Справа № 292/1216/25
29 грудня 2025 року
м. Вінниця
Суддя-доповідач Сьомого апеляційного адміністративного суду Гонтарук В. М., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції м.Київ про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності,
відповідно до рішення Пулинського районного суду Житомирської області від 04 грудня 2025 року у задоволенні позовних вимог відмовлено.
Не погоджуючись із судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу.
Відповідно до статті 297 КАС України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Таким чином, з метою розгляду даної апеляційної скарги, вважаю за необхідне витребувати з Пулинського районного суду Житомирської області адміністративну справу №292/1216/25 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції м.Київ про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.
Керуючись ст. 297 КАС України, суд
витребувати з Пулинського районного суду Житомирської області адміністративну справу №292/1216/25 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції м.Київ про скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Гонтарук В. М.