Справа № 135/1819/25
Провадження № 2/135/863/25
іменем України
15.12.2025 м. Ладижин
Суддя Ладижинського міського суду Вінницької області Нікандрова С.О. розглянувши позовну заяву Акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК» (місцезнаходження: вул. Батумська, буд. 11, м. Дніпро, 49074, ЄДРПОУ - 14360080, е-mail: Legal.Collect@a-bank.com.ua),
представник позивача Шкапенко Олександр Віталійович (адреса: вул. Батумська, буд. 11, м. Дніпро, 49074, РНОКПП - НОМЕР_1 , е-mail: : ІНФОРМАЦІЯ_1 ),
до ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , останнє відоме зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 , РНОКПП - НОМЕР_2 ),
про стягнення заборгованості, -
12.12.2025 року через систему «Електронний суд» до Ладижинського міського суду Вінницької області надійшла позовна заява Акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, у якій позивач просить стягнути з відповідача ОСОБА_1 на користь АТ «АКЦЕНТ-БАНК» заборгованість за кредитним договором №АВН0СТ155101737451529106 від 21.01.2025 року в розмірі 22983,17 грн, станом на 12.11.2025, яка складається з: 13186,17 грн - загальний залишок заборгованість за наданим кредитом (тіло кредиту); 8863,34 грн - загальний залишок заборгованість за процентам; 933,66 - загальний залишок заборгованості за пенею, а також стягнути судові витрати у розмірі 2422,4 грн.
За даними з Єдиного державного демографічного реєстру №2125694 від 12.12.2025 року ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , з 25.11.2009 зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , але з 26.04.2021 року знята з реєстрації.
Враховуючи те, що зареєстроване місце проживання (перебування), місцезнаходження відповідача ОСОБА_1 , вжитими судом заходами не вдалось встановити, то відповідно до ч.11 ст.128 ЦПК України повідомлення відповідача про розгляд справи здійснюватиметься через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України. З опублікуванням такого оголошення особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.
Для належного повідомлення відповідача про розгляд справи, одночасно паперову копію ухвали про відкриття провадження та позовну заяву з додатками слід направити відповідачу за останньою відомою адресою місця проживання.
Позовна заява відповідає вимогам ст.ст.175, 177 ЦПК України, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження у справі суд не вбачає.
Згідно вимог ч.6 ст.19, ч.ч.1-3 ст.274 ЦПК України, враховуючи, що вищезазначена цивільна справа є справою незначної складності, не відноситься до категорії справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження (ч.4 ст.274 ЦПК України), в позові міститься клопотання позивача про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження, суд приходить до висновку про необхідність розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження з викликом (повідомленням) сторін.
Приймаючи до уваги викладене, керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 259-261, 274 ЦПК України, -
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Розгляд цивільної справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити судове засідання на 12.01.2026 на 11 год. 00 хв. у приміщенні зали судових засідань Ладижинського міського суду Вінницької області: вул. Енергетиків, 13, м. Ладижин, Гайсинський район, Вінницька область.
Запропонувати відповідачу подати відзив на позовну заяву і всі письмові та електронні докази, висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення проти позову, у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі. Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана одночасно з надісланням відзиву до суду. Роз'яснити відповідачу, що у випадку ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справі за наявними матеріалами.
Встановити позивачу з дня отримання відзиву п'ятиденний строк для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам ч.ч.3-5 ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу з дня отримання відповіді на відзив п'ятиденний строк для подання заперечення, яке має відповідати вимогам ч.ч.3-5 ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Повідомити відповідача, що у випадку визнання позову, у строк, встановлений судом для надання відзиву він може надіслати до суду заяву про визнання позовних вимог.
Інформацію щодо справи можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: https://lgm.vn.court.gov.ua/sud0211/.
Направити сторонам копію ухвали про відкриття провадження у справі, а відповідачу також копію позовної заяви та доданих до неї документів.
Відповідно до ч. 11 ст. 128 ЦПК України повідомлення відповідача про розгляд справи також здійснити через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України. З опублікуванням такого оголошення особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо порушення правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги протягом п'ятнадцяти днів з дня складання ухвали. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ладижинського міського суду
Вінницької області С.О. Нікандрова