Справа №760/33212/25 1-кс/760/14239/25
03 грудня 2025 року Солом'янський районний суд міста Києва у складі слідчого судді ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 , підозрюваного: ОСОБА_4 , захисника ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Києва клопотання старшого слідчого СУ Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_3 , погоджене із заступником керівника Київської обласної прокуратури ОСОБА_6 , про продовження строку досудового розслідування у кримінальному провадженні № 22025101110000578 від 06.05.2025 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 113 КК України,
Слідчий СУ Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді Солом'янського районного суду з клопотанням, в якому просить продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 22025101110000578 від 06.05.2025 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 113КК України, до 5 (п'яти) місяців.
В обґрунтування клопотання вказує, що слідчим управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22025101110000578, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06.05.2025 року за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 113 КК України.
В ході досудового розслідування встановлено, що Верховною Радою Української Радянської Соціалістичної Республіки 24.08.1991 схвалено «Акт проголошення незалежності України», яким урочисто проголошено незалежність України та створення самостійної української держави - України. У преамбулі Декларації про державний суверенітет України від 16.07.1990 вказано, що Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки проголошує державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах. Відповідно до розділу V Декларації, територія України в існуючих кордонах є недоторканною і не може бути змінена та використана без її згоди. Україна самостійно визначає адміністративно-територіальний устрій та порядок утворення національно-адміністративних одиниць.
Рішенням Конституційного Суду України №3-зп від 11.07.1997 зазначено, що засади конституційного ладу в Україні закріплені у розділах І, ІІІ та ХІІІ Основного Закону України - Конституції України.
Зокрема, положеннями статей 1 та 2 Конституції України визначено, що Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною, правовою, унітарною державою, суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.
Перебування на території України підрозділів збройних сил інших держав з порушенням процедури, визначеної Конституцією та законами України, Гаазькими конвенціями 1907 року, IV Женевською конвенцією 1949 року, а також всупереч Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї 1994 року, Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією 1997 року та іншими міжнародно-правовими актами, є окупацією частини території суверенної держави Україна та міжнародним протиправним діянням з усіма наслідками, передбаченими міжнародним правом.
Всупереч вказаним нормам Президент Російської Федерації (далі - рф) ОСОБА_7 , а також інші невстановлені на цей час досудовим розслідуванням представники влади РФ, діючи всупереч вимогам п.п. 1, 2 Меморандуму про гарантії безпеки у зв'язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 05.12.1994, принципам Заключного акту Наради з безпеки та співробітництва в Європі від 01.08.1975 та вимогам ч. 4 ст. 2 Статуту ООН і Декларацій Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй від 09.12.1981 №36/103, від 16.12.1970 №2734 (ХХV) від 21.12.1965 №2131 (ХХ), від 14.12.1974 №3314 (ХХІХ), спланували, підготували і розв'язали агресивну війну та воєнний конфлікт проти України, а саме віддали наказ на вторгнення підрозділів Збройних сил рф (далі по тексту - зс рф) на територію України.
Так, 24.02.2022 на виконання вищевказаного наказу військовослужбовці зс рф шляхом збройної агресії, із застосуванням зброї незаконно вторглись на територію Україну через державні кордони України в Автономній республіці Крим, Київській, Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Сумській, Чернігівській, інших областях, здійснили збройний напад на державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, військові частини, інші об'єкти, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, житлові масиви та інші цивільні об'єкти та здійснили окупацію частини території України, чим вчинили дії з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, що продовжується по теперішній час та призводить до загибелі значної кількості людей та інших тяжких наслідків.
До участі у військовій агресії рф проти України керівництвом окупаційної адміністрації РФ задіяно створені на тимчасово окуповані території Донецької області не передбачені законом збройні формування.
