Справа № 536/2350/24 Номер провадження 22-ц/814/4199/25Головуючий у 1-й інстанції Алексашина Н.С. Доповідач ап. інст. Чумак О. В.
17 грудня 2025 року м. Полтава
Полтавський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді Чумак О.В.,
суддів: Обідіної О.І., Пилипчук Л.І.,
вирішуючи питання про призначення до розгляду цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1
на ухвалу Автозаводського районного суду м. Кременчука від 08 серпня 2025 року, постановлену суддею Алексашиною Н.С.
по справі за заявою ОСОБА_1 про перегляд за нововиявленими обставинами ухвали Автозаводського районного суду м. Кременчука від 15 квітня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства "Полтаваобленерго" про повернення переплачених коштів, стягнення пені та моральної шкоди,-
Ухвалою Полтавського апеляційного суду від 12 грудня 2025 року у даній справі відкрито апеляційне провадження.
Вимоги ст. 361 ЦПК України апеляційним судом виконані.
Підготовчі дії по справі проведені.
Предметом перегляду є ухвала суду першої інстанції щодо повернення заяви заявнику.
Відповідно до ч. 2 ст. 369 ЦПК України апеляційна скарга на вказану ухвалу розглядається в апеляційному порядку без виклику учасників справи. Підстави для застосування ч. 3 ст. 369 ЦПК України відсутні.
Згідно ч. 13 ст. 7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.
Враховуючи, вимоги ч. 1 ст. 8 ЦПК України, інформація щодо розгляду справи оприлюднюється на офіційному веб-порталі судової влади України.
За таких обставин справу необхідно призначити до розгляду в апеляційному суді в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи.
Враховуючи навантаження, розглянути справу у строк, визначений ч. 1 ст. 371 ЦПК України, неможливо. Отже, необхідно продовжити строк її розгляду в межах строку визначеного ч. 2 ст. 371 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 365, 366, 368 ч.1, ч. 3 ЦПК України, -
Закінчити підготовчі дії у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Автозаводського районного суду м. Кременчука від 08 серпня 2025 року.
Справу призначити до розгляду в приміщенні апеляційного суду без проведення судового засідання в порядку письмового провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами на 22 січня 2026 року, зал судового засідання № 3.
Інформацію про дату розгляду справи оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України.
Продовжити строк розгляду цієї справи в межах строку визначеного ч.2 ст. 371 ЦПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий: О.В. Чумак
Судді: О.І. Обідіна
Л.І. Пилипчук