Справа № 396/2720/25
Провадження № 2/396/1588/25
19.12.2025 року м.Новоукраїнка
Суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області Русіна Алла Анатоліївна, розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 від імені якої діє адвокат Ковальчук Анна Сергіївна до Новоукраїнського відділу ДВС у Новоукраїнському районі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), третя особа Новоукраїнська державна нотаріальна контора Кіровоградської області про зняття арешту з майна,-
До Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області надійшла вищевказана позовна заява.
19.12.2025 на адресу суду надійшла заява позивача про повернення позовної заяви з додатками.
Зокрема, згідно п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України, заява повертається коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Отже, процесуальним законом позивачу надано право до відкриття провадження по справі подати заяву про відкликання позовної заяви.
Враховуючи викладене, приходжу до висновку, що заява підлягає поверненню заявнику із роз'ясненням останній, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 185, 258-260 ЦПК України, суддя-
Позовну заяву ОСОБА_1 від імені якої діє адвокат Ковальчук Анна Сергіївна до Новоукраїнського відділу ДВС у Новоукраїнському районі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), третя особа Новоукраїнська державна нотаріальна контора Кіровоградської області про зняття арешту з майна, вважати неподаною та повернути заявнику.
Роз'яснити, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена до Кропивницького апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її підписання суддею.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її підписання має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя: А. А. Русіна