24 лютого 2022 року указом Президента України №64/2022 затвердженого Законом України №2102 - IX від 24.02.2022 у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану» введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб на всій території України. В подальшому у зв'язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, відповідно до змін внесеними Указом Президента України від 14 березня 2022 року №133/2022, затвердженим Законом України від 15 березня 2022 року №2119-IX, Указом Президента України від 18 квітня 2022 року №259/2022, затвердженим Законом України від 21 квітня 2022 року №2212-IX, Указом Президента України від 17 травня 2022 року №341/2022, затвердженим Законом України від 22 травня 2022 року №2263-IX, Указом Президента України від 12 серпня 2022 року №573/2022, затвердженим Законом України від 15 серпня 2022 року №2500-IX, Указом Президента України від 07 листопада 2022 року №757/2022, затвердженим Законом України від 16 листопада 2022 року №2738-IX, Указом Президента України від 06 лютого 2023 року №58/2023, затвердженим Законом України від 07 лютого 2023 року №2915-IX, Указом Президента України від 1 травня 2023 року №254/2023, затвердженим Законом України від 02 травня 2023 року №3057-ІХ, Указом Президента України від 26 липня 2023 року №451/2023, затвердженим Законом України від 27 липня 2023 року №3275-ІХ, Указом Президента України від 06 листопада 2023 року №734/2023, затвердженим Законом України від 08 листопада 2023 року №3429-ІХ, Указом Президента України від 05 лютого 2024 року №49/2024, затвердженим Законом України від 06 лютого 2024 року №3654-ІХ, Указом від 6 травня 2024 року №271/2024, затвердженим Законом України від 8 травня 2024 року №3684-IX, Указом Президента України від 23 липня 2024 року №469/2024, затвердженим Законом України від 23 липня 2024 року №3891-ІХ, Указом Президента України від 28 жовтня 2024 року №740/2024, затвердженим Законом України від 29 жовтня 2024 року №4024-ІХ воєнний стан неодноразово продовжувався та діє по теперішній час.
Статтею 1 Закону України «Про правовий режим військового стану», визначено, що воєнний стан - це особливий правовий режим, що вводиться в Україні або в окремих її місцевостях у разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності та передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню, військовим адміністраціям та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози, відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень.
У зв'язку з військовою агресією рф проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України 24.02.2024 Президентом України видано указ №69/2022 «Про загальну мобілізацію». Згідно зі ст. 65 Конституції України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України. Відповідно до ст. 1 Закону України «Про оборону України» особливий період - це період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
Так, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 19.03.2025 року, у громадянина Республіки Молдова ОСОБА_4 , якому достовірно відомо про збройний напад російської федерації на Україну, з метою вчинення кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України, виник злочинний умисел на вчинення підпалів, спрямованих на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення.
Встановлено, що у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 19.03.2025 року ОСОБА_4 отримав повідомлення в застосунку для миттєвого обміну повідомленнями «Telegram» від невстановленої в ході досудового розслідування особи, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_8 » та ідентифікатором профілю « ОСОБА_9 ». У вказаному повідомленні остання запропонувала ОСОБА_4 за грошову винагороду здійснювати підпали, спрямовані на зруйнування та пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення.
У невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 22.03.2025 року, переслідуючи корисливий мотив, а також з метою вчинення кримінальних правопорушень проти основ національної безпеки України, ОСОБА_4 , використовуючи застосунок для миттєвого обміну повідомленнями «Telegram», повідомив невстановленій в ході досудового розслідування особі, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_8 » та ідентифікатором профілю « ОСОБА_9 », про те, що готовий здійснювати підпали об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, а саме релейних шаф.
Далі, у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 22.03.2025 року з метою готування до вчинення кримінального правопорушення ОСОБА_4 придбав три пляшки об'ємом 0.94 літра з розчинником для фарби всередині.
Після цього, використовуючи застосунок для миттєвого обміну повідомленнями «Telegram», невстановленою в ході досудового розслідування особою, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_8 » та ідентифікатором профілю « ОСОБА_9 », було надано ОСОБА_4 інструкцію щодо знищення шляхом підпалу об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, а саме релейних шаф.
