Ухвала від 15.12.2025 по справі 601/3809/25

Справа № 601/3809/25

Провадження № 2-о/601/129/2025

УХВАЛА

про відкриття провадження

15 грудня 2025 року м. Кременець

Суддя Кременецького районного суду Тернопільської області Мочальська В.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 , де заінтересовані особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Міністерство оборони України про встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу, -

УСТАНОВИВ:

Заявник ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу.

Вказана заява подана й оформлена з дотриманням вимог ЦПК України, підстав для відмови у відкритті провадження по справі немає.

Відповідно до ч. 4 ст. 294 ЦПК України справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.

Керуючись ст. 4, 5, ч. 4 ст. 294 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження за заявою ОСОБА_1 , де заінтересовані особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , Міністерство оборони України про встановлення факту проживання однією сім'єю чоловіка та жінки без реєстрації шлюбу.

Призначити судовий розгляд справи на 14.01.2026 на 11 годину в приміщенні Кременецького районного суду Тернопільської області за адресою: вул. Чорновола, 7, м. Кременець Тернопільської області.

Визначити заінтересованим особам п'ятнадцятиденний строк з дня вручення цієї ухвали для подання письмових пояснень на заяву. У зазначений строк заінтересовані особи мають право надіслати суду пояснення, які повинні відповідати вимогам статті 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти заяви.

Відповідно до вимог частини четвертої статті 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) письмових пояснень до суду, копія пояснень та доданих до них документів заінтересовані особи зобов'язані надіслати іншим учасникам справи.

Про дату проведення судового засідання повідомити заявника, заінтересовані особи та викликати їх у судове засідання.

Повідомити учасників справи про наявність у суді технічної можливості брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до частини першої статті 212 ЦПК України.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1909/.

Копію ухвали суду про відкриття провадження по справі в порядку окремого провадження надіслати заявнику, а заінтересованим особам - копію даної ухвали, а також копію заяви з доданими до неї документами.

Ухвала може бути оскаржена в частині недотримання правил підсудності шляхом подачі апеляційної скарги безпосередньо до Тернопільського апеляційного суду протягом 15 днів з дня її проголошення або складення повного тексу судового рішення. Якщо ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, учасник справи має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження протягом 15 днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
132598216
Наступний документ
132598218
Інформація про рішення:
№ рішення: 132598217
№ справи: 601/3809/25
Дата рішення: 15.12.2025
Дата публікації: 17.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Кременецький районний суд Тернопільської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи, що виникають із сімейних правовідносин, з них:; про встановлення факту проживання однією сім`єю чоловіка та жінки без шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (09.03.2026)
Дата надходження: 11.12.2025
Розклад засідань:
14.01.2026 11:00 Кременецький районний суд Тернопільської області
11.02.2026 11:30 Кременецький районний суд Тернопільської області
09.03.2026 12:00 Кременецький районний суд Тернопільської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
МОЧАЛЬСЬКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
МОЧАЛЬСЬКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЇВНА