Справа №760/35854/25 1-кс/760/15164/25
25 грудня 2025 року м. Київ
Слідчий суддя Солом'янського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання старшого слідчого 3 відділу слідчого управління ІНФОРМАЦІЯ_6 старшого лейтенанта ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, у кримінальному проваджені № 22025101110000578, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06.05.2025, за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 113 КК України,
Вказане клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, у кримінальному проваджені № 22025101110000578, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06.05.2025, за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28 ч.2 ст.113 КК України, надійшло безпосередньо до слідчого судді Солом'янського районного суду м. Києва.
Клопотання мотивовано наступним.
Слідчим управлінням ІНФОРМАЦІЯ_6 здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22025101110000578, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06.05.2025, за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28 ч.2 ст.113 КК України.
Верховною Радою Української Радянської Соціалістичної Республіки 24.08.1991 схвалено «Акт проголошення незалежності України», яким урочисто проголошено незалежність України та створення самостійної української держави - України. У преамбулі Декларації про державний суверенітет України від 16.07.1990 вказано, що Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки проголошує державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах. Відповідно до розділу V Декларації, територія України в існуючих кордонах є недоторканною і не може бути змінена та використана без її згоди. Україна самостійно визначає адміністративно-територіальний устрій та порядок утворення національно-адміністративних одиниць.
Рішенням Конституційного Суду України №3-зп від 11.07.1997 зазначено, що засади конституційного ладу в Україні закріплені у розділах І, ІІІ та ХІІІ Основного Закону України - Конституції України.
Зокрема, положеннями статей 1 та 2 Конституції України визначено, що Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою, унітарною державою, суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.
Перебування на території України підрозділів збройних сил інших держав з порушенням процедури, визначеної Конституцією та законами України, Гаазькими конвенціями 1907 року, IV Женевською конвенцією 1949 року, а також всупереч Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї 1994 року, Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією 1997 року та іншими міжнародно-правовими актами, є окупацією частини території суверенної держави Україна та міжнародним протиправним діянням з усіма наслідками, передбаченими міжнародним правом.
Всупереч вказаним нормам Президент Російської Федерації (далі - рф) ОСОБА_6 , а також інші невстановлені на цей час досудовим розслідуванням представники влади РФ, діючи всупереч вимогам п.п. 1, 2 Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 05.12.1994, принципам Заключного акту Наради з безпеки та співробітництва в Європі від 01.08.1975 та вимогам ч. 4 ст. 2 Статуту ООН і Декларацій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй від 09.12.1981 №36/103, від 16.12.1970 №2734 (ХХV) від 21.12.1965 №2131 (ХХ), від 14.12.1974 №3314 (ХХІХ), спланували, підготували і розв'язали агресивну війну та воєнний конфлікт проти України, а саме віддали наказ на вторгнення підрозділів Збройних сил рф (далі по тексту - зс рф) на територію України.
Так, 24.02.2022 на виконання вищевказаного наказу військовослужбовці зс рф шляхом збройної агресії, із застосуванням зброї незаконно вторглись на територію Україну через державні кордони України в Автономній республіці Крим, Київській, Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, інших областях, здійснили збройний напад на державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, військові частини, інші об'єкти, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, житлові масиви та інші цивільні об'єкти та здійснили окупацію частини території України, чим вчинили дії з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, що продовжується по теперішній час та призводить до загибелі значної кількості людей та інших тяжких наслідків.
До участі у військовій агресії рф проти України керівництвом окупаційної адміністрації РФ задіяно створені на тимчасово окуповані території Донецької області не передбачені законом збройні формування.
24 лютого 2022 року указом Президента України №64/2022 затвердженого Законом України №2102 - IX від 24.02.2022 у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб на всій території України. В подальшому у зв'язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, відповідно до змін внесеними Указом Президента України від 14 березня 2022 року №133/2022, затвердженим Законом України від 15 березня 2022 року №2119-IX, Указом Президента України від 18 квітня 2022 року №259/2022, затвердженим Законом України від 21 квітня 2022 року №2212-IX, Указом Президента України від 17 травня 2022 року №341/2022, затвердженим Законом України від 22 травня 2022 року №2263-IX, Указом Президента України від 12 серпня 2022 року №573/2022, затвердженим Законом України від 15 серпня 2022 року №2500-IX, Указом Президента України від 07 листопада 2022 року №757/2022, затвердженим Законом України від 16 листопада 2022 року №2738-IX, Указом Президента України від 06 лютого 2023 року №58/2023, затвердженим Законом України від 07 лютого 2023 року №2915-IX, Указом Президента України від 1 травня 2023 року №254/2023, затвердженим Законом України від 02 травня 2023 року №3057-ІХ, Указом Президента України від 26 липня 2023 року №451/2023, затвердженим Законом України від 27 липня 2023 року №3275-ІХ, Указом Президента України від 06 листопада 2023 року №734/2023, затвердженим Законом України від 08 листопада 2023 року №3429-ІХ, Указом Президента України від 05 лютого 2024 року №49/2024, затвердженим Законом України від 06 лютого 2024 року №3654-ІХ, Указом від 6 травня 2024 року №271/2024, затвердженим Законом України від 8 травня 2024 року №3684-IX, Указом Президента України від 23 липня 2024 року №469/2024, затвердженим Законом України від 23 липня 2024 року №3891-ІХ, Указом Президента України від 28 жовтня 2024 року №740/2024, затвердженим Законом України від 29 жовтня 2024 року №4024-ІХ воєнний стан неодноразово продовжувався та діє по теперішній час.
