Постанова від 09.12.2025 по справі 175/20798/25

Справа № 175/20798/25

Провадження № 3/175/9338/25

ПОСТАНОВА

іменем України

09 грудня 2025 року селище Слобожанське Дніпровського

району Дніпропетровської області

Суддя Дніпровського районного суду Дніпропетровської області Лютая Ганна Юріївна, розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшли з Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, яка проживає: АДРЕСА_1 , про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями 08.12.2025 розгляд справи переданий судді Лютій Г.Ю.

Під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст. 124 КУпАП судом встановлено, що розгляд вказаної справи не підсудний Дніпровському районному суду Дніпропетровської області, з огляду на таке.

Згідно із протоколом про адміністративне правопорушення від 13.11.2025 зазначено, що місцем вчинення правопорушення є м. Дніпро, вул. Василя Сухомлинського в бік пр. Слобожанський поблизу перехрестя вул. Фрунзе, місцем проживання особи вказано АДРЕСА_1 .

Відповідно до приписів ч. 2 ст. 276 КУпАП справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 80, 81, 121 - 126, 127-1 - 129 і статтею 139 (коли правопорушення вчинено водієм) цього Кодексу, можуть також розглядатися за місцем обліку транспортних засобів або за місцем проживання порушників.

Оскільки ОСОБА_1 не є водієм, вказане місце вчинення відноситься до територіальної юрисдикції Індустріального районного суду міста Дніпра (проспект Газети «Правда», 84, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000).

Таким чином, враховуючи, що справа про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 була помилково направлена в Дніпровського районного суду Дніпропетровської області, вважаю, що дана адміністративна справа підлягає поверненню до Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліції для визначення підсудності та направлення справи до належного суду, відповідно до положень Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Керуючись ст.ст. 221, 276 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Справу про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст. 124 КУпАП - повернути до Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області Департаменту патрульної поліціїі (49000, м. Дніпро, площа Троїцька, 2-а) для її направлення до належного суду.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Г. Ю. Лютая

Попередній документ
132552789
Наступний документ
132552791
Інформація про рішення:
№ рішення: 132552790
№ справи: 175/20798/25
Дата рішення: 09.12.2025
Дата публікації: 15.12.2025
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Дніпровський районний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (07.01.2026)
Дата надходження: 07.01.2026
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛЮТАЯ ГАННА ЮРІЇВНА
ШОФАРЕНКО ЮРІЙ ФЕДОРОВИЧ
суддя-доповідач:
ЛЮТАЯ ГАННА ЮРІЇВНА
ШОФАРЕНКО ЮРІЙ ФЕДОРОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Дротик Віта Георгіївна