Справа № 461/10276/25
Провадження № 1-кс/461/7460/25
09.12.2025 року м. Львів
Слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2
розглянувши погоджене прокурором клопотання слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області капітана поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні за № 12024140000000472 від 24.04.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України,-
До суду надійшло відповідне клопотання слідчого, в якому зазначено наступне.
Слідчим управлінням ГУНП у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12024140000000472 від 24.04.2024, за фактом заволодіння службовими особами комунального підприємства за попередньою змовою із представниками комерційних структур грошовими коштами, внаслідок внесення недостовірних відомостей до актів виконаних будівельних робіт форми КБ-2в та довідок про вартість виконаних будівельних робіт форми КБ-3, щодо обсягів фактично виконаних будівельних робіт по об'єкту, що в свою чергу призвело до завдання збитків державному бюджету у сумі близько 26 млн. грн, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.
Так, у відповідності до матеріалів, що слугували підставою для внесення відомостей ЄРДР встановлено, що 24.10.2022 між ІНФОРМАЦІЯ_1 ЄДРПОУ НОМЕР_1 , в особі ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_4 (надалі-Замовник) та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 в особі директора ОСОБА_5 (надалі- Підрядник) укладеного договір № 01/275 на виконання будівельно - монтажних робіт з капітального ремонту ІНФОРМАЦІЯ_4 по АДРЕСА_1 .
У відповідності до умов договору Замовник доручає, а Підрядник забезпечує відповідно до проектно-кошторисної документації та умов Договору виконання будівельно-монтажних робіт з капітального ремонту.
Об'єкт договору: «Капітальний ремонт ІНФОРМАЦІЯ_4 по АДРЕСА_1 » (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
Склад та обсяги робіт, що доручаються до виконання Підряднику, визначені на підставі проектно-кошторисної документації у порядку, встановленому чинним законодавством України.
Підрядник повинен розпочати виконання робіт у строк, що не перевищує 10 днів з дня укладання договору і завершити виконання робіт до 31.12.2023 року. Початок та закінчення будівельно-монтажних робіт визначається календарним графіком виконання робіт, який є невід'ємною частиною Договору та умовами Договору. Строки виконання робіт можуть змінюватися із внесенням відповідних змін у договір у разі: виникнення обставин непереборної сили: відсутності фінансування; виникнення інших обставин, що можуть вплинути на строки виконання робіт.
Замовник може у разі необхідності прийняти рішення про уповільнення, зупинення або прискорення виконання робіт із внесенням у встановленому порядку змін у договір, у тому числі до календарного графіку виконання робіт, договірної ціни, плану фінансування.
Договірна ціна робіт визначається на основі кошторису, що є невід'ємною частиною договору, є твердою і складає 89 030 000,00 грн. Обсяг бюджетних призначень на 2022 рік становить 4 000 000, 00 грн. Порядок визначених вартості договірної ціни проводиться згідно діючих стандартів та нормативів.
Договірна ціна може коригуватися тільки за взаємною згодою сторін. Договірна ціна підлягає коригуванню у зв'язку із (може змінюватися якщо): змінами у проектно-кошторисній документації; ухваленням нових нормативних і законодавчих актів, які впливають на вартість робіт: іншими обставинами за згодою сторін; зміна ціни відбувається у бік зменшення: фактичними обсягами фінансування видатків на рік; в інших випадках передбачених договором та діючим законодавством України. Договірна ціна може бути зменшена за взаємною згодою сторін.
Разом з тим встановлено, що у період 2022-2025 років між Замовником та Підрядником укладено ряд додаткових угод у відповідності до яких встановлено що, договірна ціна робіт визначається на основі кошторису, що є невід'ємною частиною договору, є твердою і складає 89 030 000,00 грн. Загальна сума виконання договору на 2022 рік становить 2 124 519, 66 грн. Обсяг бюджетних призначень на 2023 рік становить 19 000 000, 00 грн. (Додаткова угода № 1/18 від 31.01.2023).
