Справа № 372/6031/24
Провадження 1-в-132/25
ухвала
Іменем України
24 грудня 2025 року Обухівський районний суд Київської області в складі головуючого судді ОСОБА_1 ,
при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,
за участю прокурора ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Обухівського районного суду Київської області подання начальника Обухівського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області про звільнення від покарання ОСОБА_4 ,
До суду надійшло дане подання про звільнення від покарання ОСОБА_4 , яке обґрунтовується тим, що останній вироком Обухівського районного суду Київської області від 18.12.2024 року був визнаний винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 345 КК України і йому було призначене покарання у виді позбавлення волі строком один рік, та звільнено від відбування покарання з випробуванням з встановленням іспитового строку один рік.
За час іспитового строку засуджений зарекомендував себе з позитивної сторони, за місцем проживання характеризувався позитивно, до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, обов'язки покладені на нього судом та заходи передбачені індивідуальним планом - виконав. Під час перебування на обліку у засудженого було виявлено криміногенну потребу «Контроль за поведінкою та мислення», за період іспитового строку дану криміногенну потребу усунено, а тому просить звільнити останнього від призначеного покарання.
Прокурор в судовому засідання підтримав вказане подання, та просив його задовольнити.
Представник органу пробації в судове засідання не з'явився, подав до суду заяву про розгляд подання за його відсутності, подання підтримав та просив задовольнити.
Засуджений також в судове засідання також не з'явилася, про розгляд справи повідомлялася належним чином.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що вказане подання підлягає задоволенню, так як згідно ч.1 ст.78 КК України встановлено, що після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється від призначеного йому покарання, що відповідає обставинам зазначеним у поданні.
Керуючись ч.1 ст.78 КК України, ст.ст. 537, 539 КПК України, суд,
Звільнити ОСОБА_4 , від покарання призначеного вироком Обухівського районного суду Київської області від 18.12.2024 року.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом семи діб з дня проголошення ухвали.
Суддя ОСОБА_1