Справа 749/1310/25
Номер провадження 2/749/488/25
10 грудня 2025 року м. Сновськ
Суддя Сновського районного суду Чернігівської області Чигвінцев М.С. розглянувши клопотання представника АТ КБ «ПриватБанк» Кавурка М.С. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у цивільній справі № 749/1310/25,
У провадженні Сновського районного суду Чернігівської області знаходиться цивільна справа №749/1310/25 за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Від представника позивача Кавурка М.С. до суду надійшло клопотання, у якому просить розгляд справи провести в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів за його участі.
Відповідно до ст. 212 ЦПК України, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
На підставі наведеного, враховуючи наявність технічної можливості проведення у даній справі судового засідання в режимі відеоконференції, з метою недопущення порушення розумних строків розгляду справи, суд дійшов висновку про доцільність надання представнику АТ КБ "ПриватБанк" Кавурка М.С. можливості брати участь у судовому засіданні з розгляду цивільної справи №749/1310/25 в режимі відеоконференції.
З урахуванням наведеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,-
Клопотання представника АТ КБ "ПриватБанк" Кавурка Михайла Сергійовича. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції у цивільній справі № 749/1310/25 - задовольнити.
Судове засідання, призначене на 19 січня 2026 року на 09 год. 00 хв., та всі подальші судові засідання провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи відеоконференцзв'язку, розміщеної за посиланням vkz.court.gov.ua (електронний суд).
Забезпечити участь представника АТ КБ "ПриватБанку" Кавурка Михайла Сергійовича у судовому засіданні, призначеному на 19 січня 2026 на 09-00год., та у всіх подальших судових засіданнях в справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою системи відеоконференцзв'язку, розміщеної за посиланням vkz.court.gov.ua (електронний суд).
Роз'яснити представнику АТ КБ "ПриватБанк" Кавурка Михайла Сергійовичу, що для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник зобов'язаний: зайти та авторизуватися в Системі відеоконференцзв'язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники, камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи відеоконференцзв'язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі у підготовчому засіданні.
Роз'яснити представнику АТ КБ "ПриватБанк" Кавурка Михайла Сергійовичу, що ризики технічної неможливості участі у засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку, тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законну силу з моменту підписання її суддею.
Суддя М.С. Чигвінцев