У відповідності до додаткової угоди № 2/292 від 13.12.2023, встановлено, що у зв'язку із збільшенням обсягу бюджетних призначень на 2023 рік на суму
20 105 000, 00 грн., сторони домовилися викласти п. 2.1 договору № 01/275 від 24.10.2022 в наступній редакції, - «договірна ціна робі визначається на основі кошторису, що є невід'ємною частиною Договору, є твердою і складає 89 030 000,00 грн. Загальна сума виконання договору за 2022 рік становить 2 124 519, 66 грн. Обсяг бюджетних призначень на 2023 рік становить 20 105 000, 00 грн.
Згідно збільшенням обсягу бюджетних призначень на 2024 рік на суму 14 300 000, 00, сторони домовилися викласти п. 2.1 договору № 01/275 від 24.10.2022 в наступній редакції, - «договірна ціна робі визначається на основі кошторису, що є невід'ємною частиною Договору, є твердою і складає 89 030 000,00 грн. Загальна сума виконання договору за 2022-2023 рік становить 22 172 168, 41 грн. Обсяг бюджетних призначень на 2024 рік становить 14 300 000, 00 грн.
Водночас, у відповідності до додаткової угоди N?4/40 від 08.02.2024, встановлено, що у зв'язку із зменшенням обсягу бюджетних призначень на 2024 рік на суму 762 714, 50 грн., сторони домовилися викласти п. 2.1 договору № 01/275 від 24.10.2022 в наступній редакції,- «договірна ціна робі визначається на основі кошторису, що е невід'ємною частиною Договору, є твердою і складає 89 030 000,00 грн. Обсяг бюджетних призначень на 2024 рік становить 13 537 285, 50 грн.
В той же час, у відповідності до умов додаткової угоди № 4/100 від 07.03.2024, встановлено, що у зв'язку із збільшенням обсягу бюджетних призначень на 2024 рік на 29 900 000, 00 грн., сторони домовилися викласти п. 2.1 договору N?01/275) в наступній - «договірна ціна робіn визначається на основі кошторису, що є невід'ємною частиною Договору, є твердою і складає 89 030 000,00. Обсяг бюджетних призначень на 2024 рік становить 43 437 285, 50 грн.
Разом з цим встановлено, що між Замовником в особі селищного голови ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_4 та Підрядником в особі директора ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 " ОСОБА_5 укладено ще одна додаткова угода N?5/119 від 28.06.2024, у відповідності до якої встановлено, що у зв'язку із зменшенням обсягу бюджетних призначень на 2024 рік на суму 12 545 000,00 грн., сторони домовилися викласти п. 2.1 договору N?01/275 від 24.10.2022 в наступній редакції, - «договірна ціна визначається на основі кошторису, що є невід'ємною частиною Договору і складає 89 030 000,00 грн. Обсяг бюджетних призначень на 2024 рік становить 30 892 285, 50 грн.
Разом з тим встановлено, що у період вересня 2024 - січня 2025 між Замовником в особі селищного голови ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_4 та Підрядником в особі директора ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 " ОСОБА_5 укладено ще ряд додаткових угод, а саме: додаткова угода до Договору №6/275/254; №7/275/339-2; №8/275/420; №9/275/32 у відповідності до яких внесено зміни до 2.1 Договору в частині зміни обсягу бюджетних призначень на 2024 рік.
В подальшому, 10.02.2025 у відповідності до додаткової угоди №10/275/38 внесено зміни до п. 16.1 та змінено дію договору до 31.12.2025.
Водночас, аналізом загальнодоступного джерела інтернет-ресурсу встановлено, що у період 2023-2025 на розрахунковий рахунок ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 " від ІНФОРМАЦІЯ_5 вже надійшла частина грошових коштів за виконані роботи у відповідності до Договору в сумі близько 53 млн. грн.
