Ухвала від 17.12.2025 по справі 520/29027/23

УХВАЛА

17 грудня 2025 року

м. Київ

справа №520/29027/23

адміністративне провадження №К/990/13816/24

Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Мельник-Томенко Ж. М., провівши підготовчі дії до касаційного розгляду справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРОФХІМ» до Державної служби України з безпеки на транспорті в особі Відділу державного нагляду (контролю) у Донецькій, Луганській та Харківській областях Державної служби України з безпеки на транспорті про визнання протиправною та скасування постанови, провадження в якій відкрито за касаційною скаргою Державної служби України з безпеки на транспорті на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 05.12.2023 та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 14.02.2024,

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 24.04.2024 відкрито касаційне провадження за скаргою Державної служби України з безпеки на транспорті на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 05.12.2023 та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 14.02.2024.

За приписами пунктів 2, 3, 5 частини першої статті 340 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суддя-доповідач в порядку підготовки справи до касаційного розгляду вирішує письмово заявлені клопотання учасників справи, вирішує питання про можливість попереднього розгляду справи або письмового провадження за наявними у справі матеріалами у суді касаційної інстанції, вирішує інші питання, необхідні для касаційного розгляду справи.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 345 КАС України суд касаційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами у разі відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю.

Ураховуючи відсутність клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю справа може бути розглянута в порядку письмового провадження за наявними у ній матеріалами.

В порядку, встановленому статтею 340 КАС України, проведені необхідні підготовчі дії з підготовки справи до касаційного розгляду, у тому числі вирішено питання про можливість її розгляду в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Керуючись статтями 241, 248, 340, 345 КАС України, Суд

УХВАЛИВ:

Підготовчі дії по справі закінчити.

Вказану справу призначити до касаційного розгляду в порядку письмового провадження з 18.12.2025, який відбудеться у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду за адресою: м. Київ, вул. Князів Острозьких, 8, корпус 5.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

...........................

Ж.М. Мельник-Томенко,

Суддя Верховного Суду

Попередній документ
132709270
Наступний документ
132709272
Інформація про рішення:
№ рішення: 132709271
№ справи: 520/29027/23
Дата рішення: 17.12.2025
Дата публікації: 19.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; транспорту та перевезення пасажирів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (09.04.2026)
Дата надходження: 10.04.2024
Предмет позову: про визнання протиправною та скасування постанови
Розклад засідань:
14.11.2023 10:30 Харківський окружний адміністративний суд
05.12.2023 11:00 Харківський окружний адміністративний суд
19.12.2023 12:00 Харківський окружний адміністративний суд
14.02.2024 11:00 Другий апеляційний адміністративний суд
14.02.2024 11:15 Другий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
МЕЛЬНИК-ТОМЕНКО Ж М
СПАСКІН О А
суддя-доповідач:
ГРИГОРОВ Д В
ГРИГОРОВ Д В
МЕЛЬНИК-ТОМЕНКО Ж М
СПАСКІН О А
відповідач (боржник):
Державна служба України з безпеки на транспорті
заявник апеляційної інстанції:
Державна служба України з безпеки на транспорті в особі Відділу державного нагляду (контролю) у Донецькій, Луганській та Харківській областях Державної служби України з безпеки на транспорті
заявник касаційної інстанції:
Державна служба України з безпеки на транспорті
заявник про винесення додаткового судового рішення:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Профхім"
луганській та харківській областях державної служби україни з бе:
Державна служба України з безпеки на транспорті
Адвокат Феленко Сергій Олександрович
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Профхім"
представник відповідача:
Амельченко Сергій Олександрович
суддя-учасник колегії:
ЖУК А В
ЗАГОРОДНЮК А Г
ЛЮБЧИЧ Л В
МАРТИНЮК Н М
ПРИСЯЖНЮК О В