Справа № 401/2964/25;
Провадження № 2/401/1570/25
про заочний розгляд справи
08 грудня 2025 р. м. Світловодськ
Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області у складі:
головуючий суддя Макарова Ю.І.,
секретар судового засідання Горбатюк К.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "УКР КРЕДИТ ФІНАНС" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
11 вересня 2025 року через електронний кабінет в електронній системі "Електронний суд" представник позивача звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Представник позивача, повноваження якого належним чином підтверджені, в судове засідання не з'явився, подав до суду письмове клопотання про розгляд справи без його участі, позовні вимоги підтримує в повному обсязі. (а.с. 67)
Відповідач та представник відповідача в судове засідання не з'явилися, про причини своєї неявки суду не повідомили, про дату, час і місце судового засідання повідомлені належним чином, що підтверджується довідкою про доставку електронного документу та поштовим конвертом, повернутим до суду з відміткою "Адресат відсутній за вказаною адресою". (а.с. 82, 83)
Відповідно до ч. 1 ст. 281 ЦПК України - про заочний розгляд справи суд постановляє ухвалу.
Враховуючи викладені обставини та керуючись ст. ст. 280, 281 ЦПК України, суд, -
Проводити розгляд цивільної справи за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "УКР КРЕДИТ ФІНАНС" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, у заочному порядку.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя Світловодського міськрайонного суду
Кіровоградської області Ю.І. Макарова