Справа №760/34978/25
1-кс/760/14875/25
19 грудня 2025 року м. Київ
Слідчий суддя Солом'янського районного суду міста Києва ОСОБА_1 за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Солом'янського районного суду міста Києва клопотання старшого слідчого слідчого управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_3 , погоджено прокурором Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю та додані до клопотання матеріали кримінального провадження № 42022100000000625, внесеному до ЄРДР 14.12.202 за ознаками кримінального правопорушення, передбачених ч. 4 ст. 114-1 ч.5 ст. 191 КК України, -
Слідчим управлінням Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42022100000000625, зареєстрованому в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 14.12.2022 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 111-1 КК України.
З матеріалів кримінального провадження встановлено, що 24.02.2022, на виконання наказу військово-політичного керівництва РФ, військовослужбовці ЗС РФ, шляхом збройної агресії, із застосуванням зброї, незаконно вторглись на територію Україну через державні кордони України в Автономній республіці Крим, Київській, Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, інших областях, здійснили збройний напад на державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, військові частини, інші об'єкти, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, житлові масиви та інші цивільні об'єкти та здійснили окупацію частини території України, чим вчинили дії з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, що продовжується по теперішній час та призводить до загибелі значної кількості людей та інших тяжких наслідків.
З метою поліпшення енергопостачання народного господарства і населення, завершення ринкових перетворень в електроенергетиці та підвищення ефективності функціонування атомних електростанцій, 17.09.1996, в умовах впровадження енергоринку та більш чіткого розмежування господарських функцій, Кабінет Міністрів України постановив Державному комітетові по використанню ядерної енергії за погодженням з Міністерством економіки та Антимонопольним комітетом, до 01.12.1996, створити на базі майна атомних електростанцій та їх інфраструктур державне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з покладенням на неї функцій експлуатуючої організації, частину яких у перехідний період вона делегує атомним електростанціям.
Державне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є державним комерційним підприємством, що утворене відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.1996 за №1268 «Про створення Національної атомної енергогенеруючої компанії « ІНФОРМАЦІЯ_1 » - із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 543 (Офіційний вісник України, 2004 р., № 17, ст. 1178).
Відповідно до вимог пункту 12 частини першої статті 7 Закону України «Про страхування» від 07.03.1996 № 85/96-ВР (у редакції від 15.06.2022), страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту є одним із видів обов'язкового страхування.
Пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.1998 №830 «Про призначення експлуатуючої організації (оператора) ядерних установок», державне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_1 » призначене експлуатуючою організацією (оператором) ядерних установок щодо ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Вимогами частини першої статті 77 закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» від 08.02.1995 № 39/95-ВР (у редакції від 01.01.2022) передбачено, що оператор забезпечує страхування або інше фінансове забезпечення відшкодування за ядерну шкоду у розмірі та на умовах, що визначаються Кабінетом Міністрів України.
Водночас, відповідно до статті 3 Закону України «Про цивільну відповідальність за ядерну шкоду та її фінансове забезпечення» від 13.12.2001 № 2893-III (у редакції від 05.10.2016), (далі - Закон № 2893-ІІІ) відповідальність оператора за ядерну шкоду та підстави її виникнення визначаються відповідно до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та Віденської конвенції про цивільну відповідальність за ядерну шкоду.
Частиною першою статті 6 Закону № 2893-ІІІ визначено межі цивільної відповідальності за ядерну шкоду, зокрема відповідальність оператора за ядерну шкоду обмежується сумою, еквівалентною 150 мільйонам (для дослідницьких реакторів еквівалентною 5 мільйонам) Спеціальних прав запозичення у національній валюті за кожний ядерний інцидент.
Відповідно до частини другої статті 1 Закону № 2893-ІІІ Спеціальні права запозичення - це розрахункова одиниця, що визначається Міжнародним валютним фондом і використовується при здійсненні ним власних операцій та угод.
