Провадження № 1-кс/537/815/2025
Справа № 537/7438/25
про скасування арешту
вступна та резолютивна частина
25.12.2025 місто Кременчук
Слідчий суддя Крюківського районного суду міста Кременчука ОСОБА_1 ,
за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
заявника ОСОБА_3 ,
представника заявника адвоката ОСОБА_4 ,
прокурора Кременчуцької окружної прокуратури ОСОБА_5 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання ОСОБА_3 про скасування арешту,
керуючись статтями 174, 371, 372 КПК України, слідчий суддя
1. Клопотання ОСОБА_3 про скасування арешту - задовольнити.
2. Арешт, накладений Ухвалою слідчого судді Крюківського районного суду міста Кременчука від 27.11.2025 на чемодан сріблястого кольору з написом «Rimont» з кодовим замком, сумку чорно-коричневого кольору з логотипом «Р» та біркою на внутрішній стороні з надписом «Pollini made in Itali» - скасувати.
3. Слідчим СВ відділення поліції № 1 Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області повернути власнику ОСОБА_3 , вилучені в ході обшуку 25.11.2025 за адресою: АДРЕСА_1 , чемодан сріблястого кольору з написом «Rimont» з кодовим замком, сумку чорно-коричневого кольору з логотипом «Р» та біркою на внутрішній стороні з надписом «Pollini made in Itali», які перебувають в камері зберігання речових доказів відділення поліції № 1 Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області за адресою: Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Івана Приходька, будинок 69-Б.
4. Копію ухвали надіслати слідчому, прокурору, власнику майна не пізніше наступного робочого дня після її постановлення.
Ухвала слідчого судді набирає законної сили з моменту її оголошення та оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_6
Повний текст ухвали буде складно та проголошено о 13:05 год. 29.12.2025.