Рішення від 08.12.2025 по справі 380/11237/25

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

справа№380/11237/25

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 грудня 2025 року

Львівський окружний адміністративний суд у складі головуючої - судді Потабенко В.А., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (далі - ОСОБА_1 , позивач) звернулася до Львівського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (далі - ГУ ПФУ в Дніпропетровській області, відповідач), в якій просить суд:

- визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області щодо необчислення пенсії ОСОБА_1 при переведенні з 20-02.2024 на пенсію по віку державного службовця відповідно до статті 37 ЗУ “Про державну службу “ від 16.12.1993 № 3723-ХІІ та пунктів 10,12 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ “Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII від заробітної плати згідно довідок, які видані Радехівською міською радою: Довідки про складові заробітної плати призначення пенсії державного службовця ( оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років) № 467 від 19.02.2024 та Довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією № 468 від 19.02.2024;

- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області обчислити з 20.02.2024 пенсію по віку державного службовця відповідно до статті 37 ЗУ “Про державну службу “ від 16.12.1993 № 3723-ХІІ та пунктів 10, 12 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ “Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII від заробітної плати з урахуванням заробітної плати згідно довідок, які видані Радехівською міською радою: Довідки про складові заробітної плати призначення пенсії державного службовця (оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років) № 467 від 19.02.2024 та Довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією № 468 від 19.02.2024.

В обґрунтування позовних вимог покликається на те, що рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 25.09.2024 у справі №380/5687/24 адміністративний позов ОСОБА_1 до ГУ ПФУ у Львівській області, ГУ ПФУ в Дніпропетровській області про визнання протиправними дій задоволено повністю. Суд вирішив визнати протиправним та скасувати рішення ГУ ПФУ в Дніпропетровській області від 20.02.2024 №134350003600, яким ОСОБА_1 відмовлено в переведенні на пенсію згідно Закону України “Про державну службу»; зобов'язати ГУ ПФУ в Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 21910427, місцезнаходження: 04001, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд.26) зарахувати до стажу державної служби періоди роботи ОСОБА_1 (РОНКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) на посадах в органах місцевого самоврядування з 03.04.2003 по 23.02.2021 та перевести ОСОБА_1 з пенсії за віком, призначеної відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 № 1058-ІV, на пенсію за віком відповідно до ст. 37 Закону України "Про державну службу" від 19.12.1993 № 3723-ХІІ, п.п.10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державну службу» від 10.12.2015 №889, на підставі поданої заяви від 20.02.2024 з урахуванням висновків суду. Однак, як стверджує позивач, відповідачем під час переведення її на пенсію державного службовця та здійснення перерахунку пенсії не було враховано довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця, що спричинило зниження розміру пенсії. Позивач вважає, що відповідачем протиправно не враховані довідки про складові заробітної плати, чим порушено право позивача на пенсійне забезпечення.

Ухвалою від 16.06.2025 суддя відкрила провадження в адміністративній справі та вирішено проводити розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомленням сторін.

09.07.2025 від відповідача за вх. №56187 надійшов відзив на позовну заяву, відповідно до якого представник відповідача позовні вимоги заперечив. Пояснив, що на виконання рішення Львівського окружного адміністративного суду від 25.09.2024 по справі № 380/5687/24 до стажу державної служби ОСОБА_1 зараховано періоди роботи на посадах в органах місцевого самоврядування з 03.04.2003 по 23.02.2021 та на підставі поданої заяви від 20.02.2024 зроблено перерахунок пенсії за віком відповідно до ст. 37 Закону України від 19.12.1993 року № 3723-ХІІ “Про державну службу», п.п. п.п. 10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 10.12.2015 № 889- VIII “Про державну службу», що призвело до зменшення розміру пенсії. Зважаючи на викладене, покладені судом зобов'язання вчинити дії виконані ГУ ПФУ в Дніпропетровській області у повному обсязі. Тому просить суд відмовити у задоволенні позову.

Відповідно до ч. 5 ст. 262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Оскільки відсутні клопотання будь-якої зі сторін про розгляд справи у судовому засіданні з викликом сторін, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі факти, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для вирішення спору по суті, суд дійшов наступного висновку.

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , отримує пенсію за віком з 14.08.2020.

Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 25.09.2024 у справі №380/5687/24 адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправними дій задоволено повністю. Суд вирішив визнати протиправним та скасувати рішення ГУ ПФУ в Дніпропетровській області від 20.02.2024 №134350003600, яким ОСОБА_1 відмовлено в переведенні на пенсію згідно Закону України “Про державну службу»; зобов'язати ГУ ПФУ в Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 21910427, місцезнаходження: 04001, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 26) зарахувати до стажу державної служби періоди роботи ОСОБА_1 (РОНКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) на посадах в органах місцевого самоврядування з 03.04.2003 по 23.02.2021 та перевести ОСОБА_1 з пенсії за віком, призначеної відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 № 1058-ІV, на пенсію за віком відповідно до ст. 37 Закону України "Про державну службу" від 19.12.1993 № 3723-ХІІ, п.п.10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державну службу» від 10.12.2015 №889, на підставі поданої заяви від 20.02.2024 з урахуванням висновків суду.

Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 02.12.2024 рішення Львівського окружного адміністративного суду від 25.09.2024 в адміністративній справі № 380/5687/24 залишено без змін.

На виконання рішення Львівського окружного адміністративного суду від 25.09.2024 по справі № 380/5687/24 ГУ ПФУ в Дніпропетровській області до стажу державної служби ОСОБА_1 зараховано періоди роботи на посадах в органах місцевого самоврядування з 03.04.2003 по 23.02.2021 та на підставі поданої заяви від 20.02.2024 зроблено перерахунок пенсії за віком відповідно до ст. 37 Закону України від 19.12.1993 № 3723-ХІІ “Про державну службу», п.п. п.п. 10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 10.12.2015 № 889-VIII “Про державну службу», що призвело до зменшення розміру пенсії.

На думку позивача, відповідачем під час здійснення перерахунку пенсії не було враховано довідку про складові заробітної плати про призначення пенсії державного службовця (оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років) №467 від 19.02.2024; Довідку про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед звернення за пенсією №468 від 19.02.2024. Що призвело до зниження розміру пенсії позивача.

Позивач вважає такі дії відповідача протиправними, тому звернулася до суду із даним позовом.

Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд вважає за необхідне врахувати наступні обставини та положення законодавства.

Частиною 2 ст. 19 Конституції Україні передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 46 Конституції України встановлено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.

Принципи, правові та організаційні засади забезпечення державної служби, зокрема порядок реалізації права на пенсійне забезпечення державних службовців, визначаються Законом України "Про державну службу" від 10.12.2015 № 889-VIII.

Відповідно до п. 2 розділу XI Прикінцевих та перехідних положень Закону від 10.12.2015 № 889-VIII, з набранням чинності вказаного закону втратив чинність Закон України "Про державну службу" від 16.12.1993 № 3723-ХІІ, крім статті 37, що застосовується до осіб, зазначених у пунктах 10 і 12 цього розділу.

Згідно п. п. 10 - 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону від 10.12.2015 № 889-VIII державні службовці, які на день набрання чинності цим Законом займають посади державної служби та мають не менш як 10 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державних службовців, визначених статтею 25 Закону від 16.12.1993 № 3723-ХІІ та актами Кабінету Міністрів України, мають право на призначення пенсії відповідно до ст. 37 Закону від 16.12.1993 № 3723-ХІІ в порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.

Перелік посад державної служби, які займали особи з числа колишніх державних службовців, що належать до певної категорії посад, передбачених цим Законом, визначається Кабінетом Міністрів України.

Для осіб, які на день набрання чинності цим Законом мають не менш як 20 років стажу на посадах, віднесених до відповідних категорій посад державної служби, визначених статтею 25 Закону від 16.12.1993 № 3723-ХІІ та актами Кабінету Міністрів України, зберігається право на призначення пенсії відповідно до статті 37 Закону від 16.12.1993 № 3723-ХІІ у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.

Частиною 1 ст. 37 Закону від 16.12.1993 № 3723-ХІІ передбачено, що на одержання пенсії державних службовців мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, та жінки, які досягли пенсійного віку, встановленого ст. 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абз.1 ч.1 ст.28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", у тому числі стажу державної служби не менш як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку.

Отже, за наявності в особи станом на 01.05.2016 певного стажу державної служби (10 років для осіб, що на зазначену дату займали посади державної служби, або 20 років незалежно від того, чи працювала особа станом на 01 травня 2016 року на державній службі), така особа зберігає право на призначення пенсії відповідно до ст. 37 Закону № 3723-XII, але у порядку, визначеному для осіб, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців.

