Справа № 368/1259/25
6/368/43/25
"23" грудня 2025 р. Кагарлицький районний суд Київської області в складі:
головуючого судді - Шевченко І.І.
за участю секретаря судових засідань - Кравець І.В.
та заявника ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в приміщенні Кагарлицького районного суду Київської області клопотання ОСОБА_1 про розстрочення виконання рішення суду, -
Складання судового рішення у формі ухвали вимагає значного часу, суд обмежується складання і оголошенням резолютивної частини.
Керуючись ст. 33 Закону України «Про виконавче провадження», ст. ст. 259-261,353-354,435 ЦПК України, суд, -
Клопотання ОСОБА_1 про розстрочення виконання рішення суду - задовольнити.
Розстрочити виконання рішення Кагарлицького районного суду Київської області від 06.11.2025 року, ухваленого по цивільній справі № 368/1259/25 за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Українські фінансові операції», представник позивача Дідух Євген Олександрович до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, згідно якого заборгованість загальною сумою 5670 (п'ять тисяч шістсот сімдесят) грн. 81 коп., яка складається з суми заборгованості за основним боргом (сумою кредиту) у розмірі 1799,85 грн., суми заборгованості за процентами нарахованими первісним кредитором - 3870,96 грн. строком на два місяці шляхом сплати щомісячних платежів у розмірі 2835 (дві тисячі вісімсот тридцять пять) грн.. 41 коп. не пізніше 30 (тридцятого) числа кожного місяця на рахунок Товариства з обмеженою відповідальністю «Українські фінансові операції».
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її складання до Київського апеляційного суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Повний текст ухвали буде складено протягом п'яти днів.
Суддя І.І. Шевченко