Надалі, 23.03.2025 приблизно о 10 год. 04 хв. ОСОБА_4 , знаходячись за географічними координатами 50.440468, 30.679910, побачив розподільчу шафу зв'язку, яка розташована на 838 кілометрі пк 6 перегону Дарниця - колійний пост 837 кілометра, яку обравши предметом свого злочинного посягання вирішив підпалити, після чого умисно, з корисливих мотивів, облив її рідиною з заздалегідь підготовленої пляшки об'ємом 0.93 літра з розчинником для фарби та здійснив підпал.
Так, ОСОБА_4 здійснив відеофіксацію вчиненого підпалу на власний мобільний телефон та, на підтвердження виконання отриманого завдання, надіслав зазначений відеозапис невстановленій в ході досудового розслідування особі, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_8 » та ідентифікатором профілю « ОСОБА_9 ».
Таким чином, ОСОБА_4 у період воєнного стану, з метою ослаблення держави вчинив дії спрямовані на підпал розподільчої шафи зв'язку, яка розташована на 838 кілометрі пк 6 перегону Дарниця - колійний пост 837 кілометра за географічними координатами 50.440468, 30.679910 Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», чим вчинив пошкодження об'єкту, який має важливе народногосподарське та оборонне значення.
23.03.2025 приблизно о 22 год. 24 хв. ОСОБА_4 , знаходячись за географічними координатами 50.447623, 30.708559, побачив релейну шафу вхідного світлофору Ч колійного поста 837 кілометра Дарницької дистанції, яку, обравши предметом свого злочинного посягання, вирішив підпалити, після чого умисно, з корисливих мотивів, облив її рідиною з заздалегідь підготовленої пляшки об'ємом 0.93 літра з розчинником для фарби та здійснив підпал.
Так, ОСОБА_4 здійснив відеофіксацію вчиненого підпалу на власний мобільний телефон та, на підтвердження виконання отриманого завдання, надіслав зазначений відеозапис невстановленій в ході досудового розслідування особі, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_8 » та ідентифікатором профілю « ОСОБА_9 ».
Таким чином, ОСОБА_4 у період воєнного стану, з метою ослаблення держави вчинив дії спрямовані на підпал релейної шафи вхідного світлофору Ч колійного поста 837 кілометра Дарницької дистанції за географічними координатами 50.447623, 30.708559 Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», чим вчинив пошкодження об'єкту, який має важливе народногосподарське та оборонне значення.
Постановою Кабінету Міністрів України № 83 від 04.03.2015 року підприємство Державне територіально-галузеве об'єднання «Південно-західна залізниця» включено до переліку об'єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави
«05» вересня 2025 року ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні диверсії, а саме: вчинені з метою ослаблення держави підпалу, спрямованого на пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб, тобто вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 113 КК України.
Так, підозра ОСОБА_4 обґрунтовано підтверджується зібраними матеріалами кримінального провадження в їх сукупності:
-Протоколом огляду місця події від 25.04.2025 року;
-Протоколом огляду місця події від 29.04.2025 року;
-Інформуванням від АТ «Укрзалізниця» від 29.04.2025 року;
-Протоколом допиту свідка ОСОБА_10 від 20.05.2025 року;
-Протоколом пред'явлення особи для впізнання за фотознімками від 20.05.2025 року;
-Протоколом огляду від 30.05.2025 року;
-Протоколом допиту свідка ОСОБА_11 від 12.06.2025 року;
-Протоколом допиту свідка ОСОБА_12 від 16.06.2025 року;
-Протоколом допиту свідка ОСОБА_13 від 10.07.2025 року;
-Інформуванням від АТ «Укрзалізниця» від 02.06.2025 року;
-Протоколом обшуку від 05.09.2025 року;
-Протоколом огляду від 15.09.2025 року;
-Протоколом огляду від 15.09.2025 року;
-Протоколом огляду від 12.09.2025 року;
-Протоколом допиту свідка ОСОБА_14 від 27.08.2025 року;
-Протоколом огляду від 24.09.2025 року;
-Іншими доказами в їх сукупності.