Згідно із абзацом першим частини першої статті 7 Закону № 2893-ІІІ, оператор зобов'язаний мати фінансове забезпечення для покриття його відповідальності за ядерну шкоду з моменту звернення за отриманням чи продовженням дії ліцензії на експлуатацію ядерної установки в межах суми, еквівалентної 150 мільйонам (для дослідницьких реакторів еквівалентної 5 мільйонам) Спеціальних прав запозичення за кожний ядерний інцидент.
Поряд із цим, абзацом другим частини першої статті 7 Закону № 2893-ІІІ визначено, що Порядок та умови фінансового забезпечення для покриття відповідальності оператора за ядерну шкоду встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Фінансове забезпечення цивільної відповідальності за ядерну шкоду, відповідно до частини другої статті 7 Закону № 2893-ІІІ, здійснюється оператором шляхом страхування цивільної відповідальності за ядерну шкоду, яка може бути заподіяна внаслідок ядерного інциденту.
Постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2003 № 1307 (далі - Постанова № 1307), затверджено Порядок обчислення тарифів при обов'язковому страхуванні цивільної відповідальності за ядерну шкоду.
Пунктом 1 Порядку обчислення тарифів при обов'язковому страхуванні цивільної відповідальності за ядерну шкоду, затвердженого Постановою № 1307 (далі - Порядок обчислення тарифів), визначено механізм обчислення тарифів при обов'язковому страхуванні цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерну шкоду.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 01.08.2022 між ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », в особі т.в.о. першого віце-президента-технічного директора підприємства ОСОБА_5 та ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » в особі голови Правління ОСОБА_6 підписано договір від 01.08.2022 №92-010-04-22-01585 обов'язкового страхування цивільної відповідальності ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за ядерну шкоду, відповідно до якого, розмір страхового платежу складає 105 642 512,71 грн.
У подальшому, 12.08.2022 ОСОБА_5 перебуваючи на посаді т.в.о. першого віце-президента-технічного директора ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » підписав додаткову угоду від 12.08.2022 №1, якою внесено зміни до Договору № 92-010-04-22-01585, яким безпідставно збільшено розмір страхового платежу.
Відповідно до умов укладеної додаткової угоди від 12.08.2022 № 1 до Договору № 92-010-04-22-01585 пункти 3.1, 4.1 та 4.2 Договору викладено в новій редакції: « …пункт 3.1. Загальна страхова сума за цим Договором еквівалентна 100 500 000,00 (сто мільйонів п'ятсот тисяч) Спеціальних прав запозичення (СПЗ) за кожний ядерний інцидент, а також сукупно за усіма страховими випадками, які сталися під час дії цього Договору», «пункт 4.1. Річний страховий тариф визначений у розмірі 2,70 відсотків від страхової суми, зазначеної у п. 3.1 цього Договору, якщо не буде досягнуто згоди про інше.», «пункт 4.2. Річний страховий платіж у сумі 2 713 500,00 (два мільйони сімсот тринадцять тисяч п'ятсот) СПЗ, що дорівнює 130 925 560,95 грн. по курсу НБУ на 05.08.2022»
Сплата страхових платежів проводиться у гривнях по курсу СПЗ до гривні, встановленому ІНФОРМАЦІЯ_5 на дату здійснення відповідного платежу…».
У той же час, відповідно до Порядку обчислення тарифів, загальна дійсна вартість закупівлі послуг з обов'язкового страхування цивільної відповідальності ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за ядерну шкоду (розмір страхового платежу) при страховій сумі 100 500 000 СПЗ складає 2 334 615 СПЗ або 112 644 473,37 грн., що на 378 885 СПЗ або 18 281 087,58 грн. менше ніж передбачено Додатковою угодою від 12.08.2022 №1 до Договором від 01.08.2022 № 92-010-04-22-01585.
