Рішення від 29.12.2025 по справі 380/25113/25

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 грудня 2025 рокусправа № 380/25113/25

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Гулкевич І.З., секретар судового засідання Антонюк Ю.І., за участю : представника позивача Дорош А.Б., представника відповідача Гірник О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за заявою Головного управління ДПС у Львівській області до Приватного підприємства “Оскарпарк» про зупинення видаткових операцій,-

встановив:

На розгляд Львівського окружного адміністративного суду надійшла заява Головного управління ДПС у Львівській області, в якій просить:

зупинити видаткові операції платника податків Приватного підприємства “Оскарпарк» на рахунках/електронних гаманцях такого платника податків у банках, інших фінансових установах, небанківських надавачах платіжних послуг, емітентах електронних грошей (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу).

Позовні вимоги обґрунтовано тим, що на підставі наказу ГУ ДПС у Львівській області від 26.11.2025 №6579-ПП та направлень від 10.12.2025 № № 13158, 13159, 13160, 13161, 13162, 13163, 13164, 13165, 13166 про проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк» з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотримання якого покладено на органи державного податкової служби за період діяльності з 13.05.2020 по 30.09.2025, щодо правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування)», головні державні інспектори ГУ ДПС у Львівській області прибули 23.12.2025 о 10 год. 30 хв. для проведення документальної планової виїзної перевірки за місцезнаходженням ПП “Оскарпарк». Директор ПП “Оскарпарк» - Бурих Остап Феодосійович, ознайомившись з направленнями Головного управління ДПС у Львівській області від 10.12.2025 № № 13158, 13159, 13160, 13161, 13162, 13163, 13164, 13165, 13166 повідомив про те, що не допускає до проведення планової виїзної документальної перевірки ПП “Оскарпарк» у зв'язку із дією мораторію на проведення перевірки через дію воєнного стану. Відповідно, було складено акт відмови у допуску посадових осіб до проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк» від 23.12.2025 № 1657/13-01-07-01/43618111. У зв'язку із чим, 24.12.2025 Головне управління ДПС у Львівській області звернулось до суду із заявою про зупинення видаткових операцій платника податків Приватного підприємства “Оскарпарк».

Ухвалою суду від 24.12.2025 відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.

Ухвалою суду від 29.12.2025 відмовлено у задоволенні клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі.

Представник позивача в судовому засіданні повністю підтримала заяву про зупинення видаткових операцій та просила задовольнити.

Представник відповідач у судовому засіданні заперечила проти позовних вимог, зазначила, що відповідачем не надано жодного документу, який би підтверджував наявність підстав для включення позивача до плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків на 2025 рік. Відповідач оскаржив до Львівського окружного адміністративного суду наказ Головного управління ДПС у Львівській області від 26.11.2025 № 6579-пп “Про проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк». Відтак, оскільки правомірність наказу ГУ ДПС у Львівській області від 26.11.2025 №6579-пп “Про проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк» є предметом спору в іншій справі, рішення по якій не набрало законної сили, а недопуск до перевірки став підставою для звернення позивача до суду з позовом про зупинення видаткових операцій, предмет розгляду зазначеної справи пов'язаний з результатами розгляду справи про визнання протиправним та скасування наказу. Оскільки, факт законності наказу від 26.11.2025 №6579-пп безпосередньо визначає можливість застосування шляхом зупинення видаткових операцій ПП “Оскарпарк». Просить відмовити в задоволенні позовних вимог.

Заслухавши думку сторін, розглянувши подані сторонами документи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується заява, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив таке.

З матеріалів справи встановлено, що Приватне підприємство “Оскарпарк» перебуває на обліку у Головному управлінні ДПС у Львівській області.

Відповідно до п.п.20.1.4 п.20.1 ст.20, п.п.75.1.2 п.75.1 ст.75, ст.77, п.82.1 ст.82 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI (із змінами та доповненнями) та згідно із затвердженим ДПС України планом-графіком проведення документальних планових перевірок платників податків на 2025 рік, наказом Головного управління ДПС у Львівській області від 26.11.2025 №6579-ПП призначено документальну планову виїзну перевірку ПП “Оскарпарк» з 10.12.2025 тривалістю 20 робочих днів за період діяльності з 13.05.2020 по 30.09.2025.

На підставі наказу ГУ ДПС у Львівській області від 26.11.2025 №6579-ПП “Про проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк» та направлень про проведення перевірки від 10.12.2025 № №13158, 13159, 13160, 13161, 13162, 13163, 13164, 13165, 13166, 10.12.2025 було здійснено вихід на податкову (юридичну) адресу ПП “Оскарпарк»: 79034, Львівська область, м. Львів, вул. Луганська, буд.3. Під час виходу за зазначеною вище адресою посадових осіб суб'єкта господарювання не встановлено, про що складено Акт “Про неможливість проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк» від 10.12.2025 №1603/13-01-07-01/43618111.