Разом з тим, аналізом отриманої в ході проведення досудового розслідування інформації, наданої на виконання доручення слідчого встановлено, що в тендерній документації наявний ряд дискримінаційних вимог, що в свою чергу може свідчити про штучне обмеження кола потенційних учасників, а службовими особами Замовника може бути вчинено дії "готування тендеру під конкретного суб'єкта господарювання".
Слідчий вказує, що на даний час, в органу досудового розслідування наявні підстави вважати, що обсяги фактично виконаних робіт по об'єкту «Капітальний ремонт ІНФОРМАЦІЯ_4 по АДРЕСА_1 » (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) не відповідають заактованим, а службовими особами Замовника спільно з представниками комерційних структур (підрядної організації) внесено недостовірні відомості до актів виконаних будівельних робіт форми КБ-2В та довідок про вартість виконаних будівельних робіт форми КБ-3, що свідчить про наявність в діях вказаних осіб ознак кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.
Слідчий зазначає, що на даний час у кримінальному провадженні з метою виконання завдань кримінально-процесуального судочинства, встановлення об'єктивної істини, проведення швидкого, повного та всебічного дослідження всіх обставин справи, дослідження факту підписання службовими особами суб'єкту господарської діяльності актів виконаних будівельних робіт форми КБ-2 В, довідок про вартість виконаних будівельних робіт форми КБ-3, договорів та інших правовстановлюючих документів, в органу досудового розслідування виникла необхідність у тимчасовому доступі та вилученні оригіналів документів, щодо взаємовідносин та взаєморозрахунків, які відбувались між ІНФОРМАЦІЯ_1 ЄДРПОУ НОМЕР_1 та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 під час виконання умов Договору та виконання робіт по об'єкту «Капітальний ремонт ІНФОРМАЦІЯ_4 по АДРЕСА_1 » (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація), зокрема: тендерну документацію, яка слугувала підставою укладення Договору № 01/275 від 24.10.2022, з усіма змінами, доповненнями; усіх договорів з додатками, всіма змінами і доповненнями, які укладались між ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 та іншими субпідрядними організаціями щодо виконання робіт на вказаному об'єкті за період 01.01.2022 по час виконання ухвали, в тому числі договір № 01/275 від 24.10.2022; проектно-кошторисну документацію щодо виконання робіт на вказаному об'єкті з усіма змінами та доповненнями, з відповідними експертними висновками, поверхневими планами, робочими проектами, вихідними даними на проектування, містобудівними умовами та обмеженнями; акти виконаних робіт форми КБ-2В з довідками про вартість виконаних робіт форми КБ-3, які оформлялись за результатами виконання робіт на вищевказаному об'єкті; дефектні акти, акти скритих робіт; документи, що підтверджують оплату коштів за виконані роботи/надані послуги (видаткові накладні, платіжні інструкції, виписки з банківських рахунків, платіжки, акти приймання-передачі товарно-матеріальних цінностей (матеріалів) та інші документи, що підтверджують факт оплати коштів Замовником за надані послуги; листи переписки між ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 ; журнали ведення робіт (авторського нагляду, технагляду); актів перевірок контролюючих органів; договорів про залучення технагляду/авторського нагляду; наказів на призначення відповідальних осіб за здійснення технагляду/авторського нагляду та їх посадові інструкції (у разі залучення таких); усіх (рішень, протоколів) про призначення сільського голови ОСОБА_4 ,та в разі наявності його посадові інструкції, положення/статут чи інші установчі документи, в яких зазначено права та обов'язки останнього; наказів про призначення головного бухгалтера та його посадові інструкції за період 01.01.2022 по час виконання ухвали; положення/статут про діяльність ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 ; 15-20 документів з вільними взірцями підпису та почерку сільського голови ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 ОСОБА_4 ; 15-20 документів з відтиском мастичної печатки ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 , а також інших документів, щодо взаємовідносин та взаєморозрахунків між ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 за період 2022-2025 років.