Статтею 1 Закону України «Про правовий режим військового стану», визначено, що воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.
У зв'язку з військовою агресією рф проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України 24.02.2024 Президентом України видано указ №69/2022 «Про загальну мобілізацію». Згідно зі ст. 65 Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України. Відповідно до ст. 1 Закону України «Про оборону України» особливий період - це період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
Так, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 19.03.2025 року, у громадянина Республіки Молдова ОСОБА_5 , якому достовірно відомо про збройний напад російської федерації на Україну, з метою вчинення кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України, виник злочинний умисел на вчинення підпалів, спрямованих на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення.
Встановлено, що у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 19.03.2025 року ОСОБА_5 отримав повідомлення в застосунку для миттєвого обміну повідомленнями «ІНФОРМАЦІЯ_8» від невстановленої в ході досудового розслідування особи, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_7 » та ідентифікатором профілю « ІНФОРМАЦІЯ_1 ». У вказаному повідомленні остання запропонувала ОСОБА_5 за грошову винагороду здійснювати підпали, спрямовані на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення.
У невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 22.03.2025 року, переслідуючи корисливий мотив, а також з метою вчинення кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України, ОСОБА_5 , використовуючи застосунок для миттєвого обміну повідомленнями «ІНФОРМАЦІЯ_8», повідомив невстановленій в ході досудового розслідування особі, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_7 » та ідентифікатором профілю « ІНФОРМАЦІЯ_1 », про те, що готовий здійснювати підпали об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, а саме релейних шаф.
Далі, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 22.03.2025 року з метою готування до вчинення кримінального правопорушення ОСОБА_5 придбав три пляшки об'ємом 0.94 літра з розчинником для фарби всередині.
Після цього, використовуючи застосунок для миттєвого обміну повідомленнями «ІНФОРМАЦІЯ_8», невстановленою в ході досудового розслідування особою, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_7 » та ідентифікатором профілю « ІНФОРМАЦІЯ_1 », було надано ОСОБА_5 інструкцію щодо знищення шляхом підпалу об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, а саме релейних шаф.
Надалі, 23.03.2025 приблизно о 10 год. 04 хв. ОСОБА_5 , знаходячись за географічними координатами НОМЕР_6, 30.679910, побачив розподільчу шафу зв'язку, яка розташована на 838 кілометрі пк 6 перегону ІНФОРМАЦІЯ_7, яку обравши предметом свого злочинного посягання вирішив підпалити, після чого умисно, з корисливих мотивів, облив її рідиною з заздалегідь підготовленої пляшки об'ємом 0.93 літра з розчинником для фарби та здійснив підпал.
Так, ОСОБА_5 здійснив відеофіксацію вчиненого підпалу на власний мобільний телефон та, на підтвердження виконання отриманого завдання, надіслав зазначений відеозапис невстановленій в ході досудового розслідування особі, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_7 » та ідентифікатором профілю « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».
Таким чином, ОСОБА_5 у період воєнного стану, з метою ослаблення держави вчинив дії спрямовані на підпал розподільчої шафи зв'язку, яка розташована на 838 кілометрі пк 6 перегону ІНФОРМАЦІЯ_7 за географічними координатами НОМЕР_6, НОМЕР_1 Регіональної філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », чим вчинив пошкодження об'єкту, який має важливе народногосподарське та оборонне значення.
23.03.2025 приблизно о 22 год. 24 хв. ОСОБА_5 , знаходячись за географічними координатами НОМЕР_5 НОМЕР_2, побачив релейну шафу вхідного світлофору Ч колійного поста ІНФОРМАЦІЯ_4 , яку, обравши предметом свого злочинного посягання, вирішив підпалити, після чого умисно, з корисливих мотивів, облив її рідиною з заздалегідь підготовленої пляшки об'ємом 0.93 літра з розчинником для фарби та здійснив підпал.
