Справа № 461/6704/23
Провадження № 1-кс/461/7680/25
про продовження строку дії обов'язків, передбачених ч.5 ст.194 КПК України
18.12.2025 року, слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 , секретар ОСОБА_2 , розглянувши клопотання заступника керівника Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону ОСОБА_3 про продовження строку дії покладених на підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України -
Заступник керівника Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді з клопотанням у кримінальному провадженні №42023142410000061 від 17.08.2023 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, та за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 358, ч. 2 ст. 364, ч. 1, 2 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України, про продовження строку дії обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, покладених на підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визначених ухвалою слідчого судді Галицького районного суду м. Львова від 28.08.2025, в межах строку досудового розслідування.
В обґрунтування поданого клопотання покликається на те, що ризики, передбачені ст. 177 КПК України, які були дослідженні під час обрання слідчим суддею запобіжного заходу не змінились та продовжують існувати, підстав для зміни чи скасування запобіжного заходу, немає.
Дослідивши матеріали справи, клопотання, слідчий суддя дійшов до наступного висновку.
Слідчим суддею встановлено, що Слідчим управління ГУНП у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відомості якого внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань №42023142410000061 від 17.08.2023 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, та за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 358, ч. 2 ст. 364, ч. 1, 2 ст. 366, ч. 3 ст. 368 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_4 будучи головою позаштатної постійно-діючої військово-лікарської комісії при ІНФОРМАЦІЯ_2 (далі - ІНФОРМАЦІЯ_3 ), являючись службовою особою, діючи умисно, всупереч вимогам Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністерства оборони України №402 від 14.08.2008 (далі - Положення)достовірно знаючи, що діагноз «Вертебро-базилярна недостатність ст. субкомпенсації. Вторинна хронічна правобічна радикулопатія» є не обґрунтованим та не відповідає вимогам пункту «а» статті 23 графи ІІ Розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби (додаток 1 до Положення), в невстановлений досудовим розслідуванням час, однак не пізніше 05.07.2022, перебуваючи за місцем проведення медичного огляду військовозобов'язаних позаштатною постійно діючою військово-лікарською комісією при ІНФОРМАЦІЯ_4 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , вніс в офіційний документ, а саме в картку обстеження та медичного огляду №13338 від 05.07.2022 військовозобов'язаного ОСОБА_5 , недостовірні відомості щодо непридатності останнього до військової служби, які засвідчив відтиском печатки « ОСОБА_4 », чим підтвердив достовірність внесених даних до вказаного офіційного документу, внаслідок чого ОСОБА_5 визнано непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку ІНФОРМАЦІЯ_5 , що мало місце за наступних обставин.
Так, розпорядженням Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області від 29.12.2021 №237 (далі - Розпорядження) створено Дрогобицьку районну позаштатну постійно діючу військово-лікарську комісію ІНФОРМАЦІЯ_6 .
Вказаним розпорядженням ОСОБА_4 призначено головою Дрогобицької районної позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії ІНФОРМАЦІЯ_5 .
Згідно посадової інструкції №79 від 31.03.2022 лікаря-терапевта відділення військово-лікарської комісії (покладено обов'язки голови відділення військово-лікарської комісії) при ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_4 , затвердженої 31.03.2022 головним лікарем КНП «ДМП» ОСОБА_6 , метою діяльності голови ВЛК є організація роботи військово-лікарської комісії, укомплектування військово-лікарської комісії усіма необхідними спеціалістами та забезпечення проведення медичного огляду мобілізаційно-призовного контингенту на військову службу.
Голова ВЛК у своїй роботі керується чинним законодавством України про охорону здоров'я, Кодексом законів про працю та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність органів управління та закладів охорони здоров'я, наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 №402, вимогам Положення про військово-лікарську комісію, інших наказів Міністра оборони України щодо медичного огляду, та директивів у тій частині, що стосується огляду мобілізаційно-призовного контингенту та вказаною посадовою інструкцією.
Для виконання своїх функцій голова ВЛК зобов'язаний керуватися чинним законодавством України про охорону здоров'я, наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 №402 та іншими наказами Міністра оборони України щодо медичного огляду мобілізаційно-призовного контингенту, Кодексів законів про працю України та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність закладів охорони здоров'я; організовувати роботу військово-лікарської комісії при ІНФОРМАЦІЯ_2 та контролювати роботу ВЛК стосовно проведення медичного огляду мобілізаційно-призовного контингенту на військову службу; забезпечувати укомплектованість ВЛК всіма необхідними спеціалістами, а при необхідності ініціювати проведення їх заміни; забезпечувати своєчасне та повне проходження медичного огляду мобілізаційно-призовного контингенту; вивчати медичні документи мобілізаційно-призовного контингенту та приймати безпосередню участь у медичному огляді; перевіряти записи лікарів у медичних документах, висновки лікарів, та виносити остаточне рішення.