Отримання такої документації у ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 , надасть можливість отримати важливий речовий доказ, мати постійний доступ до нього з метою використання його під час доказування вчинення кримінального правопорушення, а також унеможливлення його зміни, або знищення у зв'язку із збігом термінів зберігання вищезазначеної документації та інформації чи з інших причин. Тому слідчий просить клопотання задоволити.
З метою забезпечення повноти та об'єктивності досудового розслідування, вважаю за можливе під час розгляду клопотання застосувати положення ч.2 ст.163 КПК України, згідно якої, якщо сторона кримінального провадження, яка звернулася з клопотанням, доведе наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, клопотання може бути розглянуто слідчим суддею, судом без виклику особи, у володінні якої вони знаходяться.
Слідчий в судове засідання не прибув. Належним чином був повідомлений про день, час та місце розгляду справи.
Неявка учасників судового процесу, повідомлених належним чином про час та місце розгляду справи, не перешкоджає розгляду клопотання у їх відсутності.
Дослідивши клопотання, копії матеріалів, якими слідчий обґрунтовує доводи клопотання, слідчий суддя дійшов до висновку, що клопотання слідчого є обґрунтованим та таким, що підлягає до задоволення, виходячи з наступного.
24.04.2024 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12024140000000472 внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України.
Клопотання про тимчасовий доступ до документів відповідає вимогам ст.160 КПК України.
Відповідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Згідно з п. 4 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю.
Відповідно до вимог ч.ч.5,6 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:
1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;
2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;
3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Ст. 162 КПК України передбачено, що до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать:1) інформація, що знаходиться у володінні засобу масової інформації або журналіста і надана їм за умови нерозголошення авторства або джерела інформації;2) відомості, які можуть становити лікарську таємницю;3) відомості, які можуть становити таємницю вчинення нотаріальних дій;4) конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю;5) відомості, які можуть становити банківську таємницю;6) особисте листування особи та інші записи особистого характеру;7) інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій, про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо;8) персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних;9) державна таємниця.
Таким чином, інформація, яку просить отримати в цьому клопотанні сторона кримінального провадження відноситься до охоронюваної законом таємниці.
Відповідно до ч.7 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Слідчий довів, що відомості та інформація мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні. Необхідність отримання оригіналів документів наддасть можливість органу досудового розслідування використовувати їх як докази у даному кримінальному провадженні як такі, що мають істотне значення для встановлення важливих обставин у ході проведення досудового розслідування, і полягає у тому, що їх встановлення та вилучення надасть можливість стороні обвинувачення визначити фактичні об'єми, обсяги та вартість фактично виконаних будівельних робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт ІНФОРМАЦІЯ_4 по АДРЕСА_1 » (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) та їх відповідності заактованим, фактично виконаним та оплаченим, використовуючи їх як доказ при проведенні, судових будівельно-технічних, судово-економічної експертиз, товарознавчих експертиз, а також підтвердити/спростувати факт підписання службовими особами підприємств та технагляду, шляхом проведення судових почеркознавчих експертиз, що надасть інформацію необхідну для розслідування вказаного провадження. Дані відомості та інформація мають значення доказів у кримінальному провадженні.
Таким чином, слідчий довів наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:
- перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної юридичної особи;
- відомості та інформація, у зв'язку з якими подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;
- вище перелічені відомості та інформація можуть використовуватись як докази, та іншими способами неможливо довести ті обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Стороною обвинувачення доведена можливість використання як доказів відомостей, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса місцезнаходження якої: АДРЕСА_2 , та неможливість іншими способами довести обставини (встановити особу), які передбачається довести (встановити) за допомогою цих документів.
Слідчий довів, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження.
Потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого.
Завдання, для виконання якого слідчий звертається із клопотанням може бути виконане.
