рішення:
№ рішення: 133028011
№ справи: 554/8224/21
Дата рішення: 24.12.2025
Дата публікації: 01.01.2026
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Шевченківський районний суд міста Полтави
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші кримінальні правопорушення проти здоров'я населення; Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (06.01.2025)
Дата надходження: 02.01.2025
Розклад засідань:
10.04.2026 19:16 Октябрський районний суд м.Полтави
10.04.2026 19:16 Октябрський районний суд м.Полтави
10.04.2026 19:16 Октябрський районний суд м.Полтави
10.04.2026 19:16 Октябрський районний суд м.Полтави
10.04.2026 19:16 Октябрський районний суд м.Полтави
10.04.2026 19:16 Октябрський районний суд м.Полтави
10.04.2026 19:16 Октябрський районний суд м.Полтави
10.04.2026 19:16 Октябрський районний суд м.Полтави
10.04.2026 19:16 Октябрський районний суд м.Полтави
20.09.2021 09:30 Октябрський районний суд м.Полтави
29.09.2021 11:00 Октябрський районний суд м.Полтави
11.11.2021 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
30.11.2021 14:30 Полтавський апеляційний суд
03.12.2021 11:30 Полтавський апеляційний суд
07.12.2021 10:15 Октябрський районний суд м.Полтави
06.01.2022 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
10.01.2022 09:30 Октябрський районний суд м.Полтави
21.02.2022 13:30 Октябрський районний суд м.Полтави
06.04.2022 10:30 Октябрський районний суд м.Полтави
24.08.2022 13:30 Октябрський районний суд м.Полтави
29.08.2022 13:30 Октябрський районний суд м.Полтави
28.10.2022 13:15 Октябрський районний суд м.Полтави
02.11.2022 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
08.11.2022 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
27.12.2022 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
11.01.2023 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
19.01.2023 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
28.02.2023 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
14.04.2023 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
25.04.2023 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
03.05.2023 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
21.06.2023 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
28.06.2023 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
21.08.2023 15:30 Октябрський районний суд м.Полтави
30.08.2023 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
04.09.2023 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
05.10.2023 11:00 Октябрський районний суд м.Полтави
31.10.2023 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
07.11.2023 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
30.11.2023 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
04.12.2023 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
26.01.2024 13:30 Октябрський районний суд м.Полтави
29.01.2024 13:30 Октябрський районний суд м.Полтави
12.02.2024 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
19.02.2024 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
27.03.2024 10:30 Октябрський районний суд м.Полтави
03.04.2024 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
12.04.2024 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
03.06.2024 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
05.08.2024 13:30 Октябрський районний суд м.Полтави
13.08.2024 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
14.08.2024 13:30 Октябрський районний суд м.Полтави
03.10.2024 15:00 Октябрський районний суд м.Полтави
22.11.2024 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
10.01.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
20.01.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
31.01.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
12.02.2025 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
20.02.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
28.02.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
06.03.2025 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
13.03.2025 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
18.04.2025 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
29.04.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
07.05.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
25.06.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
04.08.2025 13:00 Октябрський районний суд м.Полтави
02.09.2025 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
11.09.2025 10:30 Октябрський районний суд м.Полтави
22.09.2025 10:30 Октябрський районний суд м.Полтави
25.09.2025 13:30 Октябрський районний суд м.Полтави
19.11.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
01.12.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
08.12.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
24.12.2025 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
12.01.2026 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
14.01.2026 13:00 Октябрський районний суд м.Полтави
16.01.2026 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
09.03.2026 14:00 Октябрський районний суд м.Полтави
27.03.2026 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
09.04.2026 13:00 Октябрський районний суд м.Полтави
15.04.2026 10:00 Октябрський районний суд м.Полтави
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГОРБУНОВА ЯНІНА МИХАЙЛІВНА
ЗАХОЖАЙ О І
МИКИТЕНКО ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ
суддя-доповідач:
ГОРБУНОВА ЯНІНА МИХАЙЛІВНА
ЗАХОЖАЙ О І
МИКИТЕНКО ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ
адвокат:
Бовдир Сергій Іванович
Костенко Володимир Олександрович
Лизенко Ілона Василівна
Матвієць Володимир Миколайович
Пономаренко Микола Володимирович
Сергеєв Максим Анатолійович
Сергєєв Максим Анатолійович
захисник:
Волков Д.В.
Гончаренко Олександр Васильович
Кончуков Петро Володимирович
Чернушенко В.О.
обвинувачений:
Ананьєв Олег Анатолійович
Борисенко Юрій Вікторович
Гудзь Анжеліка Мар"янівна
Гудзь Костянтин Костянтинович
Педорець Ігор Валерійович
Ситнік Юрій Іванович
Ткаченко Кирил Вікторович
Ткаченко Кирило Вікторович
Щербина Дмитро Сергійович
прокурор:
Полтавська обласна прокуратура
Полтавська окружна прокуратура (Дяченко С.Г.)
суддя-учасник колегії:
САВЧЕНКО АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ
СІЧИОКНО ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА
СМЕТАНІНА АЛІНА ВАЛЕРІЇВНА
Томилко В.П.
ХАРЛАН Н М