Так, ОСОБА_5 здійснив відеофіксацію вчиненого підпалу на власний мобільний телефон та, на підтвердження виконання отриманого завдання, надіслав зазначений відеозапис невстановленій в ході досудового розслідування особі, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_7 » та ідентифікатором профілю « ІНФОРМАЦІЯ_1 ».
Таким чином, ОСОБА_5 у період воєнного стану, з метою ослаблення держави підозрюється у вчиненні дій, спрямованих на підпал релейної шафи вхідного світлофору Ч колійного поста ІНФОРМАЦІЯ_4 за географічними координатами НОМЕР_5 НОМЕР_2 Регіональної філії « ІНФОРМАЦІЯ_2 » АТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », чим вчинив пошкодження об'єкту, який має важливе народногосподарське та оборонне значення.
Постановою Кабінету Міністрів України № 83 від 04.03.2015 року підприємство Державне територіально-галузеве об'єднання « ІНФОРМАЦІЯ_2 » включено до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.
Враховуючи, що вчинений злочин є тяжким, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які містять відомості про обставини вчиненого кримінального правопорушення та мають значення для досудового розслідування як докази, з можливістю вилучення їх копій, що знаходяться у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .
Іншим способом, ніж отримати тимчасовий доступ до вищевказаних документів, отримати документи, що можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні, неможливо, з огляду на що слідчий звернувся з даним клопотанням до слідчого судді.
Слідчий в судове засідання не з'явився, однак через канцелярію суду подав заяву про розгляд клопотання за його відсутності. Клопотання підтримує в повному обсязі та просить його задовольнити.
Слідчий суддя на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України проводить розгляд клопотання без виклику представників особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, за наведених слідчим у клопотанні підстав.
Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування судового засідання за допомогою технічних засобів кримінального провадження, не здійснювалось, у зв'язку з неприбуттям у судове засідання осіб, які беруть участь у судовому провадженні.
Слідчий суддя, перевіривши клопотання на дотримання вимог Кримінального процесуального кодексу України, приходить до наступного.
Порядок кримінального провадження на території України визначається лише кримінальним процесуальним законодавством України, яке складається з відповідних положень Конституції України, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, цього Кодексу та інших законів України (ст. 1 КПК України).
Зокрема, питання застосування заходів забезпечення кримінального провадження, до яких відносяться і тимчасовий доступ до речей і документів, регламентовані Главою 10 - заходи забезпечення кримінального провадження і підстави їх застосування та Главою 15 - тимчасовий доступ до речей і документів Кримінального процесуального кодексу України.
А саме, у випадку необхідності отримання тимчасового доступу до речей і документів, сторона кримінального провадження має право, згідно положень ст. 160 КПК України, звернутись до слідчого судді з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів.
При цьому, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання доступу до речей і документів з розпорядженням про можливості їх вилучення за умови, що сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що вони мають суттєве значення для встановлення важливих обставин, та можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, а без вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів (ч. 5 та ч. 7 ст. 163 КПК України).
Слідчим суддею встановлено, що СУ ІНФОРМАЦІЯ_6 проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22025101110000578, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06.05.2025, за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28 ч.2 ст.113 КК України (витяг з ЄРДР а.с.8).
Слідчим суддею досліджено та проаналізовано долучені до клопотання матеріали в їх копіях в своїй сукупності та взаємозв'язку: протокол огляду місця події від 25.09.2025 (а.с.10-15); протокол огляду місця події від 29.04.2025 (а.с.16-20); довідку про прямі збитки (а.с.22), протокол пред'явлення особи для впізнання за фотознімками від 20.05.2025 (а.с.23-26); протокол допиту свідка ОСОБА_8 від 20.05.2025 (а.с.27-32), протокол огляду від 30.05.2025 (а.с.33-76), матеріали щодо виконання доручення слідчого №5/2/2 (а.с.77-78); протокол пред'явлення особи для впізнання за фотознімками від 15.08.2025 (а.с.81-84); протокол обшуку від 05.09.2025 (а.с.85-92); протокол обшуку від 05.09.2025 (а.с.93-100); повідомлення про підозру ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.28 ч.2 ст.113 КК України (а.с.101-108); протокол огляду від 15.09.2025 (а.с.109-118), протокол огляду від 12.09.2025 (а.с.119-124), протокол допиту підозрюваного ОСОБА_5 від 12.11.2025 (а.с.124-127), протокол допиту свідка ОСОБА_9 від 12.12.2025 (а.с.128-131) та інші документи долучені до клопотання.