Аналогічні висновки викладені у постанові Великої Палати Верховного Суду від 13.02.2019 по справі № 822/524/18 та постановах Верховного Суду від 15.12.2020 по справі №560/2398/19, від 01.12.2020 по справі № 466/6057/17.

Отже, з аналізу вищенаведених норм ст. 37 Закону від 16.12.1993 № 3723-ХІІ та пункту 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону від 10.12.2015 № 889-VIII, суд дійшов висновку, що для реалізації позивачем права на пенсію державного службовця необхідним є дотримання таких умов: 1) досягнення пенсійного віку; 2) загальний страховий стаж не менше 35 років; 3) 20 років стажу державної служби незалежно від того, чи працювала особа станом на 01 травня 2016 року на державній службі.

Як вже зазначалося вище, рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 25.09.2024 у справі №380/5687/24 адміністративний позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області про визнання протиправними дій задоволено повністю. Суд вирішив визнати протиправним та скасувати рішення ГУ ПФУ в Дніпропетровській області від 20.02.2024 №134350003600, яким ОСОБА_1 відмовлено в переведенні на пенсію згідно Закону України “Про державну службу»; зобов'язати ГУ ПФУ в Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 21910427, місцезнаходження: 04001, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд.26) зарахувати до стажу державної служби періоди роботи ОСОБА_1 (РОНКПП НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) на посадах в органах місцевого самоврядування з 03.04.2003 по 23.02.2021 та перевести ОСОБА_1 з пенсії за віком, призначеної відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 № 1058-ІV, на пенсію за віком відповідно до ст. 37 Закону України "Про державну службу" від 19.12.1993 № 3723-ХІІ, п.п.10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державну службу» від 10.12.2015 №889, на підставі поданої заяви від 20.02.2024 з урахуванням висновків суду.

Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 02.12.2024 рішення Львівського окружного адміністративного суду від 25.09.2024 в адміністративній справі № 380/5687/24 залишено без змін.

На виконання рішення Львівського окружного адміністративного суду від 25.09.2024 по справі № 380/5687/24 ГУ ПФУ в Дніпропетровській області до стажу державної служби ОСОБА_1 зараховано періоди роботи на посадах в органах місцевого самоврядування з 03.04.2003 по 23.02.2021 та на підставі поданої заяви від 20.02.2024 зроблено перерахунок пенсії за віком відповідно до ст. 37 Закону України від 19.12.1993 року № 3723-ХІІ “Про державну службу», п.п. п.п. 10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 10.12.2015 № 889-VIII “Про державну службу», що призвело до зменшення розміру пенсії.

Як вбачається із листа ГУ ПФУ в Дніпропетровській області від 12.02.2025 вих. №0400-010307-8/30521, за матеріалами електронної пенсійної справи страховий стаж позивача зараховано по 28.02.2021 становить 41 рік 06 місяців 19 днів, стаж державної служби - 17 років 10 місяців 22 дні. Розмір пенсії за віком, розрахований відповідно до Закону №3723, з 20.02.2024 становить 2361,00 грн. Оскільки розмір пенсії ОСОБА_1 після виконання рішення суду зменшується, тому розрахунок пенсії залишено без змін про що повідомлено ГУ ПФ України у Львівській області листом від 27.12.2024 №0400-010313-9/255031.

Тобто, під час прийняття рішення про переведення на пенсію державного службовця відповідно до ст. 37 Закону України "Про державну службу" від 16.12.1993 № 3723-ХІІ відповідачем не враховані довідки про складові заробітної плати призначення пенсії державного службовця (оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років) № 467 від 19.02.2024 та довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією № 468 від 19.02.2024.

Тобто, розрахунок пенсії проведено без урахування вищевказаних довідок.

Вищезазначені довідки додані до заяви позивача про перехід з пенсії за віком на пенсію відповідно до Закону України "Про державну службу".

Постановою Правління Пенсійного фонду України від 17.01.2017 № 1-3 "Про форми довідок про заробітну плату для призначення пенсії державним службовцям", затверджені форми довідок про заробітну плату для призначення згідно з п. п. 10 і 12 розділу XI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про державну службу" пенсії відповідно до ст. 37 Закону України від 16.12.1993 № 3723-XII "Про державну службу" (далі - Постанова № 1-3).

