Провадження № 2/641/3858/2025 Справа № 641/8005/25
17 грудня 2025 року м. Харків
Слобідський районний суд м. Харкова у складі:
головуючого судді Ященко С.О.,
за участю секретаря судового засідання Чабанової А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові за правилами спрощеного позовного провадження цивільну справу № 641/8005/25
позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Коллект центр"
відповідач: ОСОБА_1
про стягнення заборгованості,
Враховуючи складність виготовлення повного тексту рішення, на що може бути витрачено значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини, а повний текст скласти у строк, визначений ч. 6 ст. 259 ЦПК України.
Керуючись ч. 6 ст. 259 ЦПК України,
Позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Коллект центр" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Коллект центр" заборгованість за кредитними договорами № 4334229 від 18.06.2021 року, № 75821865 від 02.07.2021 року, № 100986916 від 02.11.2021 року в розмірі 36163,12 грн., витрати на правову допомогу в розмірі 3000 грн. та витрати по сплаті судового збору у розмірі 1686,47 грн., а всього 40849 (сорок тисяч вісімсот сорок дев'ять) грн. 59 коп.
Розстрочити виконання рішення Слобідського районного суду м. Харкова від 17.12.2025 року по справі № 641/8005/25 про стягнення з ОСОБА_1 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Коллект центр" заборгованості у розмірі 40849 грн. 59 коп. на дванадцять місяців до 17.12.2026 року, здійснювати погашення суми заборгованості рівними платежами по 3404 грн. 13 коп. щомісяця.
В решті позову відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Харківського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено скорочене (вступну та резолютивну частини) судове рішення або якщо розгляд справи (вирішення питання) здійснювався без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
З інформацією щодо тексту судового рішення учасники справи можуть ознайомитися за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua.
Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю "Коллект центр" (адреса місцезнаходження: вул. Мечнікова, 3, оф. 306, м. Харків, код 44276926)
Відповідач: ОСОБА_1 (адреса місця проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ).
Суддя С. О. Ященко