Разом з тим, позаштатна постійно діюча військово-лікарська комісія при ІНФОРМАЦІЯ_4 у своїй діяльності керується «Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», затвердженого наказом Міністерства оборони України №402 від 14.08.2008.
При цьому окремого положення про військово-лікарську комісію при ІНФОРМАЦІЯ_4 та посадові обов'язки їх членів не створювались, так як їх діяльність регулюється Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», яке затверджено наказом Міністерства оборони України № 402 від 14.08.2008.
Відповідно до п.1.1 глави 1 розділу І «Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України», затвердженого наказом Міністерства оборони України №402 від 14.08.2008 ( в редакції від 18.03.2021 № 70, далі - Положення) військово-лікарська експертиза визначає придатність за станом здоров'я до військової служби призовників, військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів, установлює причинний зв'язок захворювань, травм (поранень, контузій, каліцтв) та визначає необхідність і умови застосування медико-соціальної реабілітації та допомоги військовослужбовцям.
Відповідно до п.1.3 глави 1 розділу І Положення ( в редакції від 18.03.2021 № 70) основними завданнями військово-лікарської експертизи є: добір громадян України, придатних за станом здоров'я до військової служби, для укомплектування Збройних Сил України; аналіз результатів медичного огляду та розробка заходів щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом, придатним до військової служби за станом здоров'я; контроль за організацією і станом лікувально-оздоровчої роботи серед призовників, аналіз результатів і розроблення пропозицій із удосконалення цієї роботи; контроль за організацією, проведенням і результатами лікувально-діагностичної роботи у військових, цивільних лікувальних закладах та медичних підрозділах військових частин, що стосується військово-лікарської експертизи; надання методичної та практичної допомоги з питань військово-лікарської експертизи військово-лікарським комісіям, лікувальним закладам Міністерства оборони України; визначення причинного зв'язку захворювань, травм (поранень, контузій, каліцтва) у військовослужбовців, військовозобов'язаних, резервістів, які призвані на збори, у осіб, звільнених із військової служби, а також причинного зв'язку захворювань, поранень, які заподіяли військовослужбовцям смерть; розроблення спільно з головними медичними спеціалістами Міністерства охорони здоров'я України (далі - МОЗ України) і Міністерства оборони України вимог щодо стану здоров'я призовників, кандидатів на навчання у ВВНЗ, військовослужбовців, громадян, які приймаються на військову службу за контрактом, резервістів для найдоцільнішого використання їх на військовій службі; визначення ступеня придатності військовослужбовців до військової служби у зв'язку з їх звільненням; проведення наукової роботи з питань військово-лікарської експертизи; підготовка кадрів для військово-лікарських комісій.
Згідно п 2.1 глави 2 розділу I Положення ( в редакції від 18.03.2021 № 70) для проведення військово-лікарської експертизи створюються військово-лікарські комісії (далі - ВЛК), штатні та позаштатні (постійно і тимчасово діючі). Штатні та позаштатні (постійно і тимчасово діючі) ВЛК (лікарсько-льотні комісії (далі - ЛЛК)) приймають постанови. Постанови ВЛК (ЛЛК) оформлюються свідоцтвом про хворобу, довідкою військово-лікарської комісії, протоколом засідання військово-лікарської комісії з визначення причинного зв'язку захворювань, поранень, контузій, травм, каліцтв у колишнього військовослужбовця. Постанови штатних та позаштатних ВЛК обов'язкові до виконання.
Згідно п. 2.6.1. глави 2 розділу I Положення ( в редакції від 18.03.2021 №70) до позаштатних постійно діючих ВЛК (ЛЛК) серед інших належать ВЛК територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Відповідно до п. 2.6.2 глави 2 розділу І Положення (в редакції від 18.03.2021 № 70) позаштатні (постійно та тимчасово діючі) ВЛК (ЛЛК) призначаються у складі голови, заступника голови (може призначатись один з членів комісії), членів комісії (у гарнізонних, госпітальних ВЛК, ВЛК ТЦК та СП не менше ніж три лікарі, в інших ВЛК і ЛЛК - терапевта, хірурга, невропатолога, окуліста, стоматолога, оториноларинголога, психіатра) і секретаря з середньою медичною освітою.