Оцінюючи надані стороною обвинувачення докази слідчий суддя вважає їх належними та допустимими, їх сукупність та взаємозв'язок між ними достатній для прийняття процесуального рішення про тимчасовий доступ.
Враховуючи вищевикладене, а також правові підстави для тимчасового доступу, достатність доказів, що вказують на вчинення кримінального правопорушення, наслідки, розумність та співрозмірність тимчасового доступу завданням кримінального провадження, наявність об'єктивної необхідності та виправданість такого втручання у права і свободи особи, приймаючи до уваги неможливість досягнення мети, на яку посилається слідчий, без застосування цих заходів, вважаю, що клопотання слідчого обґрунтоване та підлягає до задоволення.
Керуючись ст.ст. 131, 132, 159, 162 - 166, 369, 372 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання слідчого - задоволити.
Надатислідчому слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області капітану поліції ОСОБА_3 та іншим слідчим у кримінальному провадженні № 12024140000000472 від 24.04.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, що входять до складу слідчої групи, тимчасовий доступ до речей та документів з можливістю вилучення оригіналів документів, щодо взаємовідносин та взаєморозрахунків, які відбувались між ІНФОРМАЦІЯ_1 ЄДРПОУ НОМЕР_1 та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 під час виконання умов Договору та виконання робіт по об'єкту «Капітальний ремонт ІНФОРМАЦІЯ_4 по АДРЕСА_1 » (ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація), зокрема: тендерну документацію, яка слугувала підставою укладення Договору № 01/275 від 24.10.2022, з усіма змінами, доповненнями; усіх договорів з додатками, всіма змінами і доповненнями, які укладались між ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 та іншими субпідрядними організаціями щодо виконання робіт на вказаному об'єкті за період 01.01.2022 по час виконання ухвали, в тому числі договір № 01/275 від 24.10.2022; проектно-кошторисну документацію щодо виконання робіт на вказаному об'єкті з усіма змінами та доповненнями, з відповідними експертними висновками, поверхневими планами, робочими проектами, вихідними даними на проектування, містобудівними умовами та обмеженнями; акти виконаних робіт форми КБ-2В з довідками про вартість виконаних робіт форми КБ-3, які оформлялись за результатами виконання робіт на вищевказаному об'єкті; дефектні акти, акти скритих робіт; документи, що підтверджують оплату коштів за виконані роботи/надані послуги (видаткові накладні, платіжні інструкції, виписки з банківських рахунків, платіжки, акти приймання-передачі товарно-матеріальних цінностей (матеріалів) та інші документи, що підтверджують факт оплати коштів Замовником за надані послуги; листи переписки між ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 ; журнали ведення робіт (авторського нагляду, технагляду); актів перевірок контролюючих органів; договорів про залучення технагляду/авторського нагляду; наказів на призначення відповідальних осіб за здійснення технагляду/авторського нагляду та їх посадові інструкції (у разі залучення таких); усіх (рішень, протоколів) про призначення сільського голови ОСОБА_4 , та в разі наявності його посадові інструкції, положення/статут чи інші установчі документи, в яких зазначено права та обов'язки останнього; наказів про призначення головного бухгалтера та його посадові інструкції за період 01.01.2022 по час виконання ухвали; положення/статут про діяльність ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 ; 15-20 документів з вільними взірцями підпису та почерку сільського голови ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 ОСОБА_4 ; 15-20 документів з відтиском мастичної печатки ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 , а також інших документів, щодо взаємовідносин та взаєморозрахунків між ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 та ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 за період 2022-2025 років та які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_5 ЄДРПОУ НОМЕР_1 , юридична адреса місцезнаходження якої: АДРЕСА_2 .
Строк дії ухвали до 08.01.2026 р.
Роз'яснити, що у випадку невиконання цієї ухвали, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку.
Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого слідчого управління Головного управління Національної поліції у Львівській області капітана поліції ОСОБА_3 .
Ухвала остаточна, оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1