Ухвала від 08.12.2025 по справі 340/3532/25

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про витребування доказів

08 грудня 2025 року м. Кропивницький Справа №340/3532/25

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Момонт Г.М., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження (письмового провадження) у м. Кропивницькому адміністративну справу

за позовом: ОСОБА_1 , АДРЕСА_1

до відповідача: ІНФОРМАЦІЯ_1 , АДРЕСА_2

про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся з позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 про:

- визнання протиправними дій ІНФОРМАЦІЯ_2 в частині безпідставного внесення в кабінет ОСОБА_1 застосунку «Резерв+» позначки інформації «порушення правил військового обліку. Розшук з 29.01.2025 р.» та інформації щодо «неявки за повісткою»;

- зобов'язання ІНФОРМАЦІЯ_2 видалити такі позначки.

Відповідно до ч.4 ст.9 КАС України суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.

Згідно з ч.ч.6-9 ст.80 КАС України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.

У випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів без поважних причин, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, визначені цим Кодексом.

У разі неподання суб'єктом владних повноважень витребуваних судом доказів без поважних причин або без повідомлення причин суд, залежно від того, яке ці докази мають значення, може визнати обставину, для з'ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у її визнанні, або розглянути справу за наявними в ній доказами, а у разі неподання доказів позивачем - також залишити позовну заяву без розгляду.

З метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи, реалізуючи принцип офіційного з'ясування всіх обставин у справі, суд вважає за необхідне витребувати у ІНФОРМАЦІЯ_1 витяг Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів щодо ОСОБА_1 .

Керуючись ст.ст.9, 80, 248, 256, 293-297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Витребувати у ІНФОРМАЦІЯ_1 витяг Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів щодо ОСОБА_1 .

2. Зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_3 невідкладно, але не пізніше п'яти днів з дня отримання ухвали подати витребувані докази до Кіровоградського окружного адміністративного суду.

3. Копію ухвали направити сторонам.

Ухвала суду набирає законної сили негайно після її підписання та окремому оскарженню не підлягає.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду Г.М. МОМОНТ

Попередній документ
132400579
Наступний документ
132400581
Інформація про рішення:
№ рішення: 132400580
№ справи: 340/3532/25
Дата рішення: 08.12.2025
Дата публікації: 10.12.2025
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіровоградський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; військового обліку, мобілізаційної підготовки та мобілізації
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (16.06.2025)
Дата надходження: 28.05.2025
Учасники справи:
суддя-доповідач:
МОМОНТ Г М