У подальшому, працівниками ДП НАЕК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » підготовлено платіжні доручення та, 18.08.2022, 19.08.2022, 11.11.2022, 14.02.2023, здійснено перерахування грошових коштів з рахунків ДП НАЕК « ІНФОРМАЦІЯ_1 », відкритих в банківських установах на рахунок ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » № НОМЕР_1 , відкритому в ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », грошових коштів в сумі 130925560,95 грн., у т.ч. 18 281 087,58 грн. безпідставно завищеного розміру річного страхового платежу.
Далі, службові особи ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », перебуваючи в невстановленому місці, діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб, на виконання заздалегідь обумовленого ОСОБА_5 та іншими невстановленими особами плану, з метою заволодіння та обернення чужого майна, в особливо великих розмірах, на користь всіх учасників злочину, перераховані грошові кошти, з рахунків ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » № НОМЕР_1 , відкритому в ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », 106 транзакціями, перерахували для подальшого заволодіння грошовими коштами на рахунки: ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 », ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_8 ", ПАТ СК " ІНФОРМАЦІЯ_9 ", ПАТ ІНФОРМАЦІЯ_10 , ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_11 », ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_12 ", ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_13 ", АТ " ІНФОРМАЦІЯ_4 ", АТ " ІНФОРМАЦІЯ_14 " (приватне), ТДВ " ІНФОРМАЦІЯ_15 ", ПрАТ " ІНФОРМАЦІЯ_16 ", ПрАТ СК " ІНФОРМАЦІЯ_17 ", ПРАТ " ІНФОРМАЦІЯ_18 ", ТДВ СК " ІНФОРМАЦІЯ_19 ", ПРАТ " ІНФОРМАЦІЯ_20 ", СК ЕКСПО СТРАХУВАННЯ ТДВ, ТДВ " ІНФОРМАЦІЯ_21 ", ТДВ " ІНФОРМАЦІЯ_22 ".
Перерахувавши суми на рахунки страхових компаній, посадові особи останніх, у подальшому, в період часу з 2022 по 2023 роки, здійснили часткове перерахування грошових коштів, отриманих від ДП НАЕК « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на розрахункові рахунки суб'єктів господарської діяльності з ознаками фіктивності, які в подальшому їх обготівкували та розподілили між учасниками злочину, відповідно до розподілених ролей.
Заволодівши таким чином грошовими коштами ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ОСОБА_5 , спільно з іншими невстановленими службовими особами ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », Ядерного страхового пулу та іншими невстановленими особами, витратили на власний розсуд грошові кошти ДП НАЕК « ІНФОРМАЦІЯ_1 », чим спричинили шкоду державному підприємству в особливо великому розмірі.
Відповідно до висновку експерта Київського відділення Національного наукового центру « ІНФОРМАЦІЯ_23 » від 05.02.2025, виходячи з того, що формування ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » очікуваної вартості предмету закупівлі здійснено на порушення вимог пункту 3 Розділу III Методики, визначення очікуваної вартості предмета закупівель, що є додатком 2 до Наказу ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » від 05.01.2022 № 01-4-н, компанією завищено очікувану вартість закупівлі послуг Обов'язкового страхування цивільної відповідальності ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за ядерну шкоду, затвердженого Постановою № 1307 неправомірно розраховано річний страховий тариф та сформовано річний страховий платіж у завищеному розмірі, що призвело до включення до Договору від 01.08.2022 № 92-010-04-22-01585 (з змінами) річного страхового платежу в завищеному розмірі та документального підтвердження здійснення ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » зайвої оплати завищеного розміру річного страхового платежу на суму 379 094,51 СПЗ або 18 681 436,27 грн., висновок викладений в довідці Держаудитслужби від 10.05.2024 щодо розрахунку суми збитків, завданих ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » підтверджується арифметично в розмірі 18 681 436,27 грн.
Таким чином, ОСОБА_5 підозрюється у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
02.12.2025 о у порядку ст. 615 КПК України ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_24 слідчий СУ ГУ СБ України у м. Києві та Київській області затримав.
