Ухвала від 09.12.2025 по справі 285/6212/24

Справа №285/6212/24 Головуючий у 1-й інст. Михайловська А. В.

Категорія 62 Доповідач Шевчук А. М.

УХВАЛА

09 грудня 2025 року Житомирський апеляційний суд у складі:

головуючої судді Шевчук А.М.,

суддів: Борисюка Р.М., Павицької Т.М.,

розглянувши заяву представника ОСОБА_1 - адвоката Осадчук Тетяни Сергіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визнання права власності у порядку спадкування

за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , поданою через адвоката Осадчук Тетяну Сергіївну,

на заочне рішення Звягельського міськрайонного суду Житомирської області від 02 травня 2025 року

ВСТАНОВИВ:

Представник ОСОБА_1 - адвокат Осадчук Тетяна Сергіївна подала заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до частини першої ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, суд вважає за необхідне надати можливість заявнику у даній справі приймати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «ЄСІТС».

Керуючись ст.212 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Заяву представника ОСОБА_1 - адвоката Осадчук Тетяни Сергіївни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.

Представнику ОСОБА_1 - адвоката Осадчук Тетяні Сергіївні брати про участь у судовому засіданні 07 січня 2026 року о 11:00 годині та послідуючих судових засіданнях дистанційно в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «ЄСІТС».

Попередити, що відповідно до частини 5 статті 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Зобов'язати сторону подати скановані копії документів, що посвідчують особу учасника або його представника для встановлення повноважень, письмових заяв і клопотань, письмових доказів засвідчених електронним цифровим підписом за один робочий день до проведення судового засідання.

Відеоконференція буде проведена за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «ЄСІТС» за веб-посиланням https://vkz.court.gov.ua.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції сторонам необхідно:

- використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення;

- попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам;

- зайти та авторизуватися в Системі за 10 хвилин до часу судового засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення секретаря до участі в судовому засіданні.

Попередити сторону, що підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Система не дає можливості участі в судовому засіданні у режимі відеоконференції неавторизованим учасникам.

Попередити сторону про необхідність забезпечення участі у конференції з приміщення, яке б виключало наявність сторонніх звуків (шуму) та в охайному вигляді.

Копію ухвали негайно надіслати стороні - для виконання.

Головуюча Судді:

Попередній документ
132427690
Наступний документ
132427692
Інформація про рішення:
№ рішення: 132427691
№ справи: 285/6212/24
Дата рішення: 09.12.2025
Дата публікації: 10.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Житомирський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них; за законом.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (07.01.2026)
Дата надходження: 15.05.2025
Предмет позову: визнання права власності на 40/100 часток житлового будинку у порядку спадкування
Розклад засідань:
07.01.2025 11:30 Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
06.02.2025 09:30 Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
27.02.2025 09:30 Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
01.04.2025 10:00 Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
24.04.2025 09:00 Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
02.05.2025 13:10 Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
07.01.2026 11:00 Житомирський апеляційний суд
20.05.2026 11:30 Житомирський апеляційний суд