1 УХВАЛАСправа № 335/10522/25 2/335/4331/2025
про призначення справи до судового розгляду
24 грудня 2025 року Вознесенівський районний суд міста Запоріжжя у складі:
головуючого судді Шалагінової А. В.,
за участі секретаря судового засідання Савченко О. І.,
позивача ОСОБА_1 ,
представника позивача адвоката Радостєвої М. В.,
представника відповідача-1 Кравченка О. М.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у залі суду № 5 за адресою: вул. Перемоги, 107Б, м. Запоріжжя, цивільну справу за позовом ОСОБА_1 в особі представника ОСОБА_2 до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, Державної казначейської служби України про відшкодування матеріальної і моральної шкоди,
21.10.2025 до суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 в особі представника адвоката Радостєвої М. В. до Головного управління Національної поліції в Запорізькій області (далі - ГУНП в Запорізькій області, відповідач-1), Державної казначейської служби України (далі - ДКСУ, відповідач-2) про відшкодування матеріальної і моральної шкоди.
Ухвалою від 27.10.2025 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі; розгляд справи вирішено проводити в порядку загального позовного провадження; розпочато підготовче провадження та призначено підготовче засідання на 25.11.2025 на 11:00 годину; встановлено строки для подання заяв по суті справи (а.с. 45).
10.11.2025 року через систему «Електронний суд» надійшов відзив представника відповідача-1 Кравченка О. М. на позовну заяву (а.с. 50-60).
17.11.2025 надійшов відзив представника відповідача-2 Бойко У. Р. на позовну заяву, який було надіслано до суду поштою 14.11.2025 (а.с. 62-71).
20.11.2025 надійшло клопотання позивача про долучення доказів.
25.11.2025 у підготовчому судовому засіданні оголошено перерву до 24.12.2025 за клопотанням представника позивача з метою уточнення позовних вимог.
25.11.2025 надійшла уточнена позовна заява ОСОБА_1 , яка протокольною ухвалою прийнята судом до розгляду у цій справі.
Позивач та його представник у підготовчому судовому засіданні підтримали позовні вимоги, просили призначити справу до судового розгляду по суті.
Представник відповідача-1 у підготовчому судовому засіданні позовні вимоги не визнав, не заперечував проти призначення справи до судового розгляду по суті.
Представник відповідача-2 у підготовчому судовому засіданні, що відбулось 25.11.2025, позовні вимоги не визнала. У підготовче судове засідання, призначене на 24.12.2025, не з'явилась, про дату, час та місце його проведення повідомлялась судом належним чином, причини неявки суду не повідомила. Заяву про відкладення підготовчого судового засідання не подавала. З урахуванням викладеного, суд вважав можливим закінчити проведення підготовчого судового засідання за її відсутності.
Під час підготовчого провадження судом з'ясовані питання, визначені ст. 197 ЦПК України.
Крім того, з метою підготовки справи до розгляду судом встановлено порядок з'ясування обставин по справі, порядок дослідження доказів під час розгляду справи по суті, та встановлено, що підстав для призначення колегіального розгляду справи немає.
Зважаючи на те, що судом були проведені всі необхідні підготовчі дії по справі, вирішені питання, передбачені ст. 197 ЦПК України, суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст. 197, 198, 200, 223, 260, 261 ЦПК України, суд
Закрити підготовче провадження у даній цивільній справі та призначити справу до судового розгляду по суті на 04 лютого 2026 року на 11:00 годину в залі судових засідань Вознесенівського районного суду міста Запоріжжя за адресою: вул. Перемоги, буд. 107Б, м. Запоріжжя.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її проголошення.
Суддя А. В. Шалагінова