Посадовими особами ГУ ДПС у Львівській області, 11.12.2025 повторно здійснено вихід на податкову (юридичну) адресу ПП “Оскарпарк»: 79034, Львівська область, м. Львів, вул. Луганська, буд.3. Однак, при здійснені виходу за вказаною адресою знову не встановлено посадових осіб ПП “Оскарпарк», про що складено Акт “Про неможливість проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк» від 11.12.2025 №1608/13-01-07-01/43618111.

З огляду на зазначене, ГУ ДПС у Львівській області 12.12.2025 скеровано запит в ГУ Національної поліції у Львівській області для встановлення місцезнаходження платника податків.

ПП “Оскарпарк», листом (вх. ГУ ДПС у Львівській області №108598/6 від 22.12.2025) повідомлено ГУ ДПС у Львівській області про можливість проведення перевірки за адресою: 79034, Львівська область, м. Львів, вул. Луганська, буд.3.

На підставі наказу ГУ ДПС у Львівській області від 26.11.2025 №6579-ПП та направлень від 10.12.2025 № № 13158, 13159, 13160, 13161, 13162, 13163, 13164, 13165, 13166 про проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк» з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотримання якого покладено на органи державного податкової служби за період діяльності з 13.05.2020 по 30.09.2025, щодо правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування)», головні державні інспектори відділу перевірок платників основних галузей економіки управління податкового аудиту ГУ ДПС у Львівській області Ірина Антонів, Марія Шаровська, головні державні інспектори відділу перевірок фінансових операцій управління податкового аудиту ГУ ДПС у Львівській області Олена Клюфас, Христина Шаркаєва, головні державні інспектори відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту ГУ ДПС у Львівській області Ігор Громада, Василь Улич, головний державний інспектор відділу аналітичної роботи та координації управління запобігання фінансовим операціям, пов'язаним з реалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Львівській області Тарас Козак, головні державні інспектори відділу перевірок податкових агентів управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Львівській області Уляна Захарко, Наталія Петрова прибули 23.12.2025 о 10 год. 30 хв. для проведення документальної планової виїзної перевірки за місцезнаходженням ПП “Оскарпарк».

Директор ПП “Оскарпарк» - Бурих Остап Феодосійович, ознайомившись з направленнями Головного управління ДПС у Львівській області від 10.12.2025 № № 13158, 13159, 13160, 13161, 13162, 13163, 13164, 13165, 13166 повідомив про те, що не допускає до проведення планової виїзної документальної перевірки ПП “Оскарпарк» у зв'язку із дією мораторію на проведення перевірки через дію воєнного стану. Відповідно, було складено акт відмови у допуску посадових осіб до проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк» від 23.12.2025 № 1657/13-01-07-01/43618111.

У зв'язку із недопуском до проведення планової виїзної перевірки, 24.12.2025 Головне управління ДПС у Львівській області звернулось до суду із заявою про зупинення видаткових операцій платника податків Приватного підприємства “Оскарпарк».

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд зазначає наступне.

Відповідно до ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відносини, які виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час адміністрування податків, а також відповідальність за порушення податкового законодавства, регулює Податковий кодекс України від 02.12.2010 року №2755-VI (далі ПК України).

За п.16.1 ст.16 ПК України платник податків зобов'язаний, зокрема, не перешкоджати законній діяльності посадової особи контролюючого органу під час виконання нею службових обов'язків та виконувати законні вимоги такої посадової особи; допускати посадових осіб контролюючого органу під час проведення ними перевірок до обстеження приміщень, територій (крім житла громадян), що використовуються для одержання доходів чи пов'язані з утриманням об'єктів оподаткування, а також для проведення перевірок з питань обчислення і сплати податків та зборів у випадках, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до п.п. 20.1.4, п.п.20.1.6, п.п.20.1.9, п.п.20.1.13 п.20.1 ст.20 Податкового кодексу України, контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення; запитувати та вивчати під час проведення перевірок первинні документи, що використовуються в бухгалтерському обліку, регістри, фінансову, статистичну та іншу звітність, пов'язану з обчисленням і сплатою податків, зборів, платежів, виконанням вимог законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; вимагати під час проведення перевірок від платників податків, що перевіряються, проведення інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів, зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки з використанням інформації та документів щодо результатів такої інвентаризації за наслідками таких перевірок або під час наступних заходів податкового контролю; доступу під час проведення перевірок до територій, приміщень (крім житла громадян) та іншого майна, що використовуються для провадження господарської діяльності та/або є об'єктами оподаткування, або використовуються для отримання доходів (прибутку), або пов'язані з іншими об'єктами оподаткування та/або можуть бути джерелом погашення податкового боргу.

