Справа № 756/11374/24 Головуючий в суді 1-ї інстанції - ОСОБА_1
Провадження №11-кп/824/5631/2025 Доповідач у суді 2-ї інстанції - ОСОБА_2
про відкриття апеляційного провадження
24 листопада 2025 року м. Київ
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду ОСОБА_2 , перевіривши апеляційну скаргу захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 на вирок Оболонського районного суду м. Києва від 15 серпня 2025 року, яким ОСОБА_3 визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України -
29 вересня 2025 року ухвалою Київського апеляційного суду апеляційну скаргу адвоката ОСОБА_4 на вирок Оболонського районного суду м. Києва від 15 серпня 2025 року - залишено без руху, у зв'язку з невідповідністю вимогам ст. 396 КПК України та надано строк на усунення недоліків.
20 листопада 2025 року надійшла уточнена апеляційна скарга адвоката ОСОБА_4 після усунення недоліків.
Перевіривши апеляційну скаргу, суддя вважає, що вона за формою і змістом відповідає вимогам ст. 396 КПК України, подана на судове рішення, яке підлягає оскарженню в апеляційному порядку, особою, яка має на це право, з дотриманням строку апеляційного оскарження, визначеного ст. 395 КПК України.
На підставі викладеного, керуючись ст. 396, 398, 401, 420 КПК України, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_4 на вирок Оболонського районного суду м. Києва від 15 серпня 2025 року, яким ОСОБА_3 визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України.
Направити учасникам судового провадження копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їх права та обов'язки.
Роз'яснити учасникам судового провадження, що ними можуть бути подані заперечення до 28 листопада 2025 року, до Київського апеляційного суду.
Суддя Київського
апеляційного суду ОСОБА_2