Справа № 686/11914/23
Провадження № 6/677/35/25
(вступна та резолютивна частина)
29.12.2025 року м. Красилів
Красилівський районний суд Хмельницької області
у складі головуючого судді - Шовкуна В.О.,
за участю секретаря судового засідання Федченко Л.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про поворот виконання виконавчого листа Красилівського районного суду Хмельницької області по справі №686/11914/23 від 04.09.2025 року,-
Заявник ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про поворот виконання виконавчого листа Красилівського районного суду Хмельницької області по справі №686/11914/23 від 04.09.2025 року за заявою Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «АРКС» про стягнення з неї судових витрат по сплаті судового збору у сумі 2684 грн. 00 коп.
Зважаючи на те, що для викладення повного тексту рішення суду може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
На підставі вищевикладеного, керуючись ч. 6 ст. 259, ч. 1 ст. 268 ЦПК України, суд, -
Заяву ОСОБА_1 про поворот виконання виконавчого листа Красилівського районного суду Хмельницької області по справі № 686/11914/23 від 04.09.2025 року - задовольнити.
У порядку повороту виконання рішення Красилівського районного суду Хмельницької області від 29.07.2025 року по справі № 686/11914/23 в частині стягнення з ОСОБА_1 судових витрат по сплаті судового збору у сумі 2684 грн. 00 коп. стягнути з Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «АРКС» (код ЄДРПОУ 20474912), розташованого у м. Київ, вул. Іллінська, 8 на користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ), що проживає за адресою: АДРЕСА_1 грошові кошти у розмірі 2684 грн. 00 коп.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до Хмельницького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя: В.О. Шовкун