Відповідачем не наведено жодного аргументу на підтвердження невідповідності поданих довідок вимогам встановленого зразка, зокрема формі, яка затверджена Постановою № 1-3.

Отже, позивачем вчинено усі дії та подано усі документи, необхідні для призначення пенсії з урахуванням заробітної плати, вказаної у згаданих довідках.

Таким чином, аналізуючи вищенаведені законодавчі приписи та встановлені фактичні обставини справи у їх сукупності, суд дійшов висновку, що органом пенсійного забезпечення безпідставно не враховано позивачу заробітну плату згідно довідки про складові заробітної плати призначення пенсії державного службовця (оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років) № 467 від 19.02.2024 та довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією № 468 від 19.02.2024, тому такі дії відповідача належить визнати протиправними.

Закріплений у ч. 1 ст. 9 КАС України принцип змагальності сторін передбачає, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Відповідно до ч. 2 ст. 73 КАС України, предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Згідно з ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

У розумінні ч. 2 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Матеріали справи свідчать, що відповідні критерії відповідачем не дотримані, що зумовило звернення позивача за захистом порушених прав та інтересів до суду.

З огляду на викладене, суд вважає, що позовні вимоги є підставними та обґрунтованими, а тому позов підлягає задоволенню повністю в спосіб визнання протиправними дій ГУ ПФУ в Дніпропетровській області щодо обчислення пенсії ОСОБА_1 при переведенні з 20.02.2024 на пенсію по віку державного службовця відповідно до ст. 37 Закону України “Про державну службу“ від 16.12.1993 № 3723-ХІІ та п. п. 10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII від заробітної плати без урахуванням довідок, які видані Радехівською міською радою - довідки про складові заробітної плати призначення пенсії державного службовця (оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років) № 467 від 19.02.2024 та довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією № 468 від 19.02.2024, та зобов'язання ГУ ПФУ в Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 21910427, адреса місця знаходження: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26) обчислити ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса проживання: АДРЕСА_1 ) з 20.02.2024 пенсію по віку державного службовця відповідно до ст. 37 Закону України “Про державну службу“ від 16.12.1993 № 3723-ХІІ та п. п. 10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII від заробітної плати з урахуванням заробітної плати згідно довідок, які видані Радехівською міською радою, - довідки про складові заробітної плати призначення пенсії державного службовця (оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років) № 467 від 19.02.2024 та довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією № 468 від 19.02.2024.

Відповідно до ч. 1 ст. 139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Відповідно до ст. 139 КАС України на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача-1, який прийняв протиправне рішення, необхідно стягнути сплачений судовий збір у розмірі 1211,20 грн.

Керуючись ст. ст. 2, 6-9, 19-20, 22, 25-26, 72, 77, 90, 139, 143, 241-246, 255, 257-258, 293, 295, п.п. 15.5 п. 15 розділу VII «Перехідні положення» КАС України, суд

ВИРІШИВ:

адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області щодо обчислення пенсії ОСОБА_1 при переведенні з 20.02.2024 на пенсію по віку державного службовця відповідно до статті 37 Закону України “Про державну службу“ від 16.12.1993 № 3723-ХІІ та пунктів 10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII від заробітної плати без урахуванням довідок, які видані Радехівською міською радою - довідки про складові заробітної плати призначення пенсії державного службовця (оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років) № 467 від 19.02.2024 та довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією № 468 від 19.02.2024.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ 21910427, адреса місця знаходження: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26) обчислити ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса проживання: АДРЕСА_1 ) з 20.02.2024 пенсію по віку державного службовця відповідно до статті 37 Закону України “Про державну службу“ від 16.12.1993 № 3723-ХІІ та пунктів 10, 12 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII від заробітної плати з урахуванням заробітної плати згідно довідок, які видані Радехівською міською радою, - довідки про складові заробітної плати призначення пенсії державного службовця (оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років) № 467 від 19.02.2024 та довідки про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією № 468 від 19.02.2024.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (код ЄДРПОУ: 21910427, адреса місцезнаходження: 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 26) на користь ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 , адреса проживання: АДРЕСА_1 ) судовий збір у розмірі 1211 (одна тисяча двісті одинадцять) гривень 20 коп.

Рішення може бути оскаржене, згідно зі ст. 295 КАС України, протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення набирає законної сили, згідно зі ст. 255 КАС України, після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повний текст рішення складений 08.12.2025.

Суддя Потабенко В.А.