30.10.2025 постановою заступника керівника Київської міської прокуратури строк досудового розслідування кримінальному провадженні № 22025101110000578 від 06.05.2025 продовжено до трьох місяців, тобто до 05 грудня 2025 року.
У кримінальному провадженні проведено значну кількість слідчих (розшукових) та процесуальних дій, однак через особливу складність кримінального правопорушення завершити досудове розслідування до 05.12.2025 не виявляється за можливе, оскільки для повного та неупередженого розслідування у кримінальному провадженні необхідно виконати наступне:
-За результатами отриманих висновків судових експертиз прийняти рішення щодо повідомлення ОСОБА_4 про нову підозру;
-Провести комплекс слідчих (розшукових) дій направлених на встановлення особи, яка користується обліковим записом з ім'ям користувача « ОСОБА_8 » та ідентифікатором профілю « ОСОБА_9 » у застосунку «Телеграм»;
-Виконати ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів щодо з'єднань користувачів з мобільного терміналу яким користувався підозрюваний ОСОБА_4 у мобільних операторів;
-Провести аналіз отриманих відомостей від операторів мобільного зв'язку щодо з'єднань користувачів з мобільного терміналу яким користувався підозрюваний ОСОБА_4 ;
-Виконати ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів щодо з'єднань користувачів з мобільного терміналу яким користувався ОСОБА_15 у мобільних операторів;
-Провести аналіз отриманих відомостей від операторів мобільного зв'язку щодо з'єднань користувачів з мобільного терміналу яким користувався ОСОБА_15 ;
-Допитати в якості свідка громадянку України ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_1
-Провести інші слідчі та процесуальні дії, в яких виникне необхідність в ході досудового розслідування даного кримінального провадження, в разі встановлення нових обставин;
-Виконати з підозрюваними та їх захисниками вимоги ст. 290 КПК України, тобто вчинити процесуальні дії для підготовки та направлення матеріалів кримінального провадження з обвинувальним актом до суду.
Здобуті таким чином докази забезпечать встановлення всіх обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, забезпечать його повне, всебічне та неупереджене розслідування, а також виконання завдань кримінального провадження.
Направлення обвинувального акту до суду без проведення експертиз та інших процесуальних дій недоцільно, оскільки це може негативно вплинути на всебічне, повне і неупереджене дослідження всіх обставин події. Для проведення експертизи та зазначених процесуальних дій необхідний строк не менше шести місяців.
В судовому засіданні слідчий просив задовольнити клопотання в повному обсязі.
Захисник та підозрюваний заперечували щодо продовження строку досудового розслідування до 5 місяців, вважали, що достатнім для проведення всіх необхідних слідчих дій, в тому числі проведення експертизи, буде продовження строку досудового розслідування до 4 місяців.
Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування судового засідання здійснювалось за допомогою технічних засобів.
Заслухавши учасників справи, дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає, що клопотання слідчого підлягає задоволенню з наступних підстав.
Слідчим суддею встановлено, що слідчим управління Головного управління СБ України у м. Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22025101110000578, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 06.05.2025 року за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 113 КК України.
«05» вересня 2025 року ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні диверсії, а саме: вчинені з метою ослаблення держави підпалу, спрямованого на пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб, тобто вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 113 КК України.
30.10.2025 постановою заступника керівника Київської міської прокуратури строк досудового розслідування кримінальному провадженні № 22025101110000578 від 06.05.2025 продовжено до трьох місяців, тобто до 05 грудня 2025 року.
Під час досудового розслідування проведено слідчі та процесуальні дії, проте їх повнота не відповідає вимогам ч. 2 ст. 9 КПК України, що не дає змогу прийняти рішення, передбачене ст.ст. 283, 284 КПК України.
