Ухвала від 16.12.2025 по справі 442/5571/24

Справа № 442/5571/24

Провадження № 2-о/442/64/2025

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про поновлення провадження у справі

"16" грудня 2025 р. Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області у складі:

головуючої - судді Гарасимків Л.І.

при секретарі - Петрів В.М.

за участю присяжних : Скірко О.В., Летвинко М.Я.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи : Орган опіки і піклування виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, особи, стосовно якої встановлюється опіка: ОСОБА_2 про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки,-

ВСТАНОВИВ:

Заявник ОСОБА_1 звернувся до Дрогобицького міськрайонного суду із заявою, за участю заінтересованої особи : Орган опіки і піклування виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, особи, стосовно якої встановлюється опіка: ОСОБА_2 про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки.

24.07.2024р. ухвалою судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Гарасимків Л.І. провадження у цивільній справі було зупинено у зв'язку із призначенням судово-психіатричної експертизи.

11.09.2025р. від ОСОБА_3 поступила заява про залишення справи без розгляду.

12.12.2025р. з Державної установи «Інститут судової психіатрії Міністерства охорони здоров'я України» поступив супровідний лист, в якому повідомляють, що особа ОСОБА_2 не з'явився для експертного огляду, та оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній цивільній справі відпали, суд вважає за необхідне провадження у справі поновити.

Відповідно до ч.2 ст. 261 ЦПК України ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).

Керуючись ч.1 ст.254 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

Поновити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , за участю заінтересованої особи: Орган опіки і піклування виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, особи, стосовно якої встановлюється опіка: ОСОБА_2 про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки та встановлення опіки та призначити судове засідання на 22.12.2025 на 11:45 год.

у судове засідання викликати сторони.

Відповідно до ст.261 ЦПК України, ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Гарасимків Л.І.

Присяжних Скірко О.В.

Летвинко М.Я.

Попередній документ
132600187
Наступний документ
132600189
Інформація про рішення:
№ рішення: 132600188
№ справи: 442/5571/24
Дата рішення: 16.12.2025
Дата публікації: 17.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них:; про визнання фізичної особи недієздатною
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (26.12.2025)
Результат розгляду: залишено без розгляду
Дата надходження: 08.07.2024
Предмет позову: про визнання особи недієздатною
Розклад засідань:
24.07.2024 11:00 Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
22.12.2025 11:45 Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
26.12.2025 09:05 Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГАРАСИМКІВ ЛІЛІЯ ІВАНІВНА
суддя-доповідач:
ГАРАСИМКІВ ЛІЛІЯ ІВАНІВНА
заінтересована особа:
Орган опіки та піклування виконавчого комітету Дрогобицької міської ради
заявник:
Ощипок рославович Ярославович
Ощипок Ярослав Ярославович
особа, щодо якої вирішується питання про скасування рішення про :
Дрозд Микола Володимирович