П. 2.6.3 глави 2 розділу І Положення (в редакції від 18.03.2021 № 70) передбачає що до складу ВЛК (ЛЛК), що створюється у військовому комісаріаті, ТЦК, лікарі і секретар комісії залучаються з місцевих лікувально-профілактичних закладів рішенням голови районної державної адміністрації (виконавчого органу міської ради) за погодженням з головою відповідної штатної ВЛК регіону. До складу ВЛК (ЛЛК) можуть призначатися лікарі інших спеціальностей.
Згідно п.1.2 глави 1 розділу II Положення (в редакції від 18.03.2021 №70) постанови ВЛК приймаються на підставі Розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби, пояснень щодо застосування статей та таблиць додаткових вимог до стану здоров'я.
Відповідно до п. 3.1 глави 3 розділу II Положення медичний огляд військовозобов'язаних проводиться за рішенням керівників ТЦК та СП ВЛК ТЦК та СП на збірних пунктах районних (міських) ТЦК та СП або за місцем провадження медичної практики у закладах охорони здоров'я комунальної або державної форми власності лікарями, які включаються до складу ВЛК ТЦК та СП.
Відповідно до п. 20.3 глави 20 розділу II Положення при медичному огляді військовослужбовців та інших контингентів ВЛК приймаються постанови такого змісту: а) «Придатний»; б) «Непридатний»; в) «Потребує»; г)»Обмежено придатний до військової служби»; ґ) «Тимчасово непридатний».
Відповідно до п. 20.4 глави 20 розділу II Положення за статтями (пунктами статей) Розкладу хвороб, що передбачають індивідуальну оцінку непридатності до військової служби або обмежену придатність осіб, які пройшли медичний огляд за графами II, III, ВЛК приймає одну з таких постанов: «непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у воєнний час»; «обмежено придатний до військової служби».
Постанови ВЛК у відповідності до п. 20.1. глави 20 розділу ІІ Положення приймаються колегіально, більшістю голосів. У прийнятті постанови голова та члени ВЛК не залежні і у своїй роботі керуються цим Положенням. У разі незгоди голови або членів комісії з думкою інших членів їх окрема думка заноситься до протоколу засідання ВЛК. Члени ВЛК зобов'язані дотримуватися вимог Положення.
Голова або члени ВЛК відповідальні за прийняте рішення та видачу документів про встановлення причинного зв'язку захворювань, поранень (контузій, травм або каліцтв).
Додатком №7 до «Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України» затверджено бланк та форму Висновку лікаря, який заповнюється під час проходження медичного огляду.
Висновок лікаря є обов'язковим документом, на основі якого приймаються рішення щодо придатності до військової служби.
Таким чином, висновок лікаря (додаток №7 до Положення) є документом, що містить зафіксовану на будь-яких матеріальних носіях інформацію, яка підтверджує та посвідчує певні події та факти, які спричинили чи здатні спричинити наслідки правового характеру (звільнення від призову за мобілізацією), складається, видається чи посвідчується повноважними (компетентними) особами органів державної влади, місцевого самоврядування, яким законом надано право у зв'язку з їх професійною чи службовою діяльністю складати, видавати чи посвідчувати певні види документів, що складені з дотриманням визначених законом форм та містять передбачені законом реквізити, а відтак відповідно до примітки до ст. 358 КК України, є офіційним документом.
У відповідності до пп.«ґ» п.2 ч.1 ст.3 Закону України «Про запобігання корупції» голови та члени експертних команд з оцінювання повсякденного функціонування особи, а також голови, їх заступники, члени та секретарі позаштатних постійно діючих військово-лікарських і лікарсько-льотних комісій, прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
З огляду на займану посаду та обсяг виконуваних обов'язків за службою, ОСОБА_4 будучи головою позаштатної постійно-діючої військово-лікарської комісії при ІНФОРМАЦІЯ_4 виконував функції представника органу влади, а також виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, таким чином згідно Примітки до ст. 364 КК України, на час вчинення кримінального правопорушення, є службовою особою.
Так, 05.07.2022 військовозобов'язаний ОСОБА_5 пройшов медичний огляд військово-лікарської комісії при ІНФОРМАЦІЯ_4 , за результатами якого останньому в карті обстеження та медичного огляду №13338 встановлений діагноз: «Вертебро-базилярна недостатність ст. субкомпенсації. Вторинна хронічна правобічна радикулопатія» та винесено постанову згідно якої, на підставі пункту «а» статті 23 графи ІІ Розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби (додаток 1 до Положення) ОСОБА_5 визнаний непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку.
