Ухвала від 19.11.2025 по справі 910/6639/25

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА вул. Б.Хмельницького, 44-В, м.Київ, 01054, тел. (044) 334 68 95 e-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua, web: ki.arbitr.gov.ua Код ЄДРПОУ 05379487

УХВАЛА

м. Київ

19.11.2025Справа № 910/6639/25

За заявою ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1 )

про неплатоспроможність

Суддя Івченко А.М.

Представники: відповідно до протоколу

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про відкриття провадження у справі про свою неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 28.05.2025 прийнято заяву про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність до розгляду; підготовче засідання суду призначено на 30.07.25; зобов'язано заявника надати у засідання суду оригінали документів, копії яких приєднано до поданої ним заяви, а також додаткові відомості (за їх наявності), необхідні для вирішення питання про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, та довідку з місця реєстрації станом на день розгляду заяви; заборонено заявнику ОСОБА_1 відчуджувати майно.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 30.07.2025 відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ); введено процедуру реструктуризації боргів боржника; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 у визначений законом спосіб; призначено керуючим реструктуризацією фізичної особи ОСОБА_1 арбітражного керуючого Карасюка Олександра Володимировича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого від 01.02.2018 № 1846); заборонено фізичній особі ОСОБА_1 відчужувати майно; встановлено керуючому реструктуризацією боржника строк до 10.09.2025 для подачі до Господарського суду м. Києва відомостей про результати розгляду вимог кредиторів (письмові нормативно-обґрунтовані пояснення по кожному з кредиторів, витяги з державних реєстрів заборон щодо майна боржника, а також, при наявності, письмові заперечення боржника щодо вимог кредиторів), а також доказів повідомлення кредиторів про дату проведення попереднього засідання суду; встановлено керуючому реструктуризацією боржника строк до 30.09.2025 для підготовки та подання до Господарського суду м. Києва плану реструктуризації боргів боржника; визначено дату проведення попереднього судового засідання на 24.09.25; зобов'язано керуючого реструктуризацією у строк до 30.09.2025 провести інвентаризацію майна боржника та визначити його вартість; витребувано у Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України відомості щодо перетину державного кордону України протягом трьох років, відносно: - Громадянина України ОСОБА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ; - Громадянина України ОСОБА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ; - Громадянки України ОСОБА_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ; витребувано у Головного управління ДПС у м. Києві інформацію про доходи боржника та членів його сім'ї і про майно, задеклароване такими особами при перетині кордону протягом трьох років, відносно: - Громадянина України ОСОБА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ; - Громадянина України ОСОБА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ; - Громадянки України ОСОБА_2 , ідентифікаційний номер НОМЕР_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ; зобов'язано банки, небанківські надавачі платіжних послуг, емітенти електронних грошей надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про залишок коштів на рахунках/електронних гаманцях боржника.

08.09.2025 від ГУ ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС надійшла заява з грошовими вимогами до боржника.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 09.09.2025 повідомлено ГУ ДПС у м. Києві, як відокремлений підрозділ ДПС про недоліки заяви про грошові вимоги кредитора, що виявилися у відсутності доказів сплати судового збору за подання такої кредиторської заяви; встановлено ГУ ДПС у м. Києві, як відокремлений підрозділ ДПС строк до 20.09.2025 для усунення вищевказаних недоліків заяви про визнання кредитором.

11.09.2025 від керуючого реструктуризацією надійшов звіт.

16.09.2025 від ГУ ДПС у м. Києві, як відокремлений підрозділ ДПС надійшла заява про усунення недоліків.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 17.09.2025 прийнято та призначено до розгляду заяву ГУ ДПС у м. Києві, як відокремлений підрозділ ДПС з грошовими вимогами до боржника на 24.09.2025.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 24.09.2025 відкладено розгляд справи на 19.11.25.

В судовому засіданні судом розглянуто клопотання керуючого реструктуризації про продовження строку для подання до суду плану реструктуризації.

24.09.20225 попереднє судове засідання у справі не відбулось з огляду на що не було затверджено реєстр вимог кредиторів. Вказане унеможливлює надати у визначений раніше судом строк план реструктуризації боржника, з огляду на що виникає необхідність продовжити процесуальний строк для його подачі.

