Справа № 645/8155/25
Провадження № 2/645/3920/25
19 грудня 2025 року Немишлянський районний суд міста Харкова у складі: головуючого - судді Ульяніч І.В., при секретарі - Циганок В.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Харкові питання про виправлення описки у судовому рішенні,
В провадженні Немишлянського районного суду міста Харкова знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу .
Ухвалою Немишлянського районного суду міста Харкова від 21.11.2025 року відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження, справу призначено до розгляду на 18.12.2025 року на 15:00 год..
При цьому дата ухвалення судового рішення, зазначена як «21 жовтня 2025 року», що є опискою.
Відповідно до ст.269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
В судове засідання сторони не з'явились, їх неявка не перешкоджає розгляду справи.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає за необхідне виправити допущену описку з власної ініціативи.
Керуючись ст.ст.247, 260, 269 ЦПК України, суд -
Вважати у вступній частині ухвали Немишлянського районного суду міста Харкова у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - зазначення дати її ухвалення як «21 листопада 2025 року».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку безпосередньо до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної строки в п'ятнадцятиденний строк з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала не була вручена в день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом 15 днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає чинності після закінчення терміну на апеляційне оскарження, а у випадку її оскарження - після розгляду апеляційної скарги судом апеляційної інстанції.
Суддя - І.В.Ульяніч