02.12.2025 ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_24 , уродженця м. Кривого Рогу, громадянина України, РНОКПП НОМЕР_2 , що зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , повідомлено про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
Таким чином, у органу досудового розслідування є достатні підстави вважати, що відомості, які містяться в документах, які перебувають у володінні об'єднання « ІНФОРМАЦІЯ_25 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) за період часу з 01.01.2022 по 11.12.2025.
Відомості, що містяться в речах та документах використовуватимуться як докази, на підставі яких можливо встановити наявність чи відсутність фактів та обставин, що підлягають доказуванню, встановлення причетних до кримінального правопорушення осіб, а також з метою надання документам належної правової оцінки, всебічного повного та неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком випадків зазначених у КПК України.
На підставі викладеного слідчий за погодженням з прокурором звернувся до суду із відповідним клопотання.
В судове засідання слідчий не з'явився, про дату та час засідання був повідомлений належним чином. До суду надав заяву про розгляд клопотання за його відсутності у зв'язку із неможливістю прибуття у судове засідання. У своїй заяві, з огляду на вимоги ч. 5 ст.163 КПК України, відповідно до якої слідчий суддя вправі постановити ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що мають місце обставини, передбачені ч.ч. 5,6 ст. 163 КПК, просив клопотання задовольнити, не вбачаючи на його відсутність, оскільки він повністю підтримує викладені у клопотанні доводи. Враховуючи, що слідчий, будучі повідомленим про дату та час розгляду клопотання, завчасно повідомив суд про свою неявку з поважних причин, зазначив, що підтримує клопотання та доводи, що викладені у клопотанні, слідчий суддя вважає можливим розглянути клопотання без участі сторони кримінального провадження, якою воно ініційовано та вважає за можливе здійснити розгляд клопотання без участі прокурора.
Слідчий суддя вважає за необхідне здійснити розгляд клопотання в порядку ч. 2 ст. 162 КПК України без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі і документи у зв'язку із наявною загрозою знищення таких документів.
На підставі викладеного, слідчий суддя зауважує, що дослідження обставин, визначених у ч.5, 6 ст.163 КПК України буде здійснено судом, за відсутності учасників та виключно, шляхом дослідження змісту клопотання та доданих до клопотання матеріалів.
У зв'язку із неприбуттям учасників судового розгляду аудіо-, відеофіксація судового засідання не здійснювалась, відповідно до вимог ч. 4 ст.107 КПК України.
Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали кримінального провадження, слідчий суддя дійшов наступного.
Так, судом встановлено, що відомості про кримінальне провадження внесені 14.12.202 до Єдиного реєстру досудових розслідування № 42022100000000625 за ч. 4 ст. 114-1 ч.5 ст. 191 КК України.
Згідно п. 5 ч. 2 ст. 131 КПК України заходами забезпечення кримінального провадження є тимчасовий доступ до речей і документів.
Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв'язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв'язку, без їх вилучення. Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать відомості, які можуть становити конфіденційну інформацію, в тому числі така, що містить комерційну таємницю, доступ до якої можливий на підставі ухвали слідчого судді.
Згідно ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Згідно ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачений частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
З огляду на викладене, сторона кримінального провадження довела, що інформація, до якої слідчий просить надати тимчасовий доступ, має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а також враховуючи, що отримання зазначеної інформації для кримінального провадження буде мати доказове значення і забезпечувати виконання завдань кримінального провадження щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування, слідчий суддя вважає за необхідне клопотання задовольнити.
Керуючись ст.ст. 110, 159-164, 166 КПК України, слідчий суддя -
Клопотання задовольнити.