Разом з тим, відповідно до вимог пункту «а» статті 23 Пояснення щодо застосування статей Розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби (додаток 2 до Положення) в зазначеному в карті медичного огляду військовозобов'язаного ОСОБА_5 від 05.07.2022 діагнозі відсутні патологічні стани, які обґрунтовано підпадають під дію пункту «а» статті 23, оскільки відсутні дані за радикулопатії з частинами (більше двох разів на рік) рецидивами і тривалим перебігом, що супроводжується тяжким та стійким больовим синдромом з вираженими руховими та вегетативно-трофічними порушеннями, які вимагають довготривалого лікування.
Таким чином, ОСОБА_4 будучи головою позаштатної постійно-діючої військово-лікарської комісії при ІНФОРМАЦІЯ_4 , являючись службовою особою, діючи умисно, всупереч вимогам Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністерства оборони України №402 від 14.08.2008 (далі - Положення) достовірно знаючи, що діагноз «Вертебро-базилярна недостатність ст. субкомпенсації. Вторинна хронічна правобічна радикулопатія» є не обґрунтованим та не відповідає вимогам пункту «а» статті 23 графи ІІ Розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби (додаток 1 до Положення), в невстановлений досудовим розслідуванням час, однак не пізніше 05.07.2022, перебуваючи за місцем проведення медичного огляду військовозобов'язаних позаштатною постійно діючою військово-лікарською комісією при ІНФОРМАЦІЯ_4 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , вніс в офіційний документ, а саме в картку обстеження та медичного огляду №13338 від 05.07.2022 військовозобов'язаного ОСОБА_5 , недостовірні відомості щодо непридатності останнього до військової служби, які засвідчив відтиском печатки « ОСОБА_4 », чим підтвердив достовірність внесених даних до вказаного офіційного документу, внаслідок чого ОСОБА_5 визнано непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку ІНФОРМАЦІЯ_5 .
21.08.2025 ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України.
28.08.2025 підозрюваному ОСОБА_4 обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання та покладено обов'язки, передбачені ст. 194 КПК України.
17.10.2025 слідчим суддею Галицького районного суду міста Львова продовжено строк досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні до 4 (чотирьох) місяців, тобто до 21.12.2025.
23.10.2025 слідчим суддею Галицького районного суду міста Львова продовжено строк покладених на підозрюваного ОСОБА_4 обов'язків, передбачених ст. 194 КПК України у вказаному кримінальному провадженні в межах строку досудового розслідування, тобто до 21.12.2025.
Обґрунтованість підозри ОСОБА_4 у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення підтверджується зібраними в ході досудового розслідування доказами, а саме: результатами перевірки, проведеної Центральною військово-лікарською комісії Збройних Сил України (надалі - ЦВЛК ЗСУ), протоколами ЦВЛК ЗСУ, показаннями членів ЦВЛК ЗСУ, членів ВЛК при ІНФОРМАЦІЯ_7 і членів ВЛК при ІНФОРМАЦІЯ_4 , а також іншими доказами в їх сукупності.
Згідно з п.175 рішення Європейського суду з прав людини від 21.04.2011 у справі «Нечипорук і Йонкало проти України», термін «обґрунтована підозра» означає, що існують факти або інформація, які можуть переконати об'єктивного спостерігача в тому, що особа, про яку йдеться, могла вчинити правопорушення (рішення у справі «Фокс, Кемпбелл і Гартлі проти Сполученого Королівства» від 30 серпня 1990 року, п.32, Series A, N 182).
Отримані на даному етапі досудового розслідування відомості задокументовані у відповідний процесуальний спосіб передбачений КПК України і вказують на причетність підозрюваного до вчинення зазначеного злочину, при цьому таке цілком узгоджується і з практикою Європейського суду з прав людини, який неодноразово зазначав, що наявність «обґрунтованої підозри» у вчинені правопорушення передбачає, що існують факти або інформація, які можуть переконати об'єктивного спостерігача в тому, що зазначена особа могла вчинити правопорушення (рішення Європейського суду з прав людини у справі «Влох проти Польщі»).
