Справа № 308/10017/25
(Заочне)
(вступна та резолютивна частини)
08 грудня 2025 року місто Ужгород
Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області в складі:
головуючого судді Крегул М.М.,
за участю секретаря судового засідання Бегені В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в м. Ужгороді, цивільну справу за позовною заявою Акціонерного товариства «Акцент Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
Враховуючи, що складання повного тексту судового рішення вимагає значного часу, суд керуючись ст.259 ЦПК України, вважає за можливе обмежитись складанням і проголошенням вступної та резолютивної частини рішення.
Керуючисьст.ст.259, 268 ЦПК України суд, -
Позовну заяву - задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1 ) на користь Акціонерного товариства «Акцент-Банк» (код ЄДРПОУ 14360080) заборгованість за кредитним договором № ABH0CT155101733739589274 від 09 грудня 2024 року, станом на 11 липня 2025 року, у розмірі 35165,19 грн. (тридцять п'ять тисяч сто шістдесят п'ять грн. дев'ятнадцять коп.), яка складається з: 27056,53 грн. - загальний залишок заборгованості на наданим кредитом (тілом кредиту), 7826,56 грн. - загальний залишок заборгованості за процентами, 0,00 грн. - загальний залишок заборгованості за комісією, 282,10 грн. - загальний залишок заборгованості за пенею.
Стягнути з ОСОБА_1 (ІПН НОМЕР_1 ) на користь Акціонерного товариства «Акцент-Банк» (код ЄДРПОУ 14360080), витрати зі сплати судового збору в сумі 2422,40 (дві тисячі чотириста двадцять дві грн. сорок коп.) грн.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку, встановленому ЦПК України.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом тридцяти днів з дня отримання копії цього рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до Закарпатського апеляційного суду.
Позивач: Акціонерне товариство «Акцент-Банк» (код ЄДРПОУ 14360080, місцезнаходження: м. Дніпро, вул. Батумська, 11).
Відповідач: ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ).
Повний текст рішення буде виготовлено та проголошено протягом п'яти днів.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду М.М. Крегул