Надати старшій слідчій в ОВС слідчого управління ГУ СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_3 , слідчому в ОВС ГУ СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_7 , старшому слідчому в ОВС слідчого управління ГУ СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_8 , слідчій в ОВС слідчого управління ГУ СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_9 , слідчому в ОВС слідчого управління ГУ СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_10 , тимчасовий доступ до оригіналів документів, з можливістю вилучення (здійснення виїмки) їх копій, які містять охоронювану законом таємницю, та перебувають у володінні об'єднання « ІНФОРМАЦІЯ_25 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), за період часу з 01.01.2022 по 11.12.2025, а саме:
- установчі документи, статут із усіма змінам та доповненнями, положення про органи управління, інформація щодо членів, об'єднання « ІНФОРМАЦІЯ_26 », їх квот, документів щодо прийняття та виходу до/з об'єднання « ІНФОРМАЦІЯ_26 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ); ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ); ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ); ПАТ СК « ІНФОРМАЦІЯ_9 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ); ПАТ СК « ІНФОРМАЦІЯ_10 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_11 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_13 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ); АТ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (приватне), (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ); ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_16 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 ); ПрАТ СК « ІНФОРМАЦІЯ_17 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 ); ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_18 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 ); ТДВ СК « ІНФОРМАЦІЯ_19 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_16 ); ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_20 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 ); СК « ІНФОРМАЦІЯ_27 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_18 ); ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_19 ); ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_20 ); документів щодо обрання/призначення та посадових обов'язків керівника об'єднання « ІНФОРМАЦІЯ_26 » - ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_28 (РНОКПП НОМЕР_21 );
- ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг у сфері страхування, усіх документів, що стали підставою для отримання такої ліцензій, а також документів щодо припинення дії ліцензій ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ); ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ); ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ); ПАТ СК « ІНФОРМАЦІЯ_9 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ); ПАТ СК « ІНФОРМАЦІЯ_10 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_11 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_13 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ); АТ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (приватне), (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ); ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_16 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 ); ПрАТ СК « ІНФОРМАЦІЯ_17 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 ); ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_18 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 ); ТДВ СК « ІНФОРМАЦІЯ_19 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_16 ); ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_20 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 ); СК « ІНФОРМАЦІЯ_27 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_18 ); ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_19 ); ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_20 ) за період часу з 01.01.2016 по 11.12.2025;
- документи що стосується ведення переддоговірної роботи (запити, відповіді, прайс-листи, протоколи, актуані висновки та ін..) щодо спілкування між ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та членів об'єднання « ІНФОРМАЦІЯ_25 » щодо укладання договору від 01.08.2022 № 92-010-04-22-01585 та додаткових угод від 12.08.2022 № 1, від 24.04.2023 № 2;
- договір від 01.08.2022 № 92-010-04-22-01585, додаткова угода від 12.08.2022 № 1, додаткова угоди від 24.04.2023 № 2;
- документи, що підтверджують здійснення взаєморозрахунків між виконавчим комітетом ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_17 » за вказаним договором від 01.08.2022 № 92-010-04-22-01585, додатковими угодами від 12.08.2022 № 1, від 24.04.2023 № 2;
- договори перестрахування між об'єднання « ІНФОРМАЦІЯ_26 » та іноземними ІНФОРМАЦІЯ_29 , ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » та ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_5 ); ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ); ПАТ СК « ІНФОРМАЦІЯ_9 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ); ПАТ СК « ІНФОРМАЦІЯ_10 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_8 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_11 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_12 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_9 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_13 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_10 ); АТ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (приватне), (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 ); ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 ); ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_16 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_13 ); ПрАТ СК « ІНФОРМАЦІЯ_17 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_14 ); ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_18 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_15 ); ТДВ СК « ІНФОРМАЦІЯ_19 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_16 ); ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_20 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_17 ); СК « ІНФОРМАЦІЯ_27 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_18 ); ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_21 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_19 ); ТДВ « ІНФОРМАЦІЯ_22 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_20 ) щодо договору від 01.08.2022 № 92-010-04-22-01585, додатковими угодами від 12.08.2022 № 1, від 24.04.2023 № 2.
Визначити строк дії ухвали тривалістю в 1 (один) місяць, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.
Роз'яснити, що відповідно до ч. 1 ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями Кримінального процесуального Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1