Відповідно до ч. 2 ст. 119 ГПК України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Суд ухвалив клопотання задовольнити.

В судовому засіданні судом розглянуто вимоги кредиторів.

У відповідності до ч. 1 ст. 122 Кодексу України з процедур банкрутства подання кредиторами вимог до боржника та їх розгляд керуючим реструктуризацією здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб.

Відповідно до ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Майнові вимоги кредиторів до боржника мають бути виражені в грошових одиницях і заявлені до господарського суду в порядку, встановленому цією статтею. Копії відповідних заяв та доданих до них документів кредитори надсилають боржнику та розпоряднику майна.

Відповідно до ч. 2 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.

Відповідно до ч. 4 ст. 122 Кодексу України з процедур банкрутства в ухвалі за результатами попереднього засідання суду, зокрема, зазначаються: 1) обов'язок керуючого реструктуризацією провести збори кредиторів, які мають відбутись не пізніше 14 днів з дня постановленої ухвали; дата засідання господарського суду, яке має відбутись не пізніше 60 днів з дня постановлення такої ухвали, на якому буде розглянуто погоджений кредиторами план реструктуризації боргів або прийнято рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі.

Статтею 133 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що витрати, пов'язані з провадженням у справі про неплатоспроможність (витрати на оплату судового збору, сплату винагороди і відшкодування витрат арбітражного керуючого, пов'язаних з виконанням ним своїх повноважень, оплату послуг спеціалістів для проведення оцінки майнових об'єктів, що підлягають продажу, а також витрати на проведення аукціону), відшкодовуються у повному обсязі до задоволення вимог кредиторів.

Вимоги кредиторів за зобов'язаннями боржника, забезпеченими заставою майна фізичної особи, задовольняються за рахунок такого майна.

Кошти, отримані від продажу майна банкрута, що є предметом забезпечення, після покриття витрат, пов'язаних з утриманням, збереженням та продажем цього майна, та сплати додаткової винагороди арбітражного керуючого відповідно до положень статті 30 цього Кодексу використовуються виключно для задоволення вимог кредитора за зобов'язаннями, які таке майно забезпечує.

Вимоги кредиторів, включені до реєстру вимог кредиторів, задовольняються у такій черговості:

1) у першу чергу задовольняються вимоги до боржника щодо сплати аліментів, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне та інше соціальне страхування;

2) у другу чергу задовольняються вимоги щодо сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) та проводяться розрахунки з іншими кредиторами;

3) у третю чергу сплачуються неустойки (штраф, пеня), внесені до реєстру вимог кредиторів.

Так, за наслідками дослідження заяви кредитора з грошовими вимогами до боржника, визнанню кредитором фізичної особи ОСОБА_1 підлягає:

Головне управління ДПС у м. Києві

Законодавцем у справах про банкрутство обов'язок доказування обґрунтованості вимог кредитора певними доказами покладено на заявника грошових вимог, а предметом розгляду в цьому випадку є вирішення питання про належне документальне підтвердження цих вимог кредитором-заявником. Запроваджений законодавцем підвищений стандарт доказування у справах про банкрутство для кредиторів приводить у випадку ненадання заявником-кредитором сукупності необхідних документів на обґрунтування своїх вимог до прийняття рішення судом про відмову у визнанні таких вимог та включенні їх до реєстру вимог кредиторів. Надані кредитором докази мають відповідати засадам належності (стаття 76 ГПК України), допустимості (стаття 77 ГПК України), достовірності (стаття 78 ГПК України) та вірогідності (стаття 79 ГПК України) (див. п. 50 постанови ВС від 22.12.2022 по справі № 910/14923/20).

