Ухвала від 18.12.2025 по справі 445/1076/25

Справа № 445/1076/25

Провадження № 2/445/796/25

УХВАЛА

про витребування доказів

18 грудня 2025 року Золочівський районний суд Львівської області в складі:

головуючого судді Сивака В. М.,

секретаря судового засідання Захарчук Н.Я.

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду в місті Золочеві Львівської області клопотання про витребування доказів у справі за позовом ОСОБА_1 до Золочівської міської ради Львівської області про визнання права власності на спадкове майно,-

ВСТАНОВИВ:

в провадженні Золочівського районного суду Львівської області знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до Золочівської міської ради Львівської області про визнання права власності на спадкове майно.

Судом встановлено, що після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , приватним нотаріусом Золочівського районного нотаріального округу Львівської області Білінським І.І. 08.10.2018 заведена спадкова справа за номером у спадковому реєстрі: 63113201.

Суд, з власної ініціативи ставить на обговорення питання щодо витребування спадкової справи у приватного нотаріуса Золочівського районного нотаріального округу Львівської області Білінського І.І. після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

На підставі ч.2 ст. 247 ЦПК України, у зв'язку з неявкою в судове засідання усіх учасників судового процесу, фіксування судового засідання технічними звукозаписувальними засобами не здійснювалося.

Відповідно до ч. 1, 3 ст. 13 ЦПК України, суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.

Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Згідно із ч. 7 ст. 81 ЦПК України, суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у випадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов'язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом.

Враховуючи вищевикладене та зважаючи, що спірні правовідносини виникають з приводу спадкового майна, з метою всебічного, повного та об'єктивного розгляду справи, суд вважає, що необхідно витребувати у приватного нотаріуса Золочівського районного нотаріального округу Львівської області Білінського І.І. належним чином засвідчену копію спадкової справи після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

За змістом ст. 223 ЦПК України наявні підстави для відкладення судового засідання.

Керуючись ст. 13, 81, 84, 223, 240, 247, 258 - 261, 353, 354 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Витребувати у приватного нотаріуса Золочівського районного нотаріального округу Львівської області Білінського Ігоря Івановича належним чином засвідчену копію спадкової справи після смерті ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , що зареєстрована в спадковому реєстрі 08.10.2018 за номером 63113201.

Копію ухвали скерувати для виконання приватному нотаріусу Золочівського районного нотаріального округу Львівської області Білінському І.І. (80700, м. Золочів, вул. Кармелюка, 12 Львівської області), роз'яснивши при цьому, що докази, які вимагає суд, направляються до суду безпосередньо. Особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

Строк виконання ухвали до 02.02.2026.

За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В. М.Сивак

Попередній документ
132781814
Наступний документ
132781816
Інформація про рішення:
№ рішення: 132781815
№ справи: 445/1076/25
Дата рішення: 18.12.2025
Дата публікації: 23.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Золочівський районний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них:; визнання права власності на земельну ділянку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (24.03.2026)
Дата надходження: 02.05.2025
Предмет позову: Ковальчук М.П. до Золочівської міської ради про визнання права власності на земельну ділянку
Розклад засідань:
18.12.2025 09:30 Золочівський районний суд Львівської області
24.03.2026 10:00 Золочівський районний суд Львівської області