Так, відповідно до ч.1 ст.219 КПК України строк досудового розслідування обчислюється з моменту повідомлення особі про підозру до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності, клопотанням про закриття кримінального провадження або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.
Досудове розслідування повинно бути закінчене протягом двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину.
Відповідно до ч. 3 ст. 294 КПК України, якщо з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину досудове розслідування (досудове слідство) неможливо закінчити у строк, зазначений у п. 4 ч. 3 ст. 219 цього Кодексу, такий строк може бути продовжений у межах строків, встановлених п.п. 2 і 3 ч. 4 ст. 219 цього Кодексу:
1) до трьох місяців - керівником окружної прокуратури, керівником обласної прокуратури або його першим заступником чи заступником, заступником Генерального прокурора;
2) до шести місяців - слідчим суддею за клопотанням слідчого, погодженим з керівником обласної прокуратури або його першим заступником чи заступником, заступниками Генерального прокурора.
Згідно ч.4 ст. 294 КК України, строк досудового розслідування злочину може бути продовжений до трьох місяців, якщо його неможливо закінчити внаслідок складності провадження, до шести місяців - внаслідок особливої складності провадження, до дванадцяти місяців - внаслідок виняткової складності провадження.
Відповідно до ч. 4 ст. 219 КПК України строк досудового розслідування може бути продовжений у порядку, передбаченому параграфом 4 глави 24 цього Кодексу. При цьому загальний строк досудового розслідування не може перевищувати:
1) одного місяця з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку у випадках, передбачених пунктами 1 і 2 частини третьої цієї статті;
2) шести місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні нетяжкого злочину;
3) дванадцяти місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину.
Відповідно до ст. 12 КК України кримінальне правопорушення, ч. 2 ст. 113 КК України, є особливо тяжким злочином, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі, з конфіскацією майна.
Відповідно до ч. 1 та ч. 2 ст. 28 КПК України під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки. Розумними вважаються строки, що є об'єктивно необхідними для виконання процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень. Розумні строки не можуть перевищувати передбачені цим Кодексом строки виконання окремих процесуальних дій або прийняття окремих процесуальних рішень.
Проведення досудового розслідування у розумні строки забезпечує прокурор, слідчий суддя (в частині строків розгляду питань, віднесених до його компетенції), а судового провадження - суд.
У контексті кримінального провадження, Конституційний Суд України, у своєму рішенні від 30 січня 2003 року відзначив, що поняття розумний строк досудового слідства є оціночним, тобто таким, що визначається у кожному конкретному випадку з огляду на сукупність усіх обставин вчинення і розслідування злочину. Визначення розумного строку досудового слідства залежить від багатьох факторів, включаючи обсяг і складність справи, кількість слідчих дій, число потерпілих та свідків, необхідність проведення експертиз та отримання висновків тощо, але за будь-яких обставин строк досудового слідства не повинен перевищувати меж необхідності. Досудове слідство повинно бути закінчене у кожній справі без порушення права на справедливий судовий розгляд і права на ефективний засіб захисту, що передбачено статтями 6, 13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
Слідчий суддя, враховуючи викладені в клопотанні прокурора обставини, які унеможливлюють закінчення досудового розслідування до 05 грудня 2025 року, складність кримінального провадження, яка обумовлена обсягом та строками проведення слідчих та процесуальних дій в даному кримінальному провадженні, вважає необхідним продовжити строк досудового розслідування в даному кримінальному провадженні до п'яти місяців, тобто до 05 лютого 2026 року, який на думку слідчого судді є об'єктивно необхідним та достатнім для виконання процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень в даному кримінальному провадженні та буде відповідати завданням кримінального провадження.
Керуючись ст. 28, 219, 294, 295-1, 309, 376 КПК України, слідчий суддя
Клопотання - задовольнити.
Продовжити строк досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 22025101110000578 від 06.05.2025 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 113 КК України, до 5 (п'яти) місяців, тобто до 05.02.2026 року.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Суддя ОСОБА_1