Разом із заявою було подано копії наступних документів, що підтверджують існування заборгованості перед кредитором, зокрема: довідки про заборгованість, детального розрахунку заборгованості ОСОБА_1. зі сплати штрафних санкцій за порушення законодавства про патентування, норм регулювання обігу готівки та застосування реєстраторів, виписки з інтегрованої картки платника про заборгованість зі сплати штрафних санкцій за порушення законодавства про патентування, норм регулювання обігу готівки та застосування реєстраторів за період 2024-2025 років, податкового повідомлення-рішення № 1262340707 від 04.11.2024, розрахунку фінансових санкцій по акту фактичної перевірки від 27.09.2024 № 108406/26/15/07/3044908451, акту фактичної перевірки від 27.09.2024 № 108406/26/15/07/3044908451; детального розрахунку заборгованості ОСОБА_1. зі сплати військового збору виписки з інтегрованої картки платника про заборгованість зі сплати військового збору за 2025 рік, детального розрахунку заборгованості ОСОБА_1. зі сплати єдиного податку з фізичних податків, виписки з інтегрованої картки платника про заборгованість зі сплати військового збору за 2025 рік; детального розрахунку заборгованості ОСОБА_1. зі сплати адміністративних штрафів та інших санкцій, виписки з інтегрованої картки платника про заборгованість зі сплати адміністративних штрафів та інших санкцій за період 2024- 2025 років, податкового повідомлення-рішення № 1262350707 від 04.11.2024.

Із заяви вбачається, що 19.09.2024 посадовими особами податкового контролю та звітності ГУ ДПС у м. Києві проведено фактичну перевірку підприємницької діяльності ФОП ОСОБА_1., за результатами якої складено акт фактичної перевірки від 27.09.2024 № 108406/26/15/07/3044908451.

На підставі вказаного акту фактичної перевірки ГУ ДПС у м. Києві сформовано та надіслано ОСОБА_1. податкове повідомлення-рішення № 1262340707 від 04.11.2024 про нарахування суми штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) у розмірі 6 635 749,00 грн, а також податкове повідомлення-рішення № 1262350707 від 04.11.2024 про нарахування суми адміністративного штрафу у розмірі 1020,00 грн.

Доказів оскарження вказаних податкових повідомлень-рішень не отримано.

Натомість згідно з відомостями з Єдиного державного реєстру судових рішень вбачається, що заявник (ГУ ДПС у м. Києві) 10.03.2025 звернулось до Київського окружного адміністративного суду з позовом про стягнення цього податкового боргу. Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 14.03.2025 по справі № 320/11350/25 позовну заяву Головного управління ДПС у м. Києві до ФОП ОСОБА_1. про стягнення податкового боргу повернуто позивачу без розгляду.

У цьому судовому рішенні встановлено такі обставини: «Із матеріалів позовної заяви слідує та не заперечується позивачем, що податкові повідомлення-рішення від 04.11.2024 № 1262340707 на суму 6 635 749,00 грн, № 1262350707 на суму 1020,00 грн направлялись відповідачу рекомендованими листами з повідомленням про вручення, які в подальшому повернулись до контролюючого органу з незалежних від нього причин, що підтверджено конвертами та рекомендованими повідомленнями про вручення поштових відправлень (штриховий кодовий ідентифікатор 0600979875131), причина невручення за закінченням терміну зберігання, дата календарного штепмелю 22.11.2024, фактично повернулись до контролюючого органу 26.11.2024».

У відповідності до п. 57.3 ст. 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 робочих днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

Таким чином, останнім днем строку сплати нарахованих грошових (податкових) зобов'язань, визначених у податкових повідомленнях-рішеннях від 04.11.2024 № 1262340707 на суму 6 635 749,00 грн, від 04.11.2024 № 1262350707 на суму 1020,00 грн, є 06.12.2024.

Отже, у цій частині грошові вимоги заявника на суму 6 635 749,00 грн (згідно з ППР від 04.11.2024 № 1262340707) та на суму 1020,00 грн (згідно з ППР від 04.11.2024 № 1262350707), є підтверджені належними та допустимими доказами.

У відповідності до пп. 129.1.1., 129.1.3. ПК України нарахування пені розпочинається:

- при нарахуванні контролюючим органом податкового зобов'язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов'язаних з проведенням перевірки, або при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов'язання, визначеного за результатами перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов'язання, визначеного в податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом;

- при нарахуванні суми грошового зобов'язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов'язання.

У відповідності до пп. 129.3.3. п. 129.3. ст. 129 ПК України нарахування пені закінчується (крім пені, передбаченої підпунктами 129.1.2, 129.1.4 пункту 129.1 цієї статті) у день запровадження мораторію на задоволення вимог кредиторів (при винесенні відповідної ухвали суду у справі про банкрутство або прийнятті відповідного рішення Національним банком України).