Так, необхідність забезпечення виконання підозрюваним ОСОБА_4 покладених на нього процесуальних обов'язків, пов'язана з наявністю ризиків, передбачених п.п. 1-5 ч. 1 ст. 177 КПК України, які не зменшились та продовжують існувати, та були встановлені ухвалою слідчого судді Галицького районного суду м. Львова від 28.08.2025, а саме:
підозрюваний ОСОБА_4 може переховуватись від органу досудового розслідування та/або суду, оскільки санкція статті за вчинення правопорушення, у вчиненні якого він підозрюється, передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років;
підозрюваний ОСОБА_4 , може незаконно впливати на свідків та інших учасників у даному кримінальному провадженні, оскільки на даний час в рамках кримінального провадження не допитано усіх свідків, зокрема працівників ВЛК при ІНФОРМАЦІЯ_4 , показання яких будуть мати важливе значення для встановлення усіх обставин вчинення кримінального правопорушення. Відповідно, ОСОБА_4 може намагатись вплинути на таких осіб з метою надання показань, які б виправдовували його у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення, а також узгоджувати з ними свої показання та створювати штучні докази непричетності до вчинення злочинів;
підозрюваний ОСОБА_4 може перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином та вчинити інші кримінальні правопорушення, оскільки для закінчення досудового розслідування та прийняття остаточного рішення у даному кримінальному провадженні необхідно провести низку слідчих (розшукових) та процесуальних дій, у зв'язку із чим, ОСОБА_4 може перешкоджати їх проведенню, зокрема, може негативно впливати на хід досудового розслідування, узгоджувати свої показання з показанням свідків та осіб, які ще не допитані в ході досудового розслідування, давати цим особам поради з врахуванням відомих йому обставин справи, схиляти їх до дачі завідомо неправдивих показань в ході досудового розслідування з метою створення собі штучного алібі щодо його непричетності до вчинення інкримінованого йому кримінального правопорушення, тим самим перешкоджати кримінальному провадженню.
Стороною обвинувачення дотримано вимогу розумної підозри, оскільки наявні на даний час докази у кримінальному провадженні свідчать про об'єктивний зв'язок підозрюваного ОСОБА_4 із вчиненням кримінального правопорушення, тобто виправдовують необхідність подальшого розслідування у цьому кримінальному провадженні з метою дотримання імперативних завдань кримінального провадження, визначених ст. 2 КПК України.
18.12.2025 слідчим суддею Галицького районного суду міста Львова продовжено строк досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні до 5 (п'яти) місяців, тобто до 21.01.2026.
Статтею 177 КПК України передбачено, що метою застосування запобіжного заходу є забезпечення виконання підозрюваним, обвинуваченим покладених на нього процесуальних обов'язків, а також запобігання спробам: 1) переховуватися від органів досудового розслідування та/або суду; 2) знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення; 3) незаконно впливати на потерпілого, свідка, іншого підозрюваного, обвинуваченого, експерта, спеціаліста у цьому ж кримінальному провадженні; 4) перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином; 5) вчинити інше кримінальне правопорушення чи продовжити кримінальне правопорушення, у якому підозрюється, обвинувачується.
Разом з цим, відповідно до практики Європейського суду з прав людини серйозність звинувачення може дати підставу судовим органам обрати чи продовжити особі той чи інший запобіжний захід, чи як в даному випадку, продовжити покладені на особу обов'язки.
Водночас, факт існування покладених на підозрюваного обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, при діючому запобіжному заході є вагомими чинниками для спонукання підозрюваного дотримуватися належної процесуальної поведінки під час досудового розслідування та розгляду кримінального провадження по суті, а перспектива втрати застави буде стимулюючим засобом для відбиття підозрюваному бажання будь-яким чином перешкоджати встановленню істини у кримінальному провадженні.
Таким чином, з урахуванням викладених ризиків та особи підозрюваного, обставин вчинення та суспільної небезпеки кримінального правопорушення, у скоєнні якого підозрюється ОСОБА_4 , зважаючи на те, що заявлені ризики не зменшились та продовжують існувати; з метою забезпечення виконання підозрюваним своїх обов'язків, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання підлягає задоволенню та підозрюваному слід продовжити строк дії обов'язків, передбачених ч.5 ст.194 КПК України.
Керуючись ст.ст. 176-178, 183, 193, 194, 196, 199 КПК України, слідчий суддя, -
клопотання задовольнити.
Продовжити строк дії покладених на підозрюваного ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обов'язків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, (визначених ухвалою слідчого судді Галицького районного суду м. Львова від 28.08.2025 у кримінальному провадженні №42023142410000061 від 17.08.2023), в межах строку досудового розслідування, тобто до 21.01.2026 включно, а саме:
прибувати до слідчого, в провадженні якого перебуватиме кримінальне провадження, прокурора та суду із встановленою періодичністю;
не відлучатись з Львівської області без дозволу слідчого, прокурора чи суду в провадженні якого перебуватиме кримінальне провадження;
повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання чи місця роботи;
утримуватись від спілкування із свідками, експертами у кримінальному провадженні.
Контроль за виконанням даної ухвали покласти на прокурора Львівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону ОСОБА_3 ..
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Львівського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення, а особою, яка перебуває під вартою протягом п'яти днів з моменту вручення їй копії судового рішення.
Слідчий суддя ОСОБА_1