"17" грудня 2025 р. Справа № 363/4881/25
17.12.2025 року Вишгородський районний суд Київської області у складі:
головуючого судді Котлярової І.Ю.,
за участі секретаря Дрозд В.С.,
заявника ОСОБА_1 ,
представника АТ КБ «ПРИВАТБАНК» Саліженко Ю.Б.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Вишгород заяву ОСОБА_1 про розстрочення виконання рішення Вишгородського районного суду Київської області від 28.10.2025 року по цивільній справі за позовом АТ КБ «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту ухвали суду, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне, відповідно до ч. 6 ст. 259 ЦПК України, проголосити скорочену (вступну та резолютивну частини) ухвалу.
На підставі викладеного, керуючись статтями 258, 261, 353, 435 ЦПК України, суд, -
Заяву ОСОБА_1 про розстрочення виконання рішення Вишгородського районного суду Київської області від 28.10.2025 року по цивільній справі за позовом АТ КБ «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити.
Розстрочити ОСОБА_1 виконання рішення Вишгородського районного суду Київської області від 28 жовтня 2025 року в частині стягнення заборгованості за кредитним договором № б/н від 23 грудня 2022 року у розмірі 91 535 (дев'яносто одну тисячу п'ятсот тридцять п'ять) гривень 99 копійок терміном на 6 (шість) місяців шляхом сплати щомісячного платежу у розмірі 15 256 (п'ятнадцять тисяч двісті п'ятдесят шість) гривень 00 копійок, починаючи з дня постановлення ухвали.
Повний текст ухвали буде складений протягом п'яти днів.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду шляхом подачі в 15-ти денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.
Суддя І.Ю. Котлярова