Ухвала від 24.12.2025 по справі 337/6786/25

24.12.2025

ЄУН 337/6786/25

2/337/3564/2025

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

24 грудня 2025 року Суддя Хортицького районного суду м. Запоріжжя Мурашова Н.А., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Деал Фінанс Груп», місце знаходження: м. Ірпінь, вул. Садова, буд.31/33, офіс 40/3, до ОСОБА_1 , місце реєстрації: АДРЕСА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

22.12.2025 позивач ТОВ «Деал Фінанс Груп» через систему «Електронний суд» звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором в загальній сумі 11 297,44рн., посилаючись на порушення відповідачем своїх зобов'язань за вказаним кредитним договором.

Суддя вважає, що позовна заява подана з додержанням вимогст.175,177 ЦПК України.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження немає.

Вказаний позов підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства і підсудний Хортицькому районному суду м.Запоріжжя.

За таких обставин позовну заяву слід прийняти до судового розгляду і відкрити у справі спрощене позовне провадження.

Крім цього, на підставі ст.13,81,83,84 ЦПК України, виходячи зі змісту заявлених вимог, предмету доказуванню, сприяючи особам у здійсненні їх процесуальних прав та обов'язків, суд вважає необхідним витребувати у АТ «ПУМБ» інформацію чи відкривався банківський рахунок, за яким видана платіжна картка № НОМЕР_1 на ім'я ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ; виписку про рух грошових коштів за вказаним банківським рахунком, за період з 19.07.2025 до 22.07.2025, оскільки самостійно отримати відповідну інформацію, яка містить банківську таємницю, позивач не може.

Керуючись ст.13,19,81,83,84,175,177,184-187,274,277-279 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

1.Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Деал Фінанс Груп» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - прийняти до судового розгляду та відкрити у цивільній справі спрощене позовне провадження.

2.Призначити розгляд справи по суті у відкритому судовому засіданні на 20 січня 2026 року 14:00год. в приміщенні Хортицького районного суду м. Запоріжжя, каб.№6, з повідомленням (викликом) сторін.

3.Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов - п'ятнадцять днів з дня вручення копії цієї ухвали.

Роз'яснити відповідачу, що копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) позивачу одночасно з його надісланням (наданням) до суду. Відзив на позов повинен бути отриманий учасниками справи не пізніше першого судового засідання у справі.

4.Встановити позивачу строк для подання відповіді на відзив - п'ять днів з дня отримання копії відзиву.

Роз'яснити позивачу, що копія відповіді на відзив та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) відповідачу та іншим учасникам справи одночасно з його надісланням (наданням) до суду. Відповідь на відзив повинна бути отримана учасниками завчасно до початку розгляду справи по суті.

5. Встановити відповідачу строк для подання заперечень на відповідь на відзив - п'ять днів з дня отримання копії відповіді на відзив.

Роз'яснити відповідачу, що копія заперечень та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) позивачу та іншим учасникам справи одночасно з його надісланням (наданням) до суду. Заперечення повинні бути отримані учасниками справи завчасно до початку розгляду справи по суті.

6.Роз'яснити, що відповідач має право подати заяву із запереченнями проти розгляду справи в спрощеному позовному провадженні протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Якщо відповідач не подасть у встановлений судом строк такі заперечення, вона має право ініціювати перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження лише у випадку, якщо доведе, що пропустила строк із поважних причин.

7.Задовольнити клопотання позивача ТОВ «Деал Фінанс Груп» провитребування доказів.

Витребувати у АТ «Перший Український Міжнародний банк» (04070, м. Київ, вул. Андріївська, буд.4), інформацію:

- чи відкривався банківський рахунок, за яким видана платіжна картка № НОМЕР_1 на ім'я ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ;

- виписку про рух грошових коштів за вказаним банківським рахунком, за період з 19.07.2025 по 22.07.2025, з зазначенням часу зарахування коштів.

Роз'яснити, що вказані докази повинні бути надані безпосередньо до суду у строк до 19.01.2026.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання цієї ухвали.

У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази.

8. Інформацію щодо справи учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://court.gov.ua/fair/sud0825.

Копію цієї ухвали з витягом про процесуальні права та обов'язки надіслати учасникам справи.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Суддя Н.А.Мурашова

Попередній документ
132891628
Наступний документ
132891630
Інформація про рішення:
№ рішення: 132891629
№ справи: 337/6786/25
Дата рішення: 24.12.2025
Дата публікації: 26.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Хортицький районний суд м. Запоріжжя
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (24.12.2025)
Дата надходження: 22.12.2025
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
20.01.2026 14:00 Хортицький районний суд м.Запоріжжя