Справа № 146/910/25
"16" грудня 2025 р. Томашпільський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого судді Скаковської І.В.,
за участю секретаря судового засідання Колісник А.М.
представниківвідповідача Николайчука В.С.,
Барашенка В.В.,
Савченка В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Томашпіль цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «Томашпільський райагроліс» Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» та Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці про встановлення факту, що має юридичне значення та складання акту нещасного випадку на виробництві та отримання ОСОБА_1 тяжкої виробничої травми 31 січня 2020 року, що призвело до розладу здоров'я,-
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту ухвали суду, пов'язаного з потребою у обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити її вступну та резолютивну частину.
На підставі наведеного, керуючись ст. 265, ст. 268 ЦПК України, суд,
Позов ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «Томашпільський райагроліс» Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» та Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці про встановлення факту, що має юридичне значення та складання акту нещасного випадку на виробництві та отримання ОСОБА_1 тяжкої виробничої травми 31 січня 2020 року, що призвело до розладу здоров'я- залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'ятнадцяти днів до Вінницького апеляційного суду.
Суддя: І.В. Скаковська