СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
ун. № 759/5055/24
пр. № 2/759/348/25
17 грудня 2025 рокуСвятошинський районний суд м. Києва в складі:
головуючого-судді: Шум Л.М.
за участю секретаря: Дубини Т.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Публічного акціонерного товариства Акціонерний Банк "Укргазбанк" про поділ майна подружжя,
Для виготовлення повного тексту рішення необхідний певний час, тому на підставі ст.ст. 259, 268 ЦПК України, суд
Оголосити вступну та резолютивну частини рішення в такій редакції:
«Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Публічного акціонерного товариства Акціонерний Банк "Укргазбанк" про поділ майна подружжя - задовольнити частково.
Визнати майно, а саме квартиру, загальною площею 57,43 кв.м., житлова площа 39,8 кв.м., що розташована в АДРЕСА_1 , реєстраційний номер об"єкта нерухомого майна: 56179680000, номер відомостей про речове право: 46235702, вартістю 1814718,00 гривень спільно набутим майном подружжя ОСОБА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 та ОСОБА_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 .
В іншій частині позову відмовити.
Стягути із ОСОБА_2 , РНОКПП: НОМЕР_2 на користь ОСОБА_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 судовий збір у розмірі 4 536, 79 грн. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, або якщо судове рішення було ухвалено поза межами судового засідання чи без повідомлення (виклику) учасників справи, копія судового рішення надсилається протягом двох днів з дня його складення у повному обсязі в електронній формі у порядку, визначеному законом, - у випадку наявності у особи офіційної електронної адреси, або рекомендованим листом з повідомленням про вручення - якщо така адреса відсутня
Рішення може бути оскаржено до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів».
З повним текстом рішення сторони можуть ознайомитись 24.12.2025р.
Суддя: Л.М. Шум