Ухвала від 04.12.2025 по справі 760/12372/24

СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

пр. № 2-во/759/183/25

ун. № 760/12372/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 грудня 2025 року Святошинський районний суд міста Києва у складі:

головуючого судді - Журибеда О.М.,

при секретарі - Шило М.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву представника позивача Акціонерного товариства «Страхова компанія «Інго» - Сакалюк Дмитра Васильовича про виправлення описки в рішенні Святошинського районного суду м. Києва від 22.10.2024 року та у виконавчому листі по цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «Страхова компанія «Інго» до ОСОБА_1 про стягнення грошових коштів,

ВСТАНОВИВ:

В Святошинському районному суді м. Києва перебувала вищезазначена цивільна справа.

Рішенням Святошинського районного суду м. Києва від 22.10.2024 року у цивільній справі №759/12372/24 стягнуто з ОСОБА_2 на користь Акціонерного товариства «Страхова Компанія «Інго» матеріальну шкоду у розмірі 24672 (двадцять чотири тисячі шістсот сімдесят дві) грн. 07 коп. Стягнуто з ОСОБА_2 на користь Акціонерного товариства «Страхова Компанія «Інго» судовий збір у розмірі 3028 грн. 00 коп.

31.09.2025 року до суду звернулась представник позивача Сакалюк Д.В. з заявою про виправлення описки в рішенні суду та виконавчому листі, в якій просить виправити описку у рішенні суду та у виконавчому листі, а саме зазначити вірно ім'я та по батьокві відповідача (боржника) в родовому відмінку - ОСОБА_3 , замість не вірно вказаного « ОСОБА_4 », а також зазначити у виконавчому листі вірну адресу боржника - АДРЕСА_1 , замість не вірно вказаної « АДРЕСА_2 ».

Сторони по справі у судове засідання не з'явилися, їх неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень у судове рішення та виконавчий лист.

Згідно зі ст. 269 ЦПК України, 1. Суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. 2. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. 3. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. 4. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.

Відповідно до ч. 1 ст. 432 ЦПК України суд, який видав виконавчий документ, може за заявою стягувача або боржника виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, чи визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню.

Судом встановлено, що у рішенні суду та виконавчому листі допущено описки, а тому допущені судом описки підлягають виправленню.

На підставі зазначеного, керуючись ст.ст. 260, 261, 269, 432 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Заяву представника позивача Акціонерного товариства «Страхова компанія «Інго» - Сакалюк Дмитра Васильовича про виправлення описки в рішенні Святошинського районного суду м. Києва від 22.10.2024 року та у виконавчому листі по цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «Страхова компанія «Інго» до ОСОБА_1 про стягнення грошових коштів- задовольнити.

Виправити описку в рішенні Святошинського районного суду м. Києва від 22.10.2024 року у цивільній справі №759/12372/24 за позовом Акціонерного товариства «Страхова компанія «Інго» до ОСОБА_1 про стягнення грошових коштів, зазначивши вірно у рішенні ім'я та по батькові відповідача в родовому відмінку - ОСОБА_3 , замість не вірно вказаного « ОСОБА_4 ».

Виправити описку у виконавчому листі №759/12372/24 виданого 19.06.2025 року Святошинським районним судом м. Києва, зазначивши вірно ім'я та по батькові відповідача в родовому відмінку - ОСОБА_3 , замість не вірно вказаного « ОСОБА_4 », а також вірну адресу боржника - АДРЕСА_1 , замість не вірно зазначеної « АДРЕСА_2 ».

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з моменту її проголошення.

Суддя О.М. Журибеда

Попередній документ
132453202
Наступний документ
132453204
Інформація про рішення:
№ рішення: 132453203
№ справи: 760/12372/24
Дата рішення: 04.12.2025
Дата публікації: 11.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Святошинський районний суд міста Києва
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про виправлення помилки у судовому рішенні
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (04.12.2025)
Дата надходження: 01.08.2025
Розклад засідань:
22.10.2024 00:00 Святошинський районний суд міста Києва
04.12.2025 11:00 Святошинський районний суд міста Києва