При цьому, аналізуючи додані до клопотання вказані вище документи, слідчий суддя дійшов висновку, що слідчим доведено, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеню тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження, а також те, що потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні.
Зокрема, внаслідок надання стороні обвинувачення тимчасового доступу до речей та документів, які перебувають у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , може бути виконане завдання, для виконання якого орган досудового розслідування звернувся до слідчого судді із вказаним клопотанням, а саме: встановлено обставини вчинення кримінального правопорушення, ці відомості самі по собі можуть мати доказове значення у кримінальному провадженні.
Таким чином, в судовому засіданні слідчим суддею встановлено, що згідно ч. 2 ст. 132 КПК України, клопотання про застосування заходів забезпечення кримінального провадження на підставі ухвали слідчого судді подано до місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування та за своєю суттю в цілому відповідає вимогам ч.6 ст.132, ст.160 КПК України, обставин, регламентованих п. п. 1-3 ч. 3 ст. 132, ст.ст. 161, 163 КПК України, не встановлено.
Порушень вимог Глави 10 КПК України - заходи забезпечення кримінального провадження і підстави їх застосування, та Глави 15 КПК України - тимчасовий доступ до речей і документів, у судовому засіданні, слідчим суддею не виявлено.
В той же час, слідчим не обґрунтовано відповідно до клопотання необхідності вилучення саме оригіналів документів, з огляду на що слідчий суддя вважає за необхідне надати тимчасовий доступ з можливістю вилучення копій таких документів, що буде достатнім для досягнення мети отримання тимчасового доступу.
За таких обставин, слідчий суддя дослідивши клопотання, долучені до нього документи, за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин, керуючись законом, оцінюючи сукупність наданих доказів точки зору достатності та взаємозв'язку вважає, що долучені до клопотання докази свідчать про те, що слідчим, у відповідності до вимог ч.5 ст.132 КПК України, надано ґрунтовні докази, які дають змогу прийти до висновку про неможливість іншим способом, на даному етапі, забезпечити повноту, всебічність та неупередженість розслідування вищезазначеного кримінального правопорушення, отримати відомості, що є необхідними для з'ясування всіх важливих обставин у їх сукупності, кореспондуються з вимогами ст. 132 КПК України, а тому клопотання підлягає частковому задоволенню.
З цих підстав слідчий суддя, керуючись ст.ст. 1-29, 131-132, 159-166, 369-372, 376 КПК України,
Клопотання старшого слідчого 3 відділу слідчого управління ІНФОРМАЦІЯ_6 старшого лейтенанта ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, у кримінальному проваджені № 22025101110000578, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06.05.2025, за підозрою ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 113 КК України - задовольнити частково.
Надати старшому слідчому СУ ІНФОРМАЦІЯ_6 старшому лейтенанту ОСОБА_3 тимчасовий доступ до документів, які перебувають уволодінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення копій, які містять відомості про обставини вчиненого кримінального правопорушення та мають значення для досудового розслідування, як докази, а саме:
- інформації про зв'язок користувача НОМЕР_4 , з наданням інформації щодо з'єднань вказаних телефонних номерів з усіма номерами стільникового зв'язку, які використовуються закордонними операторами стільникового зв'язку, та з номерами стільникового зв'язку України у період з 00 год. 00 хв. 22.02.2025 по 23 год. 59 хв. 30.03.2025 із зазначенням дати, часу, тривалості з'єднань, базових станцій з прив'язкою до місцевості в момент кожного вхідного та вихідного телефонного з'єднання, номерів телефонів, номерів IMEI і абонентів, з якими здійснювались з'єднання, що надходили на вказаний номер телефону і відправлялися із зазначеного номеру стільникового зв'язку та IMEI у вищевказаний період часу.
Строк дії ухвали становить два місяці з дня її постановлення.
Особа, яка зазначена в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей і документів як володілець речей або документів, зобов'язана надати тимчасовий доступ до зазначених в ухвалі речей і документів особі, зазначеній у відповідній ухвалі слідчого судді. Зазначена в ухвалі слідчого судді, суду особа зобов'язана пред'явити особі, яка зазначена в ухвалі як володілець речей і документів, оригінал ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів та вручити її копію. Особа, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і оригіналів або копій документів, зобов'язана залишити володільцю речей і оригіналів або копій документів опис речей і оригіналів або копій документів, які були вилучені на виконання ухвали слідчого судді. На вимогу володільця особою, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, має бути залишено копію вилучених оригіналів документів. Копії документів, які вилучаються або оригінали яких вилучаються, виготовляються з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця (за його згодою) або копіювальної техніки, електронних засобів особи, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді, та є обов'язковою до виконання на всій території України.
Слідчий суддя ОСОБА_1