Нарахована кредитором сума пені у розмірі 767 075,00 грн (на суму грошового (податкового) зобов'язання у розмірі 6 635 749,00 грн) та 117,91 грн (на суму грошового (податкового) зобов'язання у розмірі 1020,00 грн) є правомірно нарахованою.

Заявником надано відомості із інтегрованої картки платника про нарахування контролюючим органом суми військового збору на виконання вказаних вище положень Податкового кодексу України, а саме: 800,00 грн згідно з операцією нарахування авансового внеску № 4641508/mt від 20.06.2025; 800,00 грн - № 5498560/mt від 20.07.2025; 800,00 грн - № 6366730/mt від 20.08.2025.

Також надано такі відомості стосовно суми заборгованості зі сплати єдиного податку з фізичних осіб у розмірі 1759,80 грн, яка у відповідності до наданого детального розрахунку заборгованості була нарахована 20.07.2025 (159,80 грн) та 20.08.2025 (1600,00 грн).

У відповідності до відомостей з ЄДР станом на сьогодні зареєстровано ФОП на ім'я боржника, однак ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_4 )у травні 2025 року було мобілізовано та станом на сьогодні він проходить військову службу і одній із військових частин Міністерства оборони України.

Підпунктом 25 пункту 16-1 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України передбачено, що самозайняті особи (фізичні особи - підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність), які мали або не мали найманих працівників, призвані на військову службу під час мобілізації або залучені до виконання обов'язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, під час особливого періоду, визначеного Законом України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", або за контрактом, на весь період їхньої військової служби (з першого числа місяця, в якому особу призвано на військову службу або в якому з особою укладено контракт, але не раніше 24 лютого 2022 року, до останнього дня місяця, в якому особу демобілізовано (звільнено з військової служби) звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з податку на доходи фізичних осіб відповідно до розділу IV цього Кодексу, звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з єдиного податку відповідно до глави 1 розділу XIV цього Кодексу, а також звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання звітності з військового збору у складі податкової звітності з податку на доходи фізичних осіб або єдиного податку відповідно до пункту 16-1 цього підрозділу.

Цим же підпунктом передбачено, що нараховані контролюючим органом за період мобілізації або дії контракту суми авансових внесків з єдиного податку та військового збору, суми штрафних санкцій та пені за несплату (неперерахування) або сплату (перерахування) не в повному обсязі авансових внесків з єдиного податку, податку на доходи фізичних осіб, військового збору в порядку та строки, визначені цим Кодексом, підлягають скасуванню (анулюванню) за звітні періоди, з урахуванням строку позовної давності, включно до першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому контролюючим органом отримані відомості про мобілізацію такої фізичної особи - підприємця, укладений з такою особою контракт.

Отже, враховуючи наведені вище нормативні положення Податкового кодексу України, беручи до уваги нарахування контролюючим органом-заявником суми авансованого внеску зі сплати військового збору у розмірі 2400,00 грн у період з 20.06.2025 по 20.08.2025, суми сплати єдиного податку з фізичних осіб у розмірі 1759,80 грн у період з 20.07.2025 по 20.08.2025, та відповідно - проходження військової служби боржником у цей період, то вказані ГУ ДПС у м. Києві суми грошового зобов'язання не підлягають визнанню повністю.

Окрім цього, Кодексом визначено перелік боргів, які не підлягають реструктуризації і повне погашення яких є імперативною умовою для затвердження господарським судом плану реструктуризації.

Водночас ч. 2 ст. 125 КУзПБ визначено наслідки відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника та початку процедури реструктуризації боргів боржника щодо податкового боргу, який виник протягом трьох років до дня постановления ухвали про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника.

Такими наслідками, зокрема є визнання податкового боргу безнадійним та його списання.

Відповідно до п. 102.4 ст. 102 ПК України у разі якщо грошове зобов'язання нараховане контролюючим органом до закінчення строку давності, визначеного у пункті 102.1 цієї статті, податковий борг, що виник у зв'язку з відмовою у самостійному погашенні такого грошового зобов'язання, може бути стягнутий протягом наступних 1095 календарних днів з дня виникнення податкового боргу, крім випадків, передбачених абзацом третім пункту 59.1 статті 59 цього Кодексу. Якщо платіж стягується за рішенням суду, строки Стягнення встановлюються до повного погашення такого платежу або визначення боргу безнадійним.

За змістом п. 101.1 ст. 101 ПК України списанню підлягає безнадійний податковий борг, у тому числі пеня та штрафні санкції, нараховані на такий податковий борг.

Згідно з Податковим кодеком України:

14.1.156. податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк), та/або сума коштів, сформована за рахунок податкових пільг, що були використані платником податків не за цільовим призначенням чи з порушенням порядку їх надання, встановленим цим Кодексом та/або Митним кодексом України;

14.1.152. погашення податкового боргу - зменшення абсолютного значення суми такого боргу, підтверджене відповідним документом;

14.1.157. податкове повідомлення-рішення - письмове повідомлення контролюючого органу (рішення) про обов'язок платника податків сплатити суму грошового зобов'язання, визначену контролюючим органом у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законодавчими актами, контроль за виконанням яких покладено на контролюючі органи, або внести відповідні зміни до податкової звітності;

14.1.175. податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений. цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.

Як вже було зазначено, у відповідності до п. 57.3 ст. 57 Податкового кодексу України у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 робочих днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

Таким чином, останнім днем строку сплати нарахованих грошових (податкових) зобов'язань, визначених у податкових повідомленнях-рішеннях від 04.11.2024 № 1262340707 на суму 6 635 749,00 грн, від 04.11.2024 № 1262350707 на суму 1020,00 грн, є 06.12-2024.

Крім цього, на вказану суму податкового боргу була нарахована пеня у розмірі 767 075,00 грн (на суму грошового (податкового) зобов'язання у розмірі 6 635 749,00 грн) та 117,91 грн (на суму грошового (податкового) зобов'язання у розмірі 1020,00 грн).

Отже, податкове зобов'язання зі сплати вказаних сум є узгодженим з 06.12.2024 та не сплачене боржником.

Загальний розмір податкового боргу ОСОБА_1 становить 7 403 961, 91 грн, який в силу імперативних приписів ч. 2 ст. 125 Кодексу України з процедур банкрутства визнається безнадійним та підлягає списанню.

Ураховуючи викладене, суд дійшов висновку про визнання Головного управління ДПС у м. Києві кредитором боржника на суму 7 403 961,91 грн - вимоги другої черги. Вимоги є безнадійними і такими, що підлягають списанню.

Поряд з вищеописаною заборгованістю, визнанню також підлягають судові витрати кредитора у розмірі 6056,00 грн.

З огляду на викладене, суд вважає за доцільне закінчити попереднє засідання.

Враховуючи вищезазначене та керуючись ст. ст. 45, 122 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання керуючого реструктуризації про продовження строку для подання до суду плану реструктуризації задовольнити.

2. Продовжити керуючому реструктуризацією боргів фізичної особи ОСОБА_1 - арбітражному керуючому Карасюку О.В. строк для подання до суду плану реструктуризації боргів фізичної особи до 27.01.2026.

3. Визнати кредитором у справі № 910/6639/25 по відношенню до боржника:

- Головне управління ДПС у м. Києві кредитором боржника на суму: 6056,00 грн -витрати, які відшкодовуються до задоволення вимог кредиторів; 7 403 961,91 грн - вимоги другої черги, які є безнадійними і такими, що підлягають списанню.

4. Зобов'язати керуючого реструктуризацією сформувати реєстр вимог кредиторів, оформлений відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.

5. Зобов'язати керуючого реструктуризацією провести збори кредиторів, які мають відбутись не пізніше 14 днів, з дня постановлення цієї ухвали.

6. Керуючому реструктуризацією боржника строк до 27.01.2026 подати до Господарського суду м. Києва рішення кредиторів щодо погодженого плану реструктуризації боргів боржника або рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі.

7. Визначити дату проведення судового засідання, на якому буде розглянуто погоджений кредиторами план реструктуризації боргів або прийнято рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі на 28.01.26 о 11:20. Засідання відбудеться у приміщені господарського суду м. Києва в залі судових засідань № 16 (корпус Б).

6. Ухвалу направити учасникам провадження у справі та керуючому реструктуризацією.

Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України.

Повний текст ухвали складено 10.12.2025.

Суддя А.М.Івченко