Відповідно до п.п.75.1.2. п.75.1 ст.75 ПК України документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також отриманих в установленому законодавством порядку контролюючим органом документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків.

Документальна планова перевірка проводиться відповідно до плану-графіка перевірок.

Під час здійснення планових перевірок платників податків, які є фінансовими агентами, предметом перевірки також є дотримання фінансовими агентами вимог статті 39-3 цього Кодексу.

Не може бути предметом планової документальної перевірки питання дотримання платником податків принципу “витягнутої руки», крім випадків перевірки дотримання платником податків вимог підпунктів 140.5.4, 140.5.5-1, 140.5.6 пункту 140.5 статті 140 цього Кодексу.

Документальна позапланова перевірка не передбачається у плані роботи контролюючого органу і проводиться за наявності хоча б однієї з підстав, визначених цим Кодексом.

Документальною виїзною перевіркою вважається перевірка, яка проводиться за місцезнаходженням платника податків чи місцем розташування об'єкта права власності, стосовно якого проводиться така перевірка.

Порядок проведення документальних планових перевірок передбачено ст.77 ПК України.

Так, документальна планова перевірка повинна бути передбачена у плані-графіку проведення планових документальних перевірок.

План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

Відповідно до п.81.1 ст.81 ПК України, посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред'явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів:

Направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб'єкта (прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) або об'єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, що скріплений печаткою контролюючого органу;

копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити суб'єкта (прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці - адреса об'єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені цим Кодексом, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу;

службового посвідчення осіб (належним чином оформленого відповідним контролюючим органом документа, що засвідчує посадову (службову) особу), які зазначені в направленні на проведення перевірки.

Непред'явлення або ненадіслання у випадках, визначених цим Кодексом, платнику податків (його посадовим (службовим) особам або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції) цих документів або пред'явлення зазначених документів, що оформлені з порушенням вимог, встановлених цим пунктом, є підставою для недопущення посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення документальної виїзної або фактичної перевірки.

Відмова платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) від допуску до перевірки на інших підставах, ніж визначені в абзаці п'ятому цього пункту, не дозволяється.

При пред'явленні направлення платнику податків та/або посадовим (службовим) особам платника податків (його представникам або особам, які фактично проводять розрахункові операції) такі особи розписуються у направленні із зазначенням свого прізвища, імені, по батькові, посади, дати і часу ознайомлення.

У разі відмови платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) розписатися у направленні на перевірку посадовими (службовими) особами контролюючого органу складається акт, який засвідчує факт відмови. У такому випадку акт про відмову від підпису у направленні на перевірку є підставою для початку проведення такої перевірки.

Згідно п.81.2 ст. 81 ПК України, у разі відмови платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) у допуску посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення перевірки посадовими (службовими) особами контролюючого органу за місцем проведення перевірки, невідкладно складається та реєструється в контролюючому органі не пізніше наступного робочого дня у двох примірниках акт, що засвідчує факт відмови, із зазначенням заявлених причин відмови, один примірник якого вручається під підпис, відразу після його складання, платнику податків та/або уповноваженій особі платника податків.

Посадова (службова) особа платника податків (його представник або особа, яка фактично проводить розрахункові операції) має право надати свої письмові пояснення до складеного контролюючим органом акта.

У разі відмови платника податків та/або його посадових (службових) осіб (представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) підписати акт, що засвідчує факт відмови у допуску до проведення перевірки, та/або у разі відмови отримати примірник цього акта чи надати письмові пояснення до нього, посадовими (службовими) особами контролюючого органу складається акт, що засвідчує такий факт, та реєструється в контролюючому органі не пізніше наступного робочого дня.

Як вже встановлено судом, співробітниками ГУДПС у Львівській області складено акт відмови у допуску посадових осіб до проведення документальної планової виїзної перевірки ПП “Оскарпарк» від 23.12.2025 №1657/13-01-07-01/43618111, а також повний план-графік проведення планових документальних перевірок податків на 2025 рік.

Суд звертає увагу, що в матеріалах справи міститься копія витягу з плану-графіка проведення планових документальних перевірок податків на 2025 рік, який затверджений ДПС України та оприлюднений на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику, до якого внесено Приватне підприємство “Оскарпарк».

Також в матеріалах справи міститься доказ надіслання 30.11.2025 повідомлення про проведення документальної планової перевірки від 26.11.2025 №1347/13-01-07-12-15 - рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення.

Посилаючись на обставини відмови відповідача від допуску до проведення перевірки, заявник вказує на наявність підстав для зупинення видаткових операцій платника податку. Стосовно вказаних посилань, суд зазначає наступне.

Як вже зазначалось судом, пунктом 81.1 статті 81 ПК України передбачено, що посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред'явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів: направлення на проведення такої перевірки, копії наказу про проведення перевірки, службового посвідчення осіб.

Враховуючи вищенаведене, умова пред'явлення вказаних документів була дотримана.

Також суд звертає увагу, що належними документами, що давали підстави для проведення планової перевірки, визначені пунктом 81.1 статті 81 ПК України є направлення на проведення такої перевірки, копії наказу про проведення перевірки та пред'явлення службового посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки, а тому недопуск посадових осіб заявника до проведення перевірки був необґрунтованим та за відсутності законних підстав для цього.

Контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право звертатися до суду щодо зупинення видаткових операцій платника податків на рахунках/електронних гаманцях такого платника податків у банках, інших фінансових установах, небанківських надавачах платіжних послуг, емітентах електронних грошей (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом грошових зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу), у тому числі при недопущенні посадових осіб контролюючих органів до обстеження територій та приміщень.

Отже, вказана норма надає право податковому органу звертатися до суду з вимогою щодо зупинення видаткових операцій платника податків у випадку недопущення посадових осіб контролюючих органів до обстеження територій та приміщень.

В силу підпункту 16.1.13 пункту 16.1 статті 16 Податкового кодексу України, платник податків зобов'язаний допустити посадових осіб контролюючого органу під час проведення ними перевірок до обстеження приміщень, територій (крім житла громадян), що використовуються для одержання доходів чи пов'язані з утриманням об'єктів оподаткування, а також для проведення перевірок з питань обчислення і сплати податків та зборів у випадках, встановлених цим Кодексом.

Згідно п.1 ч.1 статті 283 КАС України визначено вичерпний перелік звернень, з якими можуть звернутися податковий та митний орган при здійсненні ними визначених законом повноважень, зокрема, зі зверненням про зупинення видаткових операцій платника податків.

Отже, в ході судового розгляду справи судом встановлено факт недопущення посадових осіб контролюючого органу до проведення документальної планової виїзної перевірки.

Крім того, відповідно до правової позиції Верховного Суду, викладеної, зокрема, в постанові від 12.04.2023 у справі № 380/6993/22, від 23.02.2023 у справі № 640/17091/21, від 11.01.2024 у справі №520/19803/23, оскарження платником податків наказу контролюючого органу про проведення перевірки, дій контролюючого органу при її проведенні, чи рішення про застосування адміністративного арешту майна, не є спором про право у розумінні пункту 2 частини четвертої статті 283 КАС України і не перешкоджає розгляду заяви про підтвердження обґрунтованості адміністративного арешту майна платника податків. Перевірка причин відмови у допуску посадових осіб податкового органу до проведення податкової перевірки з боку платника податків, обґрунтованості рішення про застосування адміністративного арешту майна входять до предмета доказування у справах, передбачених пунктом 2 частини першої статті 283 КАС України

Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтується її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Згідно приписів частини 1 ст.72 КАС України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

За ч. 1 ст. 90 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

На підставі вищевикладеного суд доходить висновку про необхідність задоволення заяви ГУ ДПС у Львівській області про зупинення видаткових операцій Приватного підприємства “Оскарпарк» на рахунках/електронних гаманцях підприємства у банках, інших фінансових установах, небанківських надавачах платіжних послуг, емітентах електронних грошей (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу).

Підстави для розподілу судових витрат відповідно до ст.139 КАС України відсутні.

Згідно з п.7 ч.1 ст.371 КАС України негайно також виконуються рішення суду, прийняті в адміністративних справах, визначених пунктами 1, 5 частини першої статті 263, пунктами 1-4 частини першої статті 283, пунктами 1 і 2 частини першої статті 289 цього Кодексу.

Керуючись ст. ст. 72, 77, 90, 139, 242-246, 256, 283 КАС України, суд, -

ухвалив:

Заяву Головного управління ДПС у Львівській області задовольнити.

Зупинити видаткові операції на рахунках/електронних гаманцях Приватного підприємства “Оскарпарк» (код ЄДРПОУ 43618111) шляхом накладення арешту на цінні папери та/або кошти та інші цінності такого платника податків, що знаходяться в банку, іншій фінансовій установі, небанківському надавачу платіжних послуг, емітенті електронних грошей (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом грошових зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу).

Рішення суду підлягає негайному виконанню.

Рішення суду набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.

Відповідно до частини 8 статті 283 КАС України, апеляційні скарги на судові рішення у справах, визначених цією статтею, можуть бути подані сторонами протягом десяти днів з дня їх проголошення.

З огляду на положення статті 297 КАС України, апеляційна скарга подається безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

СуддяГулкевич Ірена Зіновіївна