справа №465/7350/25
провадження №2/439/1006/25
10 грудня 2025 року місто Броди
Бродівський районний суд Львівської областіу складі:
головуючого судді Войтюк Т.Л.,
за участю секретаря судового засідання Полінчук С.-Е.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором,
ТОВ «Укр Кредит Фінанс» звернулося з позовною заявою до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Судове засідання у справі було призначено на 10 грудня 2025 року на 14:00 год.
Представник позивача у судове засідання не з'явився. У позовній заяві представник позивача зазначив, що не заперечує щодо розгляду справи без участі представника позивача та без участі відповідача та можливого ухвалення у справі заочного рішення.
Відповідачка у судове засідання не з'явилася.
За змістом статті 247 Цивільного процесуального кодексу України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь в справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Враховуючи те, що відповідачка не з'явився у судове засідання та у суду відсутні відомості про вручення їй повідомлення про місце, дату і час судового засідання, суд вважає за необхідне відкласти судове засідання на іншу дату.
Керуючись статтею 223Цивільного процесуального кодексу України, суд,
Судове засідання у цивільній справі за позовною Товариства з обмеженою відповідальністю «Укр Кредит Фінанс» до ОСОБА_1 , про стягнення заборгованості за кредитним договором, відкласти на 14 годину 00 хвилин 22 січня 2026 року.
Повідомити учасників справи про дату, час та місце проведення судового засідання
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Т.Л. Войтюк