Придніпровський районний суд м.Черкаси
Справа № 711/10061/25
Номер провадження 1-кп/711/597/25
25 грудня 2025 року м.Черкаси
Суддя Придніпровського районного суду м.Черкаси ОСОБА_1 , розглянувши кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 62025170040014348 від 14.08.2025 стосовно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.5 ст.407 КК України,
В провадженні Придніпровського районного суду м.Черкаси перебуває на розгляді кримінальне провадження, несене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 62025170040014348 від 14.08.2025 стосовно ОСОБА_2 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.407 КК України.
Судове засідання призначено на 20.01.2026 на 11.00 год.
До початку судового засідання стало відомо, що обвинувачений ОСОБА_2 та його захисник ОСОБА_3 перебувають у м.Суми, які значно віддалені від Придніпровського районного суду м.Черкаси, що перешкоджає вчасному прибуттю на розгляд справи.
Відповідно до п.4 ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Відповідно до ч.2 ст.336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує, крім випадків здійснення дистанційного судового провадження в умовах воєнного стану.
З метою забезпечення оперативності здійснення розгляду кримінального провадження стосовно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.5 ст.407 КК України, є підстави для постановлення ухвали про участь обвинуваченого ОСОБА_2 та його захисника адвоката ОСОБА_3 у судовому засіданні, яке призначене на 20.01.2026 на 11.00 год хв. дистанційно в режимі відеоконференції в приміщенні Ковпаківського районного суду м.Суми.
Забезпечення проведення судового засідання в режимі відеоконференції необхідно доручити відповідальній особі Ковпаківського районного суду м.Суми.
Керуючись ст. 366 КПК України, суддя,
Судове засідання призначене на 20.01.2026 на 11.00 год хв., щодо розгляду кримінального провадження стосовно ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.5 ст.407 КК України, провести в режимі відеоконференції з Ковпаківським районним судом м.Суми.
Участь обвинуваченого ОСОБА_2 та його захисника адвоката ОСОБА_3 у судовому засіданні, яке призначене на 20.01.2026 на 11.00 год хв., здійснювати в режимі відеоконференції між Придніпровським районним судом м.Черкаси та Ковпаківським районним судом м.Суми.
Виконання ухвали суду в частині забезпечення відеоконференції за участю обвинуваченого та його захисника, доручити відповідальній особі Ковпаківського районного суду м.Суми.
Уповноваженій особі Ковпаківського районного суду м.Суми здійснити дії передбачені ч.4, 5 ст.336 КПК України.
Копію ухвали невідкладно направити Ковпаківського районного суду м.Суми.
Ухвала оскарженню не